PDA

Zobacz pełną wersję : CENTRALNY SALON FIRMOWY URZĘDOWSKI WARSZAWA



Marcin Urzędowski
24-01-2006, 21:27
Centralny Salon Firmowy Urzędowski na woj.Mazowieckie Al.Prymasa 1000-lecia 83 www.urzedowski-warszawa.pl Zaprasza Marcin Urzędowski

bingo-ada
27-01-2006, 18:20
Witam!

Zainteresowałam się oknami Urzędowski, ponieważ po pierwsze - uważam, że są ładne, dobre i nowoczesne, po drugie - mam wśród znajomych zadowolonych użytkowników okien tej firmy. Nie zniechęciłam sie postami na tym forum dotyczącymi kiepskiej obsługi dealerskiej i kosmicznymi terminami oczekiwania na zamówiony towar. Wczoraj odwiedziłam dealera z rozpiską ile i jakie okna są mi potrzebne, podałam termin oczekiwanej realizacji wrzesień 2006r. Pan Dealer dwoił się i troił, co po trosze zrozumiałe, bowiem moje zamówienie opiewało na kwotę ponad 40 tys. PLN (okna z pełnymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi, drzwi wejściowe z naświetlami). Wybrałam okna Galux, wybrałam kolor i ... dowiedziałam się, że jeśli zamówię okna do KOŃCA TEGO TYGODNIA, to otrzymam je W OSTATNIM TYGODNIU SIERPNIA, jeśli oczywiście nie będzie żadnych opóźnień. Oczywiście musiałabym wpłacić zaliczkę, podpisać umowę itp. Niestety, takie stawianie mnie pod ścianą i czekanie na towar ponad 7 miesięcy (planowałam zamówić ok. kwietnia, jak staną mury domu) zupełnie mi nie odpowiada! :evil: Byłam u konkurencji, w firmie Gebauer - okna bajka, oferta szersza, mają piękne okna tarasowe przesuwne i niskoprogowe - CUDO! Dostałam ofertę, dodatkowo 20% rabatu i czas realizacji 7 tygodni. Nawet biorąc pod uwagę ewentualne opóźnienia, chyba nie będzie to w sumie ponad pół roku! WYBRAŁAM FIRMĘ GEBAUER, pomimo, że zapłacę ciut więcej (ale niewiele). No ale, pomyślałam, konkurencja nie ma drzwi wewnętrznych, a ja potrzebuję 14 sztuk eleganckich drzwi - więc wróciłam do dealera firmy Urzędowski dopytać o szczegóły. I dostałam informację, że niestety z drzwiami wewnętrznymi jest jeszcze gorzej! Ich Klient, który złożył zamówienie w czerwcu 2005 r i wtedy wpłacił zaliczkę, drzwi miał odebrać w sierpniu, a nie ma ich DO DZISIAJ!!! Jest koniec stycznia! Dziękuję uprzejmie, popytam u konkurencji! Na szczęście mam jeszcze trochę czasu. A za drzwi wewnętrzne w firmie Urzędowski zapłaciłabym 25 tys PLN. Ale nie zapłacę! Panie Urzędowski, przeszło Panu koło nosa ca 65 tys PLN z mojej kieszeni! Ktoś inny, kto szanuje Klienta i każdą złotówkę i jego czas skorzysta sprzedając mi swój towar. Ale może to dla Pana nieważne, skoro nowy salon będzie mamił kolejnych naiwnych? Mimo wszystko - powodzenia!

gabriela
27-01-2006, 20:42
No to juz wiem, ze nie kupie Urzedowskiego, chociaz tak podobaja mi sie ich okna. Do niedawna bylam zdecydowana tylko na Urzedowskiego, ale czytajac watki o dlugich terminach i poslizgach w realizacji zamowien nie mam juz na nie ochoty. Okna musze miec na umowiony wczesniej termin na 200%, chociaz tak naprawde nie wierze, ze to wypali. Poza tym najblizszy w okolicy dealer Urzedowskiego nie wykazal specjalnego zainteresowania moim mailem z prosba o wycene. Jeszcze mam troche czasu i szukam dalej, moze zdecyduje sie na Gebauera albo okna PCV firmy Konal.

jaqbek
28-01-2006, 11:02
Ja też wybiorę inne okna. Niestety wolę mieć spokój i do tego jeszcze parę groszy więcej w kieszeni.
Pozdrawiam

mk0t
28-01-2006, 20:58
Oj panie urzędowski - nie bez przyczyny przez małe 'p' i 'u'... nie spamuj pan, wstydu sobie oszczędź i nie bałamuć Bogu ducha winnych klientów. Jeśli firma na "małe u" nie jest w stanie zapewnić klientom satysfakcjonujących pod względem jakości usług i produktów, powinna się poważnie zastanowić nad zarządzaniem i logistyką a nie zajmować się wątpliwej jakości spamem. Swoje przejścia z pańską firmą opisałem w oddzielnym wątku (http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=59552). Dziękuję nigdy więcej!

Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów, którzy rozważają wybór firmy na "małe u" w kwestii okienno-drzwiowej. NIE POLECAM!

Wszystkich (poza panem 'u') pozdrawiam serdecznie,

bingo-ada
28-01-2006, 21:06
Podłączyłąm się do Twojego wątku z moją opinią. I jako niedoszły klient Urzędowskiego też nie polecam.

mk0t
28-01-2006, 21:11
Hej,


Podłączyłąm się do Twojego wątku z moją opinią. I jako niedoszły klient Urzędowskiego też nie polecam.

Miałaś farta, że się zorientowałaś 'przed' a nie 'po' wpłaceniu zaliczki... Gratuluję! Ja na własnej skórze doświadczyłem ze strony tej firmy totalnego braku profesjonalizmu... Choć w salonie sprzedaży wszystko wyglądało tak pięknie... ech...

Pozdrawiam wszystkich oprócz pana 'u',

bingo-ada
28-01-2006, 21:52
A cóż się stało z szanownym założycielem wątku? Pojawił się i zniknął? Coś PR firmy szwankuje :(

mk0t
28-01-2006, 21:55
A cóż się stało z szanownym założycielem wątku? Pojawił się i zniknął? Coś PR firmy szwankuje :(

Oni tam chyba nie mają nikogo, kto by wiedział co to znaczy PR... A założyciel wątku, jak to typowy spammer, wysyła mielonkę i natychmiast zmienia adres mailowy, aby go nikt nie ścigał...

pozdrawiam wszystkich z wyjątkiem spammera,

bingo-ada
28-01-2006, 22:07
A może awansował na Dyrektora Marketingu i Reklamy? I teraz od ludu dzieli go tabun asystentek i sekretarek? Eeeee, co go tam plebs obchodzi, byle się biznes kręcił :wink:

jurand79
29-01-2006, 13:16
Heh - zrobiłem sobie szacunkową wycenę na okienka urzędowskiego (także przez małe "u" bo zgodzę się, że po opiniach wyrażonych na forum duże się nie należy :wink: ) ale już wiem, że nie będzie w moim domku tych okien...
Może trzeba im wyjaśnić skrót PR - może nie wiedzą co to :):):)
A więc PR to Public Relations. Jeśli nadal nie wiedzą co to, niech poszukają na www.google.pl :lol: :lol: :lol:

wacława
20-09-2006, 12:48
OJej czemu znalazłam ten wątek tak późno..........