PDA

Zobacz pełną wersję : JESZCZE O KONKURSIE "M D" I MURATORZE - PODSUMOWANIE



ZLOSLIWY
29-01-2003, 10:10
Nie biorę udziału w żadnych konkursach - to naciąganie ludzi. Choć teoretycznie pp wwgranej gł.nagrody jest większe niż w LOTTO to praktycznie bywa inaczej. Głowne nagrody są dla "specjalnych gości" natomiast ochłapy dla łudzących się konkursowiczów. Rozumiem jednak rozgoryczenie niektórych uczestników konkursu. Sądzę, że nie chodzi im o nagrody, ale o sposób potraktowania przez jury. Jury: zrobiło was w konia, olało, nabiło w butelkę, wystrychnęło na dutka, zrobiło w bambuko itd. itd. pokazało, że ma gdzieś reguły i jakiś tam regulamin - zresztą jak ktoś zauważuł zrobiony pod. Myślę, że przydał by się tu prokurator.
Praca Pani Eli (2 pierwsze wersy) zapowiadała się dobrze, niestety dalej to tandeta. Odniosłem wrażenie, że robiona coś ala reklama BPH, ale jakże jej do tej reklamy daleko.
Pozostałle prace nie chce mi się gadać.
Z Forum wnioskuję, że to raczej poziom (....) jury był niski niż poziom konkursu.
Cały ten konkurs to wielka chała. Wykazaliście to dobitnie. Szkoda tylko, że tę chałę firmował VW sponsorując gł. nagrodę.
Nie dajcie się Muratorowi. Nie zostawiajcie tego tak. Walczmy wszyscy z oszustwem na wszystkich frontach. Może wtedy coś zmieni się w naszej, ukochanej Ojczyźnie.
Niedawno Murator informował nas, że zmienił się STANDARD MURATORA - nowy, to TANDETA.
Jak może zwać się pismem fachowym skoro "fachowcy" Muratora nie potrafią liczyć do pięciu?
Nie wstyd ci Muratorze? Na takim koniu daleko nie można dojechać.
Przepraszam za określenie, ale wydaje mi się, że M pogrąża się we własnyn g..
Rezygnuję z prenumeraty. 3 lata prenumeraty dowiodły, że szkoda pieniędzy. Lepiej kupić sobie podręczniki budowlane i kożystać z doświadczeń znajomych. Archiwum Muratora to kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy z naszych portfeli.
Znam dobrze złośliwość budowlańców i współczuje nowobogackim inwestorom, co to wszystko wiedzą bo czytają Muratora i pokazują swoje JA. W swoim czasie przekonają się zapewne o tym.
Na marginesie- nie chciałbym jeździć obżałowanym Borusem czy tp.
Podobno nikt się nie uszczęśliwił cudzym kosztem.

29-01-2003, 10:27
Sadze ze redakcja powinna wyciagnac wnioski z tego co na forum mowi sie o tym konkursie. Zamiast zyskac czytelnikow taki konkurs moze zniechecic wielu stalych prenumeratorow a chyba o to redakcji nie chodzi..? Dlatego na przyszlosc radze redakcji organizowanie konkursow polaczonych z losowaniem w obecnosci prawnika po to by uniknac podejrzen i watpliwosci odnosnie protekcji zwyciezcow przez czlonkow jury. Tylko wowczas nikt nie bedzie mial zalu ze nie on wygral nagrode bo decydowac bedzie po prostu los.

złośliwy
29-01-2003, 14:10
Ja terz uwarzam,że redakcia powinna wyciagnoć wniosek i nastepnym razem wybrać Mnie na zwyciensce.
Bo tak, to od razu wiadomo,rze to po znajmości było.I wcale ta praca nie była ładna.Moja była ładniejsza.
Ale murator to wogule jest jakiś nie tego.Wiem, co muwiem, bo jestem złośliwy.

29-01-2003, 14:16
złośliwy, mam nadzieję, że ta gramatyka w Twoim poście to tak z premedytacją bo zapachniało nieletniością.

A co do konkursu to wydaje mi się, że Szanowni Forumowicze uważają się, właśnie z racji uczestnictwa w forum, za jedynych potencjalnych zwycięzców konkursu.

29-01-2003, 14:22
O to Mnie hodziło własnie-że te forumowicze to se powymyślali nie wiadomo co.A to Moja praca była najfajniejsza.
Jestem pełnoletni.
I złośliwy terz.

29-01-2003, 14:28
No to się z Tobą zgadzam. Wielu forumowiczom uroiło się chyba, że skoro piszą takie piękne posty to siłą rzeczy muszą wygrać konkurs. A najładniejsza praca to oczywiście MOJA !

Kasiorek
29-01-2003, 14:31
A może by tak skończyć z tym tematem,zaczyna być nudny!

29-01-2003, 14:32
Nie ma przymusu zaglądania tu a wręcz przeciwnie !

Kasiorek
29-01-2003, 14:39
I całe szczęście , ale anonimowi rozsiewają ten temat na innych stronach też

złośliwy
29-01-2003, 14:54
anonimie
Nie daże was anonimów lubościom specjalnom.
I chyba troszkie gieneralizujesz.I czepiasz się forómowiczóff.
A ja ich lubiem, tylko co niektore pisały,że ich prace były lepsze.I to śmieszyło mnie troszku.
A ty też troszkie złośliwy jesteś.
Nieładne to iest.!!
Z poważkom całkowitom
złośliwy

29-01-2003, 15:38
w takim układzie to chyba nie rozumiem o co Ci chodzi

andrzej K.
07-02-2003, 12:55
No tak, wygrała miernota nad polotem. Ale czego się spodziewać po Polakach, wystarczy popatrzeć na Śmiechu Warte w tv. Nie dość że filmy są tak prymitwne i monotematyczne, to wygrywa zawsze najgorszy, żałosny nie śmieszny. A to na weselu ktoś się przewróci, a to na ślubie ktoś popłacze, a to ktoś zrzuci tort urodzinowy. Rozrywka na 102! Może by zmienić tytuł programu na "G..no Warte"? A może zmienić Muratora na Buratora? (od buraków)

Szlag mnie trafia na taką głupotę, bo jestem bezsilny. Nie twierdzę, że moje prace były najlepsze, ale mam wrażenie że lepsze od połowy tych opublikowanych (zrobiłem sondę). Takie prace jak ta, co wygrała, to ja piszę 2 na godz.

Pzdr, Bezsilny