PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg w Warszawie



tomek1950
14-01-2006, 19:05
Tradycyjnie, III zjazd, trzecia edycja propozycji noclegowych. Powrót do domu ze zjazdu moze być trudny, niemożliwy lub wiazać się koniecznością wcześniejszego opuszczenia gościnnej piwnicy na Kamionkowskiej.
Proszę o zgłaszanie potrzeb i możliwości :D

Mały
14-01-2006, 19:16
Tradycyjnie, III zjazd, trzecia edycja propozycji noclegowych. Powrót do domu ze zjazdu moze być trudny, niemożliwy lub wiazać się koniecznością wcześniejszego opuszczenia gościnnej piwnicy na Kamionkowskiej.
Proszę o zgłaszanie potrzeb i możliwości :D
Czasem jak się dobrze zaprawisz to się uwalisz gdziekolwiek...;-)

tomek1950
14-01-2006, 19:45
E, nawet po jednym piwie radzę przenocować, a nie siadać za kółko. Gwarantuję, że bezpieczniej i przyjemniej :D

Mały
14-01-2006, 20:03
Spokojnie - jeśli ja bedę driverem(zanosi sie ) to na pewno se nie dziabnę ,a bynajmniej niewiele(coby wywietrzało),ale serdeczne dzieki (ode mnie) za ofertę. Naprawdę jest miło znać takich ludzi - a i zapraszam na Wybrzeże.

tomek1950
14-01-2006, 20:13
:D Dziekuję

gosia@
15-01-2006, 09:42
Spokojnie - jeśli ja bedę driverem(zanosi sie ) to na pewno se nie dziabnę ,a bynajmniej niewiele(coby wywietrzało),ale serdeczne dzieki (ode mnie) za ofertę. Naprawdę jest miło znać takich ludzi - a i zapraszam na Wybrzeże.Hej, jedziesz samochodem?masz moze miejsce?

Mały
15-01-2006, 10:49
Spokojnie - jeśli ja bedę driverem(zanosi sie ) to na pewno se nie dziabnę ,a bynajmniej niewiele(coby wywietrzało),ale serdeczne dzieki (ode mnie) za ofertę. Naprawdę jest miło znać takich ludzi - a i zapraszam na Wybrzeże.Hej, jedziesz samochodem?masz moze miejsce?
Jasne - jak na razie 3(lub 4 bo to matiz)...

gosia@
15-01-2006, 10:56
Spokojnie - jeśli ja bedę driverem(zanosi sie ) to na pewno se nie dziabnę ,a bynajmniej niewiele(coby wywietrzało),ale serdeczne dzieki (ode mnie) za ofertę. Naprawdę jest miło znać takich ludzi - a i zapraszam na Wybrzeże.Hej, jedziesz samochodem?masz moze miejsce?
Jasne - jak na razie 3(lub 4 bo to matiz)...
oki, to ja sie pisze :P

Mały
15-01-2006, 11:02
Nie ma sprawy skontaktujemy sie przed wyjazdem.

SławekD-żonka
16-01-2006, 06:17
Jak ktoś ma namiary na nocleg, gdzie przyjmą również małego gzuba - to poproszę ... i nie musi to być Sheraton :wink: