PDA

Zobacz pełną wersję : REKUPERATOR FIRMY '' BARTOSZ" W CIEKAWYCH CENACH!!



mariano
15-01-2006, 08:00
HELLO

Mam kolejna ciekawą promocje na rekuperatory ale tym razem firmy Bartosz.

Pozdrawiam

bingo-ada
15-01-2006, 11:05
Interesuje mnie zestaw CNWB 500/250 st - jaka cena. Dodatkowo wszelki potrzebny sprzęt do montażu i uruchomienia systemu - części i usługa na gotowo.

Grzesiek13
15-01-2006, 13:13
Podeślij jakieś dane i ceny.

mariano
16-01-2006, 19:35
Witam
Jeżeli chodzi o zestaw CNWB 500/250 to 5800 netto przed rabatem.
Co do montażu samego rekuperatora to jest mi trudno powiedzieć koszt od ok 500 zł netto.

Natomiast koszt całej instalacji z GWC zaczyna się od 13 000 tys

Pozdrawiam

mariano
16-01-2006, 19:38
hello

Jak tylk uruchomie poczte to zaraz cos wysle, ile m/2 jest w domu?

Pozdrawiam

bingo-ada
16-01-2006, 22:50
Witam
Jeżeli chodzi o zestaw CNWB 500/250 to 5800 netto przed rabatem.
Co do montażu samego rekuperatora to jest mi trudno powiedzieć koszt od ok 500 zł netto.

Natomiast koszt całej instalacji z GWC zaczyna się od 13 000 tys

Pozdrawiam

Mariano, ceny masz lepsze niż te, które dostałam w Bartoszu. Czy przy zakupie jesteś w stanie zagwarantować ekipę, która mi to zrobi na gotowo? Planowany termin instalacji to sierpień - wrzesień 2006. A co z gwarancją?

mariano
17-01-2006, 15:49
Witam
Jeżeli chodzi o zestaw CNWB 500/250 to 5800 netto przed rabatem.
Co do montażu samego rekuperatora to jest mi trudno powiedzieć koszt od ok 500 zł netto.

Natomiast koszt całej instalacji z GWC zaczyna się od 13 000 tys

Pozdrawiam

Mariano, ceny masz lepsze niż te, które dostałam w Bartoszu. Czy przy zakupie jesteś w stanie zagwarantować ekipę, która mi to zrobi na gotowo? Planowany termin instalacji to sierpień - wrzesień 2006. A co z gwarancją?

witam

Ekipa to jestem ja i moj pracownik. 8) Co do montazu czy chodzi Ci o caly montaz czy tylko o montaż rekuperatora.
Sam rekuperator jest kupowany w Bartoszu filtry i wentylatory ja dobieram do instalacji i sa kupowane przeze mnie w hurtowni.
Gwarancja jest zależna od producenta od 12 do 24 miesiecy.

Pozdrawiam

mariano
17-01-2006, 15:54
Podeślij jakieś dane i ceny.


Witam

Zapraszam na strone ( www.bartosz.com.pl ) tam znajdziecie wszystkie informacje. Jeżeli chodzi o ceny potrzebuje kubature lub powierzchnie waszego domu

Pozdrawiam

bingo-ada
17-01-2006, 16:21
Witam
Jeżeli chodzi o zestaw CNWB 500/250 to 5800 netto przed rabatem.
Co do montażu samego rekuperatora to jest mi trudno powiedzieć koszt od ok 500 zł netto.

Natomiast koszt całej instalacji z GWC zaczyna się od 13 000 tys

Pozdrawiam

Mariano, ceny masz lepsze niż te, które dostałam w Bartoszu. Czy przy zakupie jesteś w stanie zagwarantować ekipę, która mi to zrobi na gotowo? Planowany termin instalacji to sierpień - wrzesień 2006. A co z gwarancją?

witam

Ekipa to jestem ja i moj pracownik. 8) Co do montazu czy chodzi Ci o caly montaz czy tylko o montaż rekuperatora.
Sam rekuperator jest kupowany w Bartoszu filtry i wentylatory ja dobieram do instalacji i sa kupowane przeze mnie w hurtowni.
Gwarancja jest zależna od producenta od 12 do 24 miesiecy.

Pozdrawiam

Chodzi mi o cały montaż, rozprowadzanie tych rur i połączenie tego w działającą całość. Wchodzi ekipa i oddaje mi dom z rekuperacją.

Kamil1967
17-01-2006, 19:54
Mariano
Bartosz jest z Białystoku. A ty w jakim rejonie działasz?
:D

mariano
17-01-2006, 20:49
Chodzi mi o cały montaż, rozprowadzanie tych rur i połączenie tego w działającą całość. Wchodzi ekipa i oddaje mi dom z rekuperacją.[/quote]

hello

Jeżeli potrzebujesz dokładna wycene to potrzebuje rzuty budynku lub musimy sie spotkac u ciebie na budowie. Jeżeli chcesz zobaczyc to zapraszam do Pyr po 25 stycznia.

Pozdrawiam

mariano
17-01-2006, 20:55
Mariano
Bartosz jest z Białystoku. A ty w jakim rejonie działasz?
:D


Helo

Działamy łownie w rejonie Warszawy o okolic. Mozemy podjąc sie instalacji w dalszych rejonach polski ale wymaga to pewnej orgaznizacji.
Np . GWC musisz wykonac we wlasnym zakresie oczywiście wedlug projektu. A pozatym niektorzy niechca GWC.

Pozdrawiam

bingo-ada
17-01-2006, 21:37
Chodzi mi o cały montaż, rozprowadzanie tych rur i połączenie tego w działającą całość. Wchodzi ekipa i oddaje mi dom z rekuperacją.

hello

Jeżeli potrzebujesz dokładna wycene to potrzebuje rzuty budynku lub musimy sie spotkac u ciebie na budowie. Jeżeli chcesz zobaczyc to zapraszam do Pyr po 25 stycznia.

Pozdrawiam[/quote]
Powiem tak: mam od firmy Bartosz ofertę na rekuperator bez GWC, wysyłałam im rzuty i inne dane budynku, dostałam konkretną kalkulację kosztów urządzenia, kształtek, kanałów itd. oraz montażu. Jeśli chodzi o Twoją cenę urządzenia - pisałam, że jest atrakcyjniejsza, jeżeli dasz mi dobrą ofertę na instalację systemu "na gotowo", mamy szansę się dogadać. Nasza budowa rusza w marcu, wentylację planujemy uruchomić ok. września - października.

mariano
22-01-2006, 21:46
Chodzi mi o cały montaż, rozprowadzanie tych rur i połączenie tego w działającą całość. Wchodzi ekipa i oddaje mi dom z rekuperacją.

hello

Jeżeli potrzebujesz dokładna wycene to potrzebuje rzuty budynku lub musimy sie spotkac u ciebie na budowie. Jeżeli chcesz zobaczyc to zapraszam do Pyr po 25 stycznia.

Pozdrawiam
Powiem tak: mam od firmy Bartosz ofertę na rekuperator bez GWC, wysyłałam im rzuty i inne dane budynku, dostałam konkretną kalkulację kosztów urządzenia, kształtek, kanałów itd. oraz montażu. Jeśli chodzi o Twoją cenę urządzenia - pisałam, że jest atrakcyjniejsza, jeżeli dasz mi dobrą ofertę na instalację systemu "na gotowo", mamy szansę się dogadać. Nasza budowa rusza w marcu, wentylację planujemy uruchomić ok. września - października.[/quote]

Witam

W takim razie czekam na jakies wiadomosci.

Pozdrawiam

bingo-ada
22-01-2006, 22:30
Odezwę się jak się tylko troszkę ociepli :cry: