PDA

Zobacz pełną wersję : ostatnia oferta Urzędowskiego -styczeń 2006



Alina Lozowska
21-01-2006, 06:47
Chcę kupić okna drewniane Urzędowskiego soft line o nazwie Galux. Na merani najbliższy termin to sierpień 2006 :o . Sprzedawca zaproponował mi za 5 % dopłatą takie same dębowe. Czy zdecydować się na nie? Jaka jest Wasza opinia ?
pozdrawiam
Alina

gabriela
21-01-2006, 15:35
Z tego co wiem to debowe urzedowskiego byly zawsze o wiele tansze.
Przepraszam , dopisuje, przypomnialo mi sie , ze to jednak na sosnowe urzedowskiego dostawalismy duzo wiekszy rabat niz na meranti. jak jest z debowymi to jednak nie wiem.

izat
21-01-2006, 15:55
Alina, a może pomyśl o jakiejś innej firmie, może Gebauer??
Urzędowski odchodzi w cień ....

bruner
21-01-2006, 18:47
pół roku czekać na okna to chyba przesada bo znając urzędowskiego poślizg 1 miesiąc to normalka
też myślałem o galluxach ale na szcęcie zrezygnowałem
wybrałem FERNO Afromozja

Dominik!
22-01-2006, 08:30
Jeśli masz za jedyne 5% dopłaty okna dębowe - to nie zastanawiaj się ani sekundy.
Bierz je. Okna dębowe wyglądają przecudnie!!!!
Ja gdybym tylko miał taką możliwość nawet nie zdążyłbym zapytać na forum :D
Tylko ja do meranti musiałbym dopłacić 30%, żeby mieć dębowe...

sudanka
04-02-2006, 22:41
pół roku czekać na okna to chyba przesada bo znając urzędowskiego poślizg 1 miesiąc to normalka
też myślałem o galluxach ale na szcęcie zrezygnowałem
wybrałem FERNO Afromozja

A masz już te okna z FERNO? Zamierzam u nich złożyć zamówienie ale znalazłam na forum sporo o opóźnieniach i niesolidności firmy. Jaka jest Twoja opinia?

arek_s
05-02-2006, 09:15
Urzędowski odchodzi w cień ....
:lol: :lol: :lol: dobre!

radekk
05-02-2006, 18:00
TYLE ŻE NIKT INNY Z TEGO CO WIEM NIE ROBI (NIESTETY) TAK GRUBYCH PROFILI (88 MM PRZY GALUX) JAK URZĘDOWSKI

ania
05-02-2006, 18:44
Czy zdecydować się na nie?

Poczytaj tutaj a potem zdecyduj :
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=59552

JACKIE P
05-02-2006, 21:44
mogę Wam cos doradzić na forum jesli chodzi o firmę J. Urzędowskiego ?
Uzbrojcie się w wielką cierpliwośc. Ja to przerabiałem, owszem okna zrobili w terminie, ale gdy zamawiałem w kwietniu 2005 to na początek lipca 2005 już były - nie wiem skąd taki termin na sierpień. Jeśli chodzi o drzwi wejściowe, to zamawiajcie razem z oknami, bo napewno z nie dostaniecie ich w tym samym terminie co okna, dodajcie sobie swobodnie jeszcze dwa miesiące, bez żartów, i to po wielu telefonicznych monitach. Nie dajcie się zbywac opowiastkami, że to jakiś element w drzwiach jest źle zamontowany, a to, że szyba pękła itp, to zwykła ściema. Ja to przerabiałem. Ku przestrodze

albi
08-02-2006, 11:15
Dlaczego Urzędowski potrzebuje aż 6 miesiecy na zrobienie okien?

Prawda jest taka, że Urzędowski okna o grubości 68 (profil DJ-68 ) robi w kilka tygodni, czyli jak chyba wszyscy. Ponieważ jak wszyscy robi je ze standardowej kantówki kupowanej od międzynarodowych pośredników.

Problem jest z oknami Galux. Mają one grubość 88, a takiej kantówki po prostu nie ma, to dlatego tez chyba nikt inny nie robi okien o grubości większej niż 68 mm.
Urzędowski sam kupuje drewno w Azji i robi ją sam. Jak widać idzie mu to powoli.


pozdrawiam
-----------
skąd to wiem ? sprzedaję okna, nie tylko Urzędowskiego

Kleszcz
08-02-2006, 11:24
Z tego co mi powiedziała znajoma pracująca w Urzędowskim to nie mają wystarczających mocy przerobowych na linii wykonującej te okna również. Idą one głównie na eksport podobno - ale w Polsce pod koniec roku dali mocną akcję promocyjną no i teraz takie są efekty.
Ja swoje Galuxy zamawiałem 30 grudnia - termin odbioru mam określony na czerwiec 2006. Ale dla mnie to akurat - a nawet troszkę za wcześnie. Ale czytając posty na forum można się spodziewać opóźnień - więc może będzie akurat ;)
W grudniu po zobaczeniu reklamy zadzwoniłem do niej, żeby się dowiedzieć o wycenę a tu nagle okazało się, że jak chcę je mieć na czas to już muszę je zamawiać - tego się nie spodziewałem.
2-3 miesięczny czas oczekiwania się zdarza - ale 6 miesięcy to już dramatycznie.
No ale cóż - chciałem te okna i już - nie było zmiłuj

bruner
08-02-2006, 19:10
okna miałem miec montowane na poczatku lutego
ale ze wzgledu na pogodę dopiero za jakies dwa tygodnie
o ile zima trochę odpuści

dts
21-07-2006, 14:10
Potwierdzam. Bardzo długie terminy. Dodatkowo niesolidni. Widziałem nawet potwierdzenie z fabryki z podanym terminem relizacji - koniec maja. Na początku czerwca zacząłem pytać i okazuje się, że się czepiam bo moje zamówienie podobno u nich w systemie widnieje z terminem koniec lipca. Obiecywali wielokrotnie przyspieszyć (ok. 10 lipca, potem tydzień później, it.). Ostatnio przyjechał na budowę szef firmy montującej ... i jak powiedział, że jest od okien, to cała ekipa budowlana zaczęła się śmiać [powiem, że do okien wszystkie prace realizowane są z dokładnością tygodnia - taki był poślizg firmy realizującej stan surowy wobec pierwotnych ustaleń]. Gdybym przy zamówieniu wiedział, że będą takie poślizgi wybrałbym inne okna. Nikomu nie odradzam okien Urzędowskiego (mam u siebie stary profil 68 i jestem z nich zadowolony), ale jeżeli ktoś chce (lub musi) się szybko wprowadzić, nie radzę zamawiać u urzędowskiego. Obym po montażu mógł przynajmniej uważać, że wybrałem dobre okna.