PDA

Zobacz pełną wersję : meble biurowe - biurko,fotel



marc27
26-01-2006, 07:44
Kochani szukam dobrego biurka i fotela do pokoju. Gdzie są fajne sklepy z takim sprzętem w warszawie czy w okolicach warszawy?
Bardzo dziękuję za wszystkie informacje
Pozdrawiam
Marcin

marc27
26-01-2006, 12:20
:o ??

Sonika
26-01-2006, 13:31
:o ??
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

tripper
26-01-2006, 16:18
zlitujcie sie nad nim, dziewczyny

www.ikea.pl, maja dwa duze sklepy w okolicach Warszawy - w Jankach i Markach.

Jerzysio
26-01-2006, 19:39
..a posłuchaj, Ty chcesz profesjonalny sprzęt, czy szukasz "masówki" :-?

Pozdro
J

...no i właściwie czego szukasz :-? :roll:

Yogi66
26-01-2006, 20:19
Kochani szukam dobrego biurka i fotela do pokoju. Gdzie są fajne sklepy z takim sprzętem w warszawie czy w okolicach warszawy?

Teraz to tylko trzeba czekać na post o treści:

Gdzie można kupić smaczny chleb i świeże masło w Warszawie czy w okolicach Warszawy?

Z pewnością takiego postu się doczekamy :P :wink:

P.s - Nazwy miast pisze się z DUŻEJ litery. To tak na marginesie treści zadanego pytania.

marc27
27-01-2006, 08:58
Jerzysio
Szukam dobrego fotela z regulacją oparcia. Biurko tak do 2 tysięcy.(oglądałem w Agacie i w sklepach na wylocie na Gdańsk, ale były takie sobie).

Yogi66 a co ty jesteś taki drobiazgowy?
ps (bez kropeczki i nie z dużej litery :P co powie Yogii, pewnie napisze poprawnie co?)
W warszaie (z dużej się pisze yogii? - mam nadzieje że się nie obrazisz że jest znowu z małej) nie ma smacznego chleba. Yoggi jest zabawny, chyba je nieświeże masło :lol:.

marc27
27-01-2006, 09:19
W Ikei to mogę kupić wieszaki i drewnianą miskę ale te meble które tam mają to lipa. Kiedyś widziałem na wystawie łóżko, które było pęknięte po środku. Tania tandeta

marc27
27-01-2006, 09:23
Yoggi pewnie kupuje w Ikei. Lubi grosz przytulić i kupić tanią tandetę w Ikei.

marc27
27-01-2006, 09:48
Sonika olimp forum.
Dziewczyna życie tu spędza - biedactwo. Nie masz innych zajęć .

tripper
27-01-2006, 11:54
jakie pytanie taka odpowiedz

lagerfeld
27-01-2006, 12:42
przerażacie mnie trochę - kochanie wybrało dla mnie szafę i biurko (z jakimś pomocnikiem) właśnie z ikeii (połowa ceny podanej przez naszego stolarza) jeszcze nie kupione
:lol:
myślicie, ze mam się stawiać :-?
btw. fotel do biurka mam sobie sam wybrać i na pewno nie będzie z ikeii (prostuję aby nie było - nie będzie bo żaden z modeli które próbowałem nie był wygodny ;).

tripper
27-01-2006, 13:01
oj, ale zla i brzydka jest ta ikea, zlo z zachodu w ogole, straszne to, taki meblowy fastfud i brzydkie i zlej jakosci, a meble to sie rozpadaja jak tylko pies je dotknie ogonem, tak ze strach na nich siadac albo ksiazke polozyc!!!

ludzie, bez przesady, IKEA nie jest zla, inna sprawa, ze jak widze kolejne mieszkanie urzadzone LACKiem i kuchnia rustkalna z bialymi frontami, to chce mi sie rzygac, ale meble nie sa gowniane i sluza przez lata.

marc27
27-01-2006, 13:08
Myślałem że ktoś tu zna jakieś mniejsze porządne sklepy z fotelami biurkami itp. Ale widze że towarzystwo kupuje w ikei i nie może pomóc. Więcej sklepów poza ikeą towarzystwo nie widziało. Taki Triper, maślany cieplak yogi 66 , i sonika (co tu całe życie siedzi)jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to po co piszecie byle coś napisać. :D. Latajcie do ikei i bawcie się dobrze przy reklamacjach, doradzcy od siedmu boleści fafarafa forum (olimpy forum):lol:

marc27
27-01-2006, 13:16
Sonika - 7270 bezsensownych postów na forum. Gratuluje takiego wyniku. Olimp forum. Może byś sobie znalazła jakieś hobby albo poszła na ryby. Może czas np. dzieci rodzić no chyba że jesteś na etapie szukania faceta. No tu go nie znajdziesz. Spróbuj w Ikei :D Pewnie się chwalisz wszystkim że jesteś olimpem i masz tyle wyświetleń ha ha. Gratulacje

marc27
27-01-2006, 13:28
Sonika napisała:
Dzięki Moniś.
Początkowo w projekcie, tam na lewo od lustra i pod sufitem miały być bambusy i wyglądałoby to super oryginalnie, ale......
Mój małż stwierdził (i chyba miał rację), że nie wiadomo co by się z tymi bambusami działo po jakimś czasie.
Wiadomo - łazienka nie za duża, wilgoć itd.
Bambusy niestety nie przeszły .
Jest trochę zmian, ale może też będzie ładnie.

Sonika widziałem Twój domek ale tandeta i polski kicz żywcem ściągnięty z tanich czasopism. Ty już tu nie doradzaj lepiej nikomu na tym forum :D Ale lipa ja mam dom i apartament piknie wykończone i takiej tandety jak ty nie widziałem. Widać u ciebie brak środków na wykańczanie. Widoczne są w twoim domku rażące tanie rozwiązania (połączenia koszmar).

Jerzysio
27-01-2006, 19:08
Markowy sprzęt możesz kupic np.
w "Kinnarps" na Puławskiej ( po prawej stronie od centrum coś chyba nr 340 )
J

monig
27-01-2006, 20:11
Zobacz też fotele firmy profim - znajdź stronę w internecie i tam sklepy w Warszawie.
Twój ton wypowiedzi i ataki na innych forumowiczów tylko Cię kompromitują.

Yogi66
27-01-2006, 21:02
marc27

Po Twoich jakże licznych obraźliwych wypowiedziach wnioskuję, że zbyt długo lepiłeś bałwanka na mroźnym powietrzu i Twój móżdżek cokolwiek przemarzł....

Przystopuj. Jutro powinno być cieplej.

Sonika
28-01-2006, 09:47
Gratuluję samych udanych wyborów marc.

Tylko skąd u Ciebie aż taka frustracja?
Może jakiś urlopik sobie fundnij na skołatane nerwy?

W ciepłe kraje, na tydzień proponuję - powinno pomóc.

Jerzysio
29-01-2006, 14:19
...a ta frustracja to pewnikiem wyniczek niewygodnego foteliczka :wink:

8) J

ajupa
31-10-2007, 07:56
marc 27 - szlag mnie trafia jak czytam te twoje brednie! :evil: Nie wiem jak możesz pisać komuś żeby innym już lepiej nie doradzał - to ty człowieku lepiej nie pojawiaj się więcej na tym forum - ja przez ciebie straciłam kilka tysięcy złotych!!! :evil: :evil: :evil: Tak, tak, przemądrzały marc polecił mi super stolarza, który okazał się zwykłym oszustem i ukradł nam pieniądze. Sprawa trafiła do sądu i mam nadzieję, że będzie miała swój szczęśliwy finał, ale najgorszemu wrogowi nie życzę takich przeżyć. Marc, a może ty razem działasz z tym stolarzem? Ty polecasz, on kradnie, a później dzielicie się kasą? A jeśli masz rzeczywiście cokolwiek wykonanego przez tego oszusta, to współczuję, bo to dopiero jest tandeta! :evil: Przez ciebie cała moja rodzina przeżywa koszmar - nigdy ci tego nie wybaczę doradco od siedmiu boleści !!! :evil: :evil: :evil:

ooliwka
04-11-2007, 10:05
ikea kicz
ale agata to juz co innego 8)

marcin-jogo
04-11-2007, 12:28
Jeśli chodzi o fotele a w szczególności te dyrektorskie to można z allegro cenowo różnice oszałamiające z porównaniem do tych tak zwanych produktów "oryginalnych" w" super sklepach" :wink:
za około 600zł ze skóry i drewna
http://images29.fotosik.pl/107/241b21461f10b890.jpghttp://images23.fotosik.pl/106/33f33d5169cd58e1.jpg
Jak za drogo to są tańsze, a jak za tanie to w super sklepach za parę tysięcy można takie same zakupić :lol:

A biurko kiedyś miałem ze zwykłego sklepu meblowego z bardzo grubym laminatem nie do zdarcia później wymieniłem na BRW i po dwóch latach od klawiatury i myszki powycierał się fornir :o Pomijając że wszędzie gdzie były łożyska to powypadały.

Teraz bym chyba się skłonił stworzyć biurko sam lub przy pomocy stolarza, oczywiście sprawdzonego :D
A jak nie to obrabować bank i kupić takie retro przynajmniej sie nie rozpadnie :wink:

ganek65
05-11-2007, 15:24
witam
tak się składa że ja z tej branży
mebli biurowych jest masa wszystko zależy czego oczekujesz: w okleinie naturalnej, melaminie, nowoczesne na metalowych stelażach itd itd
wszystko zależy

magi1
28-11-2016, 11:03
dobrym wyborem jeżeli chodzi o fotele komputerowe to te kubełkowe które idealnie podtrzymują plecy. Ja dała się namówić synowi na takie rozwiązanie i nie żałuje. Jeżeli jednak pracujemy u kogoś w firmie to polecam fotele "dyrektorskie". Są modele ze specjalnym podparciem na dolną część pleców. To fajna sprawa jeżeli przy komputerze siedzisz kilka godzin dziennie.

etomix
09-05-2018, 11:24
Stoję przed wyborem mebli do biura i gabinetu i powiem wam, że jestem w kropce... W dobie Internetu mamy zdecydowanie za dużo możliwości :) Teoretycznie mam wizję, chciałbym, żeby było nowocześnie, schludnie i elegancko. Jestem na etapie wybierania biurek i te biurka gabinetowe (http://www.mikomaxsmartoffice.pl/produkty/meble-gabinetowe) wydają mi się ciekawym rozwiązaniem. Szczególnie podobają mi się zestawy longplay, wyglądają naprawdę fajnie i oryginalnie. Czy jesteście w stanie coś jeszcze polecić?