PDA

Zobacz pełną wersję : KOMINKI- Moge polecić do budowy kominka



KrzysiekMazowsze
25-01-2006, 18:16
Mogę polecić do budowy kominka . Panowie robią kominki tradycyjne jak również z wkładem grzewczym. U mnie robili kominek z wkładem oraz rozprowadzeniem ciepła na cały budynek. tj ok. 150 m2. Wte mrozy sprawdza się naprawdę bardzo dobrze jak ktoś ma zamiar stawiać sobie kominek to warto z nimi się skontaktować naprawdę ich polecam
Są słowni i solidni znają się na rzeczy.

0694-069-572

sylwiapsik
25-01-2006, 18:34
CHĘTNIE BYM POGADAŁA ZNIMI BO WŁAŚNIE MAM KŁOPOTA Z KOMINKIEM :( A
TEN ADRES POCZTY EMAIL-OWEJ TO DO NICH CZY DO CIEBIE.BO MOGĘ I Z TOBĄ TEŻ POGADAĆ - MILO MI BĘDZIE1

Mam nadzieję że pomocy udzielisz :P :P
a z jakiej części kraju ci fachowcy ?bo nie wiem czy pod Płońsk to by przyjechali?

Coobah
25-01-2006, 19:18
zgadza sie. DObry kominek nie jest zły:).

a jaki nastrój wieczorem przy lapce wina i płonącym kominku... Grauu!!

sylwiapsik
26-01-2006, 10:22
Coobah witaj ach witaj w gronie miłośników czaru i ciepełka kominkowego! miał,miał.
jeden kominek już mam i chciała bym mieć drugi ,co by domek z bala na działce ogrzać :P

Coobah
02-02-2006, 14:35
Coobah witaj ach witaj w gronie miłośników czaru i ciepełka kominkowego! miał,miał.
jeden kominek już mam i chciała bym mieć drugi ,co by domek z bala na działce ogrzać :P

oj masz racje @sylwiapsik...
Skontakowałas sie z tymi facetami ?? :)
Juz roboty ruszyły ??
napisz co i jak..
pozdr.

arek_s
14-02-2006, 21:23
Moge polecić do budowy kominka . Panowie robią kominki tradycyjne jak równiez z wkładem grzewczym.
witam,
mozna prosic o namiary na panów od kominków- w jakich rejonach robią?
dzięki i pozdtawiam,
Arek.

Beata Gdańsk
16-02-2006, 12:58
Właśnie jestem w trakcie przebudowy i unowocześnienia kominka. Znalazłam świetną ekipę, polecaną zresztą przez znajomych. Robią solidnie, czysto, pytają się o szczegóły wizualne. Jestem zadowolona. Były kłopoty ze znalezieniem kominów w ścianach, gdyż projekt domu szeregu sprzed 10 lat nie miał nic wspólnego ze stanem faktycznym.
Zainteresowanych proszę o e-maila: [email protected]
Pozdrawiam

SylwekW
16-02-2006, 13:37
Jeżeli sš z okolicy warszawy to te zchętnie bym skorzystał z kontaktu. Najlepiej prosze o info na mój email: [email protected]

Coobah
02-03-2006, 11:19
oto namiary do P. Marka...
TEL.046-861-41-20 lub 0694-069-572

ja moge szczerze polecic...

Rysiu
02-03-2006, 11:48
Czesc,

Mozesz dac namiar na tych panów od kominków? Co to za dziwny mail?

NIe kumam, naprowadzcie mnie...

Coobah
02-03-2006, 12:11
Czesc,

Mozesz dac namiar na tych panów od kominków? Co to za dziwny mail?

NIe kumam, naprowadzcie mnie...

TEL.046-861-41-20 lub 0694-069-572 wklejałem już wyżej kontakt z ktorego ja korzystałem. Nadal aktualny! a mail dziwny, zgadza sie...
Wiec nie mailuj, ale dzwon :)

pozdr!

sylwiapsik
03-03-2006, 09:01
Coobah witaj ach witaj w gronie miłośników czaru i ciepełka kominkowego! miał,miał.
jeden kominek już mam i chciała bym mieć drugi ,co by domek z bala na działce ogrzać :P

oj masz racje @sylwiapsik...
Skontakowałas sie z tymi facetami ?? :)
Juz roboty ruszyły ??
napisz co i jak..
pozdr.


Cieplutkie pozdrowionka z pode Płońska !!!! przepraszam że nie odpisałam .......... ech,ech,troszkę entuzjazm mi opadł :cry: :cry: :evil: kłopociki ,kłopociki rózne ...... cholera ,cholera.......... z kasą :cry: :cry:

Ale idzie lepsze razem z wiosną ...są widoki więc namiar trzymam i napewno skorzystam :P

Coobah
03-03-2006, 17:14
Coobah witaj ach witaj w gronie miłośników czaru i ciepełka kominkowego! miał,miał.
jeden kominek już mam i chciała bym mieć drugi ,co by domek z bala na działce ogrzać :P

oj masz racje @sylwiapsik...
Skontakowałas sie z tymi facetami ?? :)
Juz roboty ruszyły ??
napisz co i jak..
pozdr.


Cieplutkie pozdrowionka z pode Płońska !!!! przepraszam że nie odpisałam .......... ech,ech,troszkę entuzjazm mi opadł :cry: :cry: :evil: kłopociki ,kłopociki rózne ...... cholera ,cholera.......... z kasą :cry: :cry:

Ale idzie lepsze razem z wiosną ...są widoki więc namiar trzymam i napewno skorzystam :P

No jak to z kasą.. częściej jej nie ma niż jest...
ale bedzie dobrze, napewno! A dlaczego sądzisz, że na wiosne bedzie lepiej? Sprzedasz przebiśniegi :) ??

sylwiapsik
06-03-2006, 08:18
Wstyd mi znowu spóźnioona w odpowiedzi......... :oops:
Dostęp do kompa najczęściej w pracy .......... .......hmmmmm
fajna ta praca!! :P :P
W domu jestem ostatnia w kolejce do do komputera by usiąść i pogadać zmiłymi forumawiczami :P :P :P

A co do kasy :evil: - Lepiej kiedyś wreszcie musi być !!!!!
jakiś czas byłam bez pracy - a od dwóch m-cy wreszcie stały dopływ gotówki .Ech ,ech... najpierw długi ....a później ......... to idziem jak przeciag z tą wwwwwykończeniówkąąąąą.
Przebiśniegów nie kontraktowałam --- ale mlecze w maju sprzedają się jak ciepłe bułeczki może dorobimy na nich ,a łąka ze 3000m .
Pod warunkiem że wcześniej stado krów od sąsiada nie ZANIECZYŚCI ,bo tak już bywało- szkodniki jedne
Jak wydźwięk po spotkaniu forumowiczów - ja byłam !!!!!! pierwszy raz - i jestem mile zaskoczona organizacją ,serdecznością ludzi -tylko musiałam wyjść wcześniej - szkoda :cry:

KrzysiekMazowsze
02-04-2014, 03:03
Podbijam!
Firma ciągle działa!
Tel. 0694-069-572

noka2
17-04-2014, 18:32
Czy masz zdjecia z ich realizacji, czy sa drodzy?