PDA

Zobacz pełną wersję : MTM STYL (Domy w stylu) - opinie o pracowni



HARY
28-02-2002, 17:27
Po przeczytaniu postów na temat pracowni Archipelag, chciałam zapytać czy ktoś buduje na podstawie projektu z biura jak w tytule. Architekt, który nanosił mi projekt na mapkę, nie skomentował mi go. Nie wiem więc czy iść i pytać czy są w projekcie jakieś błędy, czy uznać że, nie jeśli nie było komentarza

28-02-2002, 20:20
Witaj!
Buduję z MTM Styl,a co do komentarza zaczynasz kakiś temat,który chcesz kontynuować bo ktoś zaczął a nie skończył a Ty nie wiesz o co chodzi to pozwolisz że ja również zostawie to bez komentarza.

HARY
01-03-2002, 16:28
Dokładniej. Nie pytałam architekta czy w projekcie który nanosił mi na mapkę są jakieś błędy merytoryczne a po lekturze postów na temat Archipelagu okazuje się że, mogą być i to podstawowe. Ineresowałaby mnie opinie innych osób na temat projektów z MTM Styl, więc jeśli masz projekt z tego biura to napisz czy w trakcie realizacji wyszły jakieś różnice pomiędzy projektem a rzeczywistością. Mam nadzieję że, teraz wyraziłam się jaśniej i bardziej zrozumiale.

01-03-2002, 21:51
No teraz to co innego.Siedziałem trochę nad swoim projektem ,i prawdę mówiąc wszystko się zgadza .Ale ja wybrałem prosty projekt
własnie ze względów na możliwość popełnienia błedów przez projektanta lub wykonawców.Projekty MTM Styl zostawiają wiele niedomówień i zostawiaja wiele rzeczy do domysłu.Wszystko wyjdzie przy realizacji ,ruszam na wiosnę.Ale może wypowie się ktoś kto budował ze Stylem.

Gabi
30-04-2002, 14:48
My budujemy Sasankę i w rysunkach było kilka nieściłości typu brak okna w rzutach. Projekt ma dużo wariantów i trzeba uważać czy potem zestawienie poszczególnych kondygnacji jest ok. Generalnie mąż nie narzeka ....

krzysiekm69
04-09-2002, 15:39
Mój wybór to Maciejka 2 z MTM Styl . Mam zamiar zaczać na wiosnę.Tez jestem ciekaw czy te projekty MTM są OK.

joask
21-01-2003, 12:12
Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. może ku przestrodze dla tych, którzy podjęli próbę samobójczą kupując projekt w mtm styl. Oni zatrudniają tam chyba szwewców lub ludzi innych profesji (nie ubliżając szewcom) i każą im projektować budynki. No ale jak wiadomo wszelkie brudy wychodzą w praniu czyli podczas budowy. Wniosek jest jeden - kto kupi projekt w mtm styl musi mieć dobrą ekipę, która te błędy naprawi. Absolutnie żadnych ukraińców i tym podobnych pseudo murarzy. Mnie na szczęście udało się naprawić kilka rzeczy, ale niektórych się niestety nie dało. Cierpliwości. Pozdrawiam

mtmstyl
30-01-2003, 11:11
Witamy serdecznie wszystkich uczestników forum muratora
Pojawiajace się listy na temat naszych projektow zmusily nas do odpowiedzi na niektóre z nich
Bardzo ciesza nas slowa krytki i pochwal, zmuszaja nas one do ciaglego doskonalenia warsztatu pracy i do coraz wiekszego wysilku w projektowaniu naszych domow tak abysmy mogli sprostac wymaganiom i gustom coraz to szerszej i wyedukowanej rzeszy naszych klientow. Jednoczesnie pragniemy zauwazyc iż każdy e-mail czy telefon nie pozostaje bez echa, w miare naszych mozliwosci sluzymy rada i pomoca przyjmiemy i odpowiemy na kazda konstruktywna krytyke i rade . Tym bardziej nas dziwia niepochlebne opinie wyrazane przez anonimowych forumowiczow a dziwi nas jeszcze bardziej powolywanie się na te wypowiedzi.
Zapraszamy do wzajemnej wspolpracy i wymiany doswiadczen na forum Muratora czy tez na Forum na naszej stronie internetowej lub po prostu prosimy tel lub e-mail
Arch Maciej Matłowski
(085)7408753
[email protected]

Lesio
05-02-2003, 17:46
Nie pamiętam gdzie, spotkałem się z powodami dla których
ludzie budują domy. Zapamiętałem tylko dwa.
Ludzie budują domy by :
-realizować swoje marzenia
-pokazać się (świadczy to o ich pozycji społecznej)

Na tym forum, ogromna większość to pasjonaci.
Ich "mały biały domek" (jak głoszą słowa piosenki) ma być
funkcjonalny, ładny i tani. Kryteria te nie są sprzeczne
ze sobą a zatem każdy może znaleźć swoje optimum.

