PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś użytkuje: ELEKTROMET EKO - KWP25-25kW



jacekchrobo
22-01-2006, 19:48
Czy ktoś z szanownych grupowiczów użytkuje kocioł z podajnikiem ELEKTROMET EKO - KWP25-25kW? Jakie wrażenia z użytkowania? Problemy? Koszty? Opinie? Czy ponowny wybór również padłby na ten "model"? Do ogrzania mam ok. 240m2.

so06bo
01-12-2008, 22:40
JA UZYTKUJE I NIE KUPIŁ BYM TEGO KOTŁA BO NIBY ZASYPANIE PELLETEM CZY EKOGROSZKIEM TWIERDZA ZE NIBY ZASYP MA STARCZYC NA 7-10 DNI PRZY NORMALNYM UZYCIU WODY CIEPŁEJ OGRZEWANIA I TĘMPERATURZE OD 10 DO NP.-5 A JA TYLKO CHCE UTRZYMAC TEMPERATURE W DOMU 15-17 STOPNI GDZIE JESZCZE NIE MIESZKAM I NIC NIE ZUZYWAM I SPALA MI ZASYP W 2 DNI .PRZYJEZDZALI INSTALATORZY I INNI SPECJALISCI USTAWIALI JAK TYLKO MOGLI I LIPA A MIAŁA TO BYC TAKA WYGODA ZASYPYWAC RAZ NA TYDZIEN I SPOKUJ TO CIEKAWE CO BEDZIE JAK ZACZNE MIESZKAC AZ SIE BIJE BEDE STAŁ TYLKO I DOPSYPYWAŁ MASAKRA NO CHYBA ZE KTOŚ WIE JAK USTAWIC TAK TEN KOCIOŁ TO PRZEPRASZAM BARDZO ZA KOMETARZ ALE WEDŁUG MNIE TO NIE JEST REWELACJA WYDANE PIENIADZE I TO NIE MALE CODZENIE I ZAGLADANIE CO CHWILE CZEMU TYLE POBIERA PO PROSTU NIE KUPIŁ BYM GO I NIE POLECAM NO ALE CUZ PROBLEM ZOSTAJE U MNIE I MUSZE SIE MECZYC I TRZYM,AC SIE ZA KIESZEŃ :( :( POZDRAWIAM

Mały
02-12-2008, 06:42
Ten kocioł nie jest na pellety. A wersja EKO m może być na ekogroszek oraz miał. Tu znów brak możliwości palenia pelletu.

czaguz
02-12-2008, 06:50
Mały mozna palic w nim mialem?? Ja uzywam go od 3 miesiecy caly czas na ekogroszku. Czy masz jakies doswiadczenia z mialem?

Mały
02-12-2008, 06:54
W wersji EKO używasz tylko ekogroszku, a w wersji EKO m mieszanki groszku i miału w stosunku 1:2, ale tego nie próbowałem. Zresztą piszę na podstawie doświadczeń klientów, bo sam nie mam w domu wcale kotła.
Wejdź na wątek o elektromecie:
http://forum.muratordom.pl/post2899718.htm?highlight=elektromet#2899718