PDA

Zobacz pełną wersję : Porotherm na silkę



Pbobi
27-01-2006, 13:05
Witam, wczoraj otrzymałem projekt i "jest w nim" ściana porotherm 44.Czy to dużo filozofii zamienic ja na silkę 24 + 15 wełna?
Dziękuję za pomoc

miwol
27-01-2006, 14:33
Konstruktorowi do tego wiele filozofii nie trzeba, ale pytanie czy jesteś konstruktorem? :wink:

Geno
27-01-2006, 14:37
Witam, wczoraj otrzymałem projekt i "jest w nim" ściana porotherm 44.Czy to dużo filozofii zamienic ja na silkę 24 + 15 wełna?
Dziękuję za pomoc


Raczej niewiele to zmieni.

acca5
27-01-2006, 15:03
Śmiało zamieniaj.

Joanna i Janusz
27-01-2006, 16:31
my właśnie zmieniamy poroterm 24+12 styropian na silka 18+ 15 styropian

miwol
30-01-2006, 08:35
Zaglądam tutaj i tak się zastanawiam co ten wątek wnosi. Autor zadał nieprecyzyjne pytanie, na które otrzymał kilka szybkich, równie nieprecyzyjnych odpowiedzi :roll: :-?

I jak Pbobi, nastąpiła zamiana już na silkę? Czy Ty to zamieniasz w projekcie, w ramach adaptacji, czy już po adaptacji projektu, a może masz już pozwolenie na budowę i "po prostu" zamieniasz? :lol:

A Wy, Joanno i Januszu właśnie zmieniacie, ale w projekcie, czy już na budowie? :wink:

Naprawdę niezły wątek nam tu wyszedł. Ciekawe kto na tej podstawie co zamieni i w którym momencie :D

ALF
30-01-2006, 15:45
Powiem tak - jakie pytanie taka odpowiedź.
pozdro.

Karwowski
30-01-2006, 22:46
Zmieniaj.. Na 44 szkoda pieniędzy. Prędzej czy pożniej dojdziesz do wniosku że i tak trzeba to docieplić. Współczynnik dla ścian jednowarstwowych jest zdecydowanie bardziej liberalny niż dla dwuwarstwówek... Pozostanie Ci tylko pytanie kto zapłaci i w jakim czasie za różnice... Pozdro

Joanna i Janusz
31-01-2006, 12:18
Zaglądam tutaj i tak się zastanawiam co ten wątek wnosi. Autor zadał nieprecyzyjne pytanie, na które otrzymał kilka szybkich, równie nieprecyzyjnych odpowiedzi :roll: :-?

I jak Pbobi, nastąpiła zamiana już na silkę? Czy Ty to zamieniasz w projekcie, w ramach adaptacji, czy już po adaptacji projektu, a może masz już pozwolenie na budowę i "po prostu" zamieniasz? :lol:

A Wy, Joanno i Januszu właśnie zmieniacie, ale w projekcie, czy już na budowie? :wink:

Naprawdę niezły wątek nam tu wyszedł. Ciekawe kto na tej podstawie co zamieni i w którym momencie :D


oczywiście,że w profekcie!!!!!


konstruktor nam liczy, czy będzie się to trzymało!