Jeżeli chodzi o pracownie MTM Styl to wydaje się
ona zapominać jakoby projektuje domy dla Polaków.
Umieszczanie projektów Sonata3, Mistral, Rafa w katalogu
(uważny obserwator zauważy że to właściwie ten sam dom
raz z basenem innym razem z zabudowaną częscią basenową)
mija się z celem. Ktoś kogo stać na taki dom
zamawia sobie projekt indywidualny. Upatruje więc
w tym tylko reklamę pracowni (reklamę nie potępiam).

Uważam że zarzuty skierowane przeciwko MTM Styl nie są
pozbawione podstaw. Rozpatrzmy poszczególne kryteria.

Dom musi być funkcjonalny. Uwagi Alicjanki dotyczące Sopranu
czy Legendy są trafne. Uwagi te nie zależą od indywidualnych
potrzeb inwestowa - są uniwersalne - po prostu czegoś w
projekcie brakuje i tyle.

Dom ładny nie oznacza domu ze skomplikowanym dachem.
Pracownia MTM Styl rezerwuje jednak dach dwuspadowy dla
domków letniskowych (a przyznam że projekty dom.let. Pana
Sobieszczuka są godne uwagi). Projektowanie dachu w taki
sposób by epoka baroku wpadła w kompleksy ze względu na
ilość detali jest z pewnością pomysłem na drenaż kieszeni
inwestora. Na tym forum nikt temu nie przyklaśnie (przepraszam
że piszę w imieniu wszystkich). Klasyczne piękno cechuje
prostota a my kochamy klasyczne piękno.

Tani dom nie jest synonimem tandety. Projektant powinien
pohamować swoje artystyczne wizje i zachować je na projekt
indywidualny. Jeżeli to ma być projekt katalogowy warto
uwzględnić kieszeń przeciętnego inwestora. Przestrogą niech
będzie że (cytuję) "Polska to kraj drogich dachów i
niedokończonych balkonów".
Tani dom oznacza często szybki w budowie i łatwy w
wykonaniu -same zalety.

Paradoksalnym może wydać się fakt, dlaczego uczestnicy
forum znając i doceniając znaczenie projektu żadko
decydują się na projekt indywidualny. Odpowiedź jest
prosta - w jedności siła. A zatem, zawsze można zapytać
jakie trudności i niespodzianki przysparza budowa
domu wg. danego projektu. Po drugie zgłaszane uwagi
powodują że ewentualne usterki projektu zostaną przez
autorów poprawione - projekt jest bardziej solidny.
Projekt to tylko teoria. A jak wiadomo w teorii praktycznie
wszystko się zgadza a praktyka mówi że wszystko się
zgadza tylko w teorii.

Na zakończenie chciałbym potwierdzić że prawdą jest ze
MTM Styl odpowiada na wszelkie telefony. Miałem przyjemność
spotkać się z Panem Matłowskim na BUDMIE.


<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Lesio dnia 2003-03-10 10:22 ]</font>

Lesio
05-02-2003, 17:48
niechcący wysłało się dwa razy :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Lesio dnia 2003-03-10 10:22 ]</font>

manifest
09-03-2003, 16:22
To że MTM STYL ma wiele projektow skomplikowanych i drogich
w realizacji nikogo nie zmusza do ich wyboru.
Ja wybrałem projekt Maciejka 2 i po małych przeróbkach
był jedynym jaki mi pasował (a przetrzasałem wiele
katalogów różnych pracowni i setki projektów).
Dla ułatwienia na swojej stronie MTM Styl powinien
zrobic porównanie swoich projektów własnie
pod wzgledem ceny a zwłaszcza wartosci robocizny
aby pomoc w wyborze projektu szczegolnie tym,
ktorzy nie wiedza ze kazda
dodatkowa forma, czasami zupelnie zbedna moze
kosztowac wiele.

