PDA

Zobacz pełną wersję : okna drewniane - Igies&Igies Jaworzno



killer
25-01-2003, 19:56
czy ktoś z szanownych Forumowiczów spotkał, nabył lub zna okna drewniane (mahoń meranti) firmy Igies&Igies z Jaworzna, byłbym bardzo wdzięczny za uwagi - do końca lutego mają promocję 24%, a ja jestem zmuszony kupić okna za ładny kawałek kasyi nie chciał bym ich wyrzucić w błoto.
Z góry dziękuję
TomekS
Ps, a jak Wy wyszliście z dylematu - kiedy montować okna drewniane - przed czy po mokrych robotach - posadzki, tynki, itp...

PANTHER
26-01-2003, 18:53
Ja też myślę o tych oknach. Przyłączam się do pytania.

26-01-2003, 21:23
kilka postów i namiary :

http://forum.murator.com.pl/viewtopic.php?topic=6142&forum=34&8

Karina

dorotag
30-01-2003, 14:14
Mam okna tej firmy - tylko z sosny (róznica w wytrzymałości drewna niewielka a cena zasadniczo różna). Okna są OK - choć mam problem ze ściągnięciem ekipy do wyregulowania okien (opusciły sie - ale to normalne). Jakość wykonania - wysoka i fajnie wyglądają po zamontowaniu. Bardzo praktyczne.

Co do promocji - tam jest nieustanna promocja jesienna, zimowa, wiosenna - ja też miałam 24 % upustu. Jak chcesz kupić więcej okien - negocjuj cenę (a styczen jest dobrym miesiącem - zastój w oknach).

Jesli chodzi o czas montażu - ja montowałam po wylewkach i tynkach - później były obrobione tylko otwory okienne ( i tak Wam radzę - robotnicy bardzo niszczą cudzą własność - czego niestety sama doświadczyłam).

Pamiętajcie o drzwiach wejściowych - fajnie wyglądają drzwi tego samego koloru i typu co okna (a jak zamontujecie okna - drzwi będą niezbędne).

Jeszcze jedno - jak zamontują Wam okna - szybko nałóżcie tynki i wykończcie otowry okienne - inaczej okna będą dobrym łupem dla złodziei.

dorotag
30-01-2003, 14:14
Mam okna tej firmy - tylko z sosny (róznica w wytrzymałości drewna niewielka a cena zasadniczo różna). Okna są OK - choć mam problem ze ściągnięciem ekipy do wyregulowania okien (opusciły sie - ale to normalne). Jakość wykonania - wysoka i fajnie wyglądają po zamontowaniu. Bardzo praktyczne.

Co do promocji - tam jest nieustanna promocja jesienna, zimowa, wiosenna - ja też miałam 24 % upustu. Jak chcesz kupić więcej okien - negocjuj cenę (a styczen jest dobrym miesiącem - zastój w oknach).

Jesli chodzi o czas montażu - ja montowałam po wylewkach i tynkach - później były obrobione tylko otwory okienne ( i tak Wam radzę - robotnicy bardzo niszczą cudzą własność - czego niestety sama doświadczyłam).

Pamiętajcie o drzwiach wejściowych - fajnie wyglądają drzwi tego samego koloru i typu co okna (a jak zamontujecie okna - drzwi będą niezbędne).

Jeszcze jedno - jak zamontują Wam okna - szybko nałóżcie tynki i wykończcie otowry okienne - inaczej okna będą dobrym łupem dla złodziei.

killer
31-01-2003, 13:25
dzięki, za podpowiedzi, a czy znacie taką firme STOLAR spod Wrocławia, mówią, że mają podobnej jakości okna co Igies & Igies, a cenowo, też podobnie i dobrze się wypowiadają na temat Igies

Asia
02-02-2003, 16:38
Szukając okien byłam w Stolarze - bardzo mi się te okna podobały, ale jestem laikiem więc podoba mi się większość. Cenowo niżej niż Gebauer. A spodobały się jeszcze bardziej, kiedy znajomi zachwalali swoje okna i okazało się, że to Stolar. Mają je od trzech lat i są bardzo zadowoleni, także z serwisu.
Pozdrawiam, Asia

killer
03-02-2003, 09:02
Dzięki za podpowiedzi, z Waszych relacji, czuje, żę moja rozgrywka rozegra się właśnie między Igies&Igies a Stolarem. Ta pierwsza firma ma tańsze drzwi wejściowe (nawet o 1000zł)a koszt okien jest na podobnym poziomie.