PDA

Zobacz pełną wersję : Książka praktyk budowlanych



wicker
19-01-2006, 22:47
Potrzebuję jakąś przykładową książke praktyk budowlanych ( w formie elektronicznej- może skan, lub cos podobnego, albo jakies wskazówki odnośnie sposobu jej wypełniania, może jakieś adresy internetowe)...
Czy któs mogłby mi pomoc w tym temacie?

Songo
07-05-2006, 19:00
Hi,
Mam ten sam problem, nie wiem jak właściwie powinna być wypełniana książka praktyk. Może masz już coś co mogło by mi pomóc. Z góry dziękuję. Mój e-mail [email protected]

Lukaszbud
28-07-2006, 12:47
czesc, ja tez poprosze na priv, DZIEKI!

budulec
08-08-2006, 21:11
To co, teraz to po studiach nawet książki praktyk nie potraficie wypełnić? Czy nie wiecie czym się zajmujecie?
Całe życie będziecie wszystko z "przodków" robili?

Songo
08-08-2006, 22:17
To co, teraz to po studiach nawet książki praktyk nie potraficie wypełnić? Czy nie wiecie czym się zajmujecie?
Całe życie będziecie wszystko z "przodków" robili?

czlowieku chodzi o to zeby dobrze ja wypelnic, nie wiem jak u ciebie ale u nas nie bylo o tym mowy na studiach, a jak nie wiesz to lepiej sie spytac niz pozniej robic bledy. Nikt nie chce spisywac tylko sprawdzic czy dobrze ja wypelnia. Uwielbiam takie "madre" osoby, ktore lubia poczuc sie lepsze od glupiego szarego tlumu i tylko tak potrafia pokazac, ze sa "madrzejsze".

budulec
15-08-2006, 20:04
człowieku jeśli ty nie potrafisz wypełnić dzienika praktyk, to ty może lepiej nie rób tych uprawnień Bedzie lepieh dla ciebie i dla nas
pzdr

Songo
16-08-2006, 20:15
człowieku jeśli ty nie potrafisz wypełnić dzienika praktyk, to ty może lepiej nie rób tych uprawnień Bedzie lepieh dla ciebie i dla nas
pzdr

Szkoda tracic czas na glupia wymiane zdan z toba, pozdrawiam i baw sie dobrze w dogryzaniu i krytykowaniu innych