PDA

Zobacz pełną wersję : prenumerata dla wieloletniego prenumeratora



krzyss
17-01-2006, 16:30
W pewnym sensie będzie to o prenumeracie:
1) Hasło do archiwum muratora wywalczyłem telefonicznie - właściwie mnie to nie dziwi, zapłaciłem tylko 1 zł - tanio - to nie może być dobrze :-) Ale mam !!! Co prawda tylko 10000 kliknięć, ale zawsze - będę oszczędzał.
2) Prezent od muratora - miarka - właśnie dziś przyszła przesyłka. Właściwie tu nie powinienem być zaskocony - za miarkę nawet złotówki nie zapłaciłem - więc... DOSTAŁEM PUSTE PUDEŁKO W KOPERCIE PRZYSŁANEJ POCZTĄ!!!! Gratuluję pomysłu. I nie chodzi mi o tą miarkę, bo mam do niej stosunek podobny jak od dziś do całego Muratora. Ale chodzi mi o to, że misię przykro zrobiło. Chyba lepiej, szanowna redakcjo, wszystko sprzedawać niż dawać takie prezenty. Obiecuję podobnie zapłacić za najbliższą prenumeratę muratora - obiecuję pieniądze wysłać w kopercie... A że ona będzie pusta - cóż uczę się - wszak murator to "Elementarz budowlany" Pozdrawiam - klient od roku 2001. :-)

Trini
17-01-2006, 19:38
własnie - moze to na poczcie ukradli?
Takie rzeczy się zdarzają...
Przecież nikt z redakcji nie przyniesie tej miarki w zębach, skad mogą wiedzieć czy zginie po drodze czy nie...