PDA

Zobacz pełną wersję : jakie okna? Natura czy Ren-Pol



Pyza
24-01-2003, 10:59
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia (dobre lub złe)? Okna mają być malowane na brązowo, farbą kryjącą.
Dziękuję za odpowiedzi.

Zielona
24-01-2003, 11:11
Ja mam okna drewniane REN-POL z Wieliczki.
Czy o te chodzi?

Pyza
24-01-2003, 11:53
Tak, o te okna.
Ceny są bardzo zliżone.

Zielona
24-01-2003, 11:55
Mam okna Ren - Polu, mahoń - meranti, kolor Alt Kiefer, jestem bardzo zadowolona z ich jakości i montażu.

Pyza
24-01-2003, 12:15
JA właśnie opierając się na twoich postach i zachwytach :wink: nad rzeczonymi oknami zazcęłam je baardzo poważnie brać pod uwagę. Na Naturę byłam zdecydowana już jesienią i ciężko mi rozstać się z myślą o tych oknach. A tu nagle dochodzą mnie słuchy, ze natura jakaś nie bardzo. Problem w tym, że "słuchy" pochodzą od konkurencji :wink:.
Czekam na użytkowników okien Natura :smile:.
Pozdrawiam

Bikier
24-01-2003, 12:29
Mam okna Natura (we wrześniu minął rok)-sosna mikrowczepy, kolor afromozja.
Pierwszą zimę dom był nie ogrzewany.
Teraz już mieszkam i okna wyglądają jak po zamontowaniu (chyba całkiem dobrze). Nie ma z nimi żadnych problemów.
Zdecydowałem się na nie ponieważ podobał mi się kolor (jakość wykonania wydaje się być podobna jak u innych producentów okien w zbliżonej cenie).
Przed zakupem oglądałem okna Natury białe, zamontowane ponad 8 lat temu, nie malowane ponownie. Wyglądały całkiem przyzwoicie.
Pozdrawiam

Bodzio 2003
22-03-2003, 12:40
Do Zielonej.
Ja też myśle o tych oknach,bo bardzo mi się podobają, ale nie mam żadnej wiadomości o samej firmie. Czy mają atest na okna?
Prosiłbym o informację jak układa się współpraca z nimi po transakcji.Chodzi o regulacje, serwis itp. Jak długo masz te okna?.

juras
24-03-2003, 09:10
W styczniu zamówiłem okna sosnowe, mikrowczepy, kolor lazurowy afromozja Natury, zapłaciłem a będą montowane w maju. Widziałem okna osobiście w salonie i mi się cholernie podobały. Widziałem okna wielu droższych firm i niczym się specjalnie nie różniły. Zamontowane okna widziałem u kilku osób i od kilku miałem opinie. Opinie są pozytywne.