PDA

Zobacz pełną wersję : W górach instalacje C.O. tylko z miedzi???



_ZBYCH_
17-01-2006, 09:20
Witam.

Odpoczywam sobie w górach i skrzywiony budową obserwuję różne rzeczy jej dotyczące.
Zauważyłem, że w każdym budynku instalacja C.O. wykonana jest z miedzi.
Z czego to wynika? :roll:

Grzesiek13
17-01-2006, 09:29
Z mentalności Górali - myślą, że jak z miedzi to droższe i trzeba się pokazać przed sąsiadem i Ceprami :lol: Druga strona medalu to taka, że każdy Góral wszystko umie ale nie wie co to np. alu-pex i pp.
Trzecia sprawa to prowadzenie instalacji po wierzchu to raczej tylko w miedzi. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem i pozdrawiam znajomych górali. :lol: :lol: :lol:

Andrzej Leppiej
17-01-2006, 09:31
Lekka (nie trzeba taszczyć na górę) i kolor podobny do dutków ;-)

Przyjemnego odpoczynku!

Grzesiek13
17-01-2006, 09:49
Zbych ty tam odpoczywasz, czy w pracy przy alarmach? :wink:

_ZBYCH_
17-01-2006, 18:50
Z mentalności Górali - myślą, że jak z miedzi to droższe i trzeba się pokazać przed sąsiadem i Ceprami :lol: Druga strona medalu to taka, że każdy Góral wszystko umie ale nie wie co to np. alu-pex i pp.
Trzecia sprawa to prowadzenie instalacji po wierzchu to raczej tylko w miedzi. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem i pozdrawiam znajomych górali. :lol: :lol: :lol:
Eeetam, spodziewałem się bardziej dogłębnego tłumaczenia :lol:
że warunki klimatyczne, że kotły na paliwo stałe, itp. a to takie proste wytłumaczenie :lol:

_ZBYCH_
17-01-2006, 18:54
Zbych ty tam odpoczywasz, czy w pracy przy alarmach? :wink:
Odpoczywam :D :D :D

(przy komputerze :o :-? :( - to silniejsze ode mnie - chyba wymagam już pomocy lekarza :roll: )