PDA

Zobacz pełną wersję : Podaruj 1% swojego podatku głuchoniewidomym



Redakcja
01-02-2006, 11:47
Swego czasu Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym w Warszawie przekazało nam list od rodziców Nikoli - nie byli w stanie pomóc. My pomogliśmy temu dziecku. Dziś wspieramy prośbę Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym - „Podaruj 1% swojego podatku głuchoniewidomym”.

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym to jedyna w Polsce organizacja specjalizująca się w świadczeniu profesjonalnej i skutecznej pomocy ludziom z równoczesnym uszkodzeniem słuchu i wzroku – zarówno dzieciom jak i dorosłym. Działają od 15 lat, w roku 2005 uzyskali status organizacji pożytku publicznego. O tym co robią, możecie dowiedzieć się na stronie: www.tpg.org.pl.

Popieramy prośbę Towarzystwa, te pieniądze na pewno nie zmarnują się, lecz komuś przywrócą i radość, i nadzieję.
__________________________________________________ __________
Pomóż nam pomagać innym!
Podaruj 1% swojego podatku głuchoniewidomym!

Oblicz wysokość podatku i od tej kwoty odlicz 1%; wpisz otrzymaną wartość w odpowiednią rubrykę w Zeznaniu Podatkowym i zaokrąglij ją w dół do pełnych złotych:

PIT-36 - w rubrykę 181 wpisz 1% kwoty z rubryki 180
PIT-37 - w rubrykę 111 wpisz 1% kwoty z rubryki 110
przed złożeniem Zeznania Podatkowego wpłać odliczoną kwotę na nasze konto tytułem WPŁATA 1% PODATKU DLA TPG ZGODNIE Z ART. 27d, zachowaj dowód wpłaty, jeżeli przysługuje Ci zwrot podatku, to będzie on powiększony o 1%, jeżeli musisz dopłacić, pomniejsz należną kwotę o 1% podatku.

Kontakt:
Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym
ul. Konwiktorska 9, 00-216 Warszawa
tel./fax +48 22 635-69-70
WWW: www.tpg.org.pl,
e-mail: [email protected]

konto: PEKAO S.A. XI O/Warszawa
nr: 54 1240 1138 1111 0000 0209 2238

nepose
03-02-2006, 12:22
No proszę, w jaką szlachetną inicjatywę włącza się ten portal. Brawo! W zeszłym roku przekazałam 1% podatku właśnie tej organizacji. I w tym roku zrobię dokładnie to samo. Bo warto. Poza tym mało jest ludzi tak doświadczonych przez los, naturę i okoliczności, jak głuchoniewidomi, z których bardzo wielu w ogóle nie widzi i nie słyszy. W tym roku znów pewnie odbędą się turnusy rehabilitacyjne, szkolenia dla kadry, szkolenia dla tłumaczy przewodników i wiele innych akcji, które powodują, że głuchoniewidomym i ich rodzinom łatwiej jest żyć. Jeszcze raz brawa dla Muratora! Pozdrawiam. N.

Darp
19-02-2006, 22:31
Jestem jak najbardziej za

Proponuje także:

www.sercedziecka.org.pl/2_podatek.htm

...dlaczego, proszę dokładnie przejrzeć stronę a w szczególności forum.

Moja córeczka miała szczęście, ponieważ trafiła szybko w odpowiednie ręce (kardiochirurga).
Pozdrawiam
Darp