Na pewno przydałoby się wiecej tanich w realizacji
projektów, gdyz coraz czesciej za budowe
zabieraja sie ludzie z mala iloscia kasy
i chcieliby mieszkac w malym ale przytulnym
niebarakopodobnym domku.
Jest to duze wyzwanie dla zdolnych
architektów ale dla projektu typowego
wróży wielkie powodzenie.
Różne materiały wykończeniowe, kolorystyka
i drobne elementy ozdobne charakterystyczne dla
róznych regionów Polski - na pewno urozmaica projekt
(żebysmy nie mieszkali w koszarach).

Mam jedno pytanie do MTM Styl:
Czy koniecznie trzeba przeprojektowac więźbę
Maciejki 2 pod dachówkę cementową Braasa (podwójne s)
w pasie nadmorskim - czasami silne wiatry
(25 km od morza w środkowym pasie wybrzeża)
i czy koniecznie wykonywać pełne deskowanie
czy z niego zrezygnowac i moze dodatkowo
zastosowac po przekątnej stalowe wiatrownice ?

pozdrawiam
manifest

manifest
14-03-2003, 18:46
nastepny temat bo nikt nie odpowiada:

Do MTM:
Na forum Waszej strony sa pytania do osób, ktore juz zbudowaly
lub buduja ale takich osób ciagle nie ma.
Rozeslijcie jakies informacje do osob ktore kupowały u Was kiedykolwiek projekty
i poinformujcie ze jest takie forum.
Próbuje załozyc Klub Przyjaciół Maciejki na Waszym forum
ale na razie nic z tego nie wychodzi.
Ludzie, którzy juz budowali po prostu nie zagladaja na Waszą strone.
A ci co szukają projektów - nie maja wiedzy i doswiadczenia.

pozdrawiam
manifest

hugo
31-03-2003, 10:55
Do joask. Napisz jaki projekt wcielałeś w życie i na co uważać.

Darth_Maul
31-03-2003, 12:59
witam... podajcie adres gdzie moge zobaczyć projekty MTM Styl w internecie?

hugo
31-03-2003, 13:50
http://www.mtmstyl.com.pl

HARY
16-04-2003, 08:36
Zaczęłam ten wątek, gdy miałam tylko projekt. Teraz mam stan surowy otwarty. Budujemy SZYPER z kominkiem i jak mam być szczera żadnych poważnych błędów nie zauważyłam, oprócz może tego, że czasami brak jest opisów jakiś szczegółów. Wydaje mi się, że jest to jednak typowe przy projektach gotowych. W projekcie nie robiliśmy żadnych zmian. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z wyboru.

Marcin Czyczerski
13-02-2004, 09:02
Ja buduję Fiestę...

Konsultowałem ją z kilkoma architektami... Jest wg nich kilka niedociągnięć, ale nie można zapominać, że architekci to już ludzie z branży budowlanej, a to oznacza, że raczej nie mówią dobrze o ludziach ze swojej branzy ;-)

Wyłapane błędy: pojawiające/ znikające okna (ale to łatwo wyłapać i to wg mnie żaden problem, bo jakby co za darmochę macie kilka wariantów projektu, hi hi hi), przesadzony dach (można było zrobić ładniejszy i tańszy - tzn. mniej różnic wysokości - kto widział Fiestę - wie o co chodzi)

nadmiar zbrojenia (buduję się na terenie Zagłębia Miedziowego, gdzie często występują szkody górnicze), ale jak mój architekt zobaczył ten projekt, to powiedział, że on nawet, jak ma domek 300 m od kopalni to daje 5 x mniej stali...

Kosztorys to w sumie też część projektu: brak, a ten wskaźnikowy, który jest,jest do d... (wychodz z niego dachu ok. 275 m2), a po otrzymaniu projektu okazało się, że jest go 376 m2,

Brak zestawienia materiałów, itp...

... ale nam i tak się podoba, błędy, jak ktoś tu słusznie zauważył można wyeliminować przy wykonastwie i przy adaptacji... A najważniejszy jest urok... (w każdym razie wg mojej Żonki ;-)))

ARi.
15-02-2004, 20:51
Posiadam projkekt z MTM styl o nazwie Sasanka :D jest jai jest wyglad ładny miałem problem z oknem nad gażem co sie ujawnił dopiero później :evil: i tak zostało. Brygada musi być z doświadczeniem moja miała ale jednak sknociła coś czy to ich czy nie ich wina to już nie wiem teraz :D
Pozdrawiam :wink:

angelo44
16-02-2004, 18:13
Witam
Ja kupiłem projekt Poemat 3. W moim przypadku wyłapałem inne okna na elewacji inne na rzutach. Na razie jestem na etapie szukania ekipy, może oni jeszcze coś wyłapią. Co do projektantów adaptujących to oni tez zbyt mocno nie analizuja projektów. Tak więc umiesz liczyć, licz na siebie.
pzdr
angelo44

pete
22-02-2004, 07:33
Witam
Ja kupiłem projekt Poemat 3. W moim przypadku wyłapałem inne okna na elewacji inne na rzutach. Na razie jestem na etapie szukania ekipy, może oni jeszcze coś wyłapią. Co do projektantów adaptujących to oni tez zbyt mocno nie analizuja projektów. Tak więc umiesz liczyć, licz na siebie.
pzdr
angelo44
Ja już zbnudowałem Poemat 3 z mtm stylu. Rzeczywiście inne są rzuty okna w pomieszczeniu gospodarczym , raz jest O2 a drugi -chyba O5, ale to drobnostka. Generalnie projekt jest dobrze zrobiony, przerabiałem tylko szczegóły.
P.S -angelo44- też chciałem umieścić ikonkę poematu 3 w swoim profilu ale byłeś szybszy
Pzdr

Peterek
13-04-2004, 11:15
Witam, dołączam się do klubu, mam projekt Poemat 3.

Piotr

Marcin Czyczerski
13-04-2004, 20:07
Witam, dołączam się do klubu, mam projekt Poemat 3.

Piotr

Cze Piotr!

odpisuję Ci, bo coś cisz w temacie projektów z MTM...

Pozdrawiam

Marcin

P.S. A przy okazji zrobię trochę reklamy MTM'owi.... Świetnie współpracują po zakupie projektu: dosyłają nowe rzeczy, które pojawiły się w projekcie, Pan Konstruktor chętnie dzieli się uwagami na temat pomysłów wykonawców, itp. pragnących za wszelką cenę "uszlachetnić" mój projekt... nie współpracowałem za bardzo z innymi biurami (jeszcze tylko z dwoma), ale odczucia mam niezwykle pozytywne... Polecam!

GrzegorzP
13-04-2004, 20:24
MTM Styl ? Polecam. Realizuję "Sopran 4". Z adaptacją projektu nie było żadnego problemu. Dokonałem również paru istotnych zmian. Mój wykonawca nie wnosił żadnych zastrzeżeń. Osobiście miałem parę uwag, ale to były drobnostki.

Pozdrawiam.

Marcin Czyczerski
13-04-2004, 20:28
MTM Styl ? Polecam. Realizuję "Sopran 4". Z adaptacją projektu nie było żadnego problemu. Dokonałem również paru istotnych zmian. Mój wykonawca nie wnosił żadnych zastrzeżeń. Osobiście miałem parę uwag, ale to były drobnostki.

Pozdrawiam.

Grzesiu!

A jak w Twoim projekcie było ze stalą?

Nie ma jej stosunkowo dużo?!

U mnie na moją Fiestę 5 ton! ufff...

GrzegorzP
14-04-2004, 20:05
Marcin Czyczerski

Marcinie, zadałeś mi niezłe pytanie... Nigdy się nie zastanawiałem nad ilością żelastwa, które zostało wtopione w moją chatę. Muszę Cię pocieszyć :lol: , że jesteś lepszy ode mnie. Po przeszukaniu wszystkich faktur :evil: i żmudnym dodawania wyszło mi "tylko" 3709,9 kg...
Także mamy niezłe schrony p.panc. :wink:

Pozdrawiam - Grzegorz

Marcin Czyczerski
15-04-2004, 07:07
Marcin Czyczerski


Także mamy niezłe schrony p.panc. :wink:

Pozdrawiam - Grzegorz

Określenie schron na swój projekt już też słyszałem...

Ale czujemy się bezpiecznie ;-)

Pozdrawiam

ez
20-09-2004, 16:37
my kończymy Sonatę 2, projekt ładniutki, uwaga okno nad garażem ktoś już to miał, kupa stali, fundamenty na tereny bagienne, a ilość drewna w dachu niesamowita. