PDA

Zobacz pełną wersję : Kominek



torian
10-01-2006, 14:01
Witam mam pewien problem z wyborem wkładu do kominka jakiej firmy polecają mi trzy Jotul, spartherm oraz nasz polski Tarnava jakie sa wasze doświadczenia i opinie i co ciekawe jak mi to zamontują to płace ponoć 7% vat ciekawe co, dzięki za pomoc

KonAn
10-01-2006, 15:20
Człowieku nie tylko Ty masz taki problem.Ja od kilku miesięcy przeglądam kominki w necie.Na placu boju pozostały tylko dwie firmy;Tarnava i Jotul.Wczoraj byłem w Białymstoku, w sklepie gdzie akurat mają oba rodzaje kominków, no i wrażenia takie;Jotula cechuje estetyka na wysoki połysk i solidność.Tarnava to niska cena, solidność wykonania wkładu i ...piękna prostota, która bardzo mnie zachwyciła.Także wybór został dokonany.Za cenę wkładu Jotula będę miał Tarnavę i wszystkie pierdółki do montażu i DGP.

wiaterwiater
10-01-2006, 17:58
Za cenę wkładu Jotula będę miał Tarnavę i wszystkie pierdółki do montażu i DGP.
AMEN

slawciol
10-01-2006, 17:59
torian,witam z Bojana :D apropo kominka,to ja mam polski od 2 lat i nie narzekam,www.kratki.pl i nazywa sie ZUZIA, ma atest na zeliwo.pozdrawiam

siwy z gosławic
10-01-2006, 18:17
Ja też przeglądałem internet i nie mogłem się zdecydować. W końcu pojechałem do sklepu i kupiłem całkiem co innego niż w internecie. Mianowicie we Wrocławiu wszystkie sklepy sprzedają SUPRĘ i tylko ją zachwalają jaka to ona niby dobra.
Kupiłem najnowszy model wkładu który kosztował 3060 zł. ale utargowałem 10%. W kastoramie jest identyczny wkład za 2550 zł ale różni się tylko nazwą firmy a mianowicei WORDKAMIN (czy jakoś tak).

rs6000
10-01-2006, 18:27
A ja z doświadczenia polecam wkład KFD. Ja mam taki : http://www.kfd.com.pl/produkty.php?kategoria=Wk%B3ady%20kominkowe&id=46 Rozwiązania techniczne porównywalne w Jotulem a cena o niebo niższa. Naprawdę tym konkretnie ogrzewam 160 m2 i uwierzcie mi, ze jeśli nie przypilnuje dopływu powietrza to można saune w domu zrobic przy czym bardzo długo utrzymuje ciepło. Cóż, odsyłam do strony powyżej - tam wszystko pisze i nie jest to sciema bynajmniej. Zapraszam chętnych do siebie to zademonstruje jak się spisuje na żywo.

Pozdro
Sławek