PDA

Zobacz pełną wersję : Stelarz do zabudowy lekkiej + wiszaca miska klozetowa



Marcin_szereg
25-01-2006, 09:57
Czy ktos moze poradzic firme produkujaca stelarze do zabudowy lekkiej ale niekoniecznie GEBERIT lub GRONE? Przeciez musi byc cos posredniego miedzy "Praktikerowa" tandeta a "Mercedesem" wsrod kibelkow!

Kontynuujac analogie samochodowa nie wszyscy, ktorych nie stac na Mercedesa jezdza Maluchami, prawda?

BOGUS66
25-01-2006, 10:03
Czy ktos moze poradzic firme produkujaca stelarze do zabudowy lekkiej ale niekoniecznie GEBERIT lub GRONE? Przeciez musi byc cos posredniego miedzy "Praktikerowa" tandeta a "Mercedesem" wsrod kibelkow!

Kontynuujac analogie samochodowa nie wszyscy, ktorych nie stac na Mercedesa jezdza Maluchami, prawda?


HAUTEC POLSKA 10 lat gwarancji, strona w necie, ja mam już zamontowane ale bez ceramiki więc trudno powiedzieć czy wytrzyma obciążenie ale wygląda solidnie dobra cena, bardzo dobra.

Marcin_szereg
25-01-2006, 12:23
HAUTEC POLSKA 10 lat gwarancji, ja mam już zamontowane ale bez ceramiki więc trudno powiedzieć czy wytrzyma obciążenie.

...no wlasnie, a czy wytrzyma do nastepnego remontu?

BOGUS66
25-01-2006, 15:45
HAUTEC POLSKA 10 lat gwarancji, ja mam już zamontowane ale bez ceramiki więc trudno powiedzieć czy wytrzyma obciążenie.

...no wlasnie, a czy wytrzyma do nastepnego remontu?

tak samo jak geberit 10 lat gwarancji, a czy geberit wytrzyma?

pokar
25-01-2006, 16:04
Hautec daje radę!
Spokojnie - mój znajomy ma go od 4 lat, bez problemowa eksploatacja.
Sam sprzedałem tego na tony i nie pamiętam, żeby była jakś reklamacja, która nie była spowodowana błędem montera.
pozdrawiam!
pokar

BOGUS66
25-01-2006, 16:53
Hautec daje radę!
Spokojnie - mój znajomy ma go od 4 lat, bez problemowa eksploatacja.
Sam sprzedałem tego na tony i nie pamiętam, żeby była jakś reklamacja, która nie była spowodowana błędem montera.
pozdrawiam!
pokar
też mi się tak wydaje, bo raczej tylko samobójca daje 10 lat gwarncji nie będąc pewny swego
(dlatego cena i długa gwarancja zdecydowały o tym zakupie w moim przypadku)

tomek159
25-01-2006, 19:19
Ja kupiłem w Leroy Merlin nazywa się Perline ( sygnuje to Ceramika ''Koło'' )i kosztuje 259 PLN.Chodzi bez zarzutu od 1/2 roku

JackD
25-01-2006, 19:38
Hautec daje radę!
Spokojnie - mój znajomy ma go od 4 lat, bez problemowa eksploatacja.
Sam sprzedałem tego na tony i nie pamiętam, żeby była jakś reklamacja, która nie była spowodowana błędem montera.
pozdrawiam!
pokar
też mi się tak wydaje, bo raczej tylko samobójca daje 10 lat gwarncji nie będąc pewny swego
(dlatego cena i długa gwarancja zdecydowały o tym zakupie w moim przypadku)
a czytałes warunki gwarancji na te 10 lat na co daje producent i jakie warunki uzytkownik musi spełnić???

Marcin_szereg
26-01-2006, 19:48
czy jest jakis kruczek w tej gwarancji, czy tylko spodziewasz sie, ze moze byc?

JackD
26-01-2006, 21:10
czy jest jakis kruczek w tej gwarancji, czy tylko spodziewasz sie, ze moze byc?


spodziewam się, że może być.... jestem prawie pewien... 10 lat to kupa czasu....

Rezi
26-01-2006, 21:53
przy wyposażeniu tegi typu wolałbym nie korzystać z gwarancji :evil:

JACKIE P
26-01-2006, 22:21
niezły jest także niemiecki "Eisenberg" dostepny w sieci Leroy-Merlin i Castorama, trochę tańszy od Geberita, lecz zdaniem sprzedawców równie dobry.
Mam takowy i nie narzekam. :D :D :D

Marcin_szereg
27-01-2006, 12:34
Gwarancja jest jednak wazna, bo poza zbiornikiem i rurka do miski, caly mechanizm, lacznie z uszczelkami, mozna wyjac i wymienic nawet po instalacji. Gorzej, jesli nigdzie nie mozna dokupic uszczelek...

Mały
27-01-2006, 14:33
Masz z tańszych np TECE

Peteros
27-01-2006, 20:27
Marley - ale nie wiem, czy w Polsce jeszcze je sprzedają. Od trzech lat OK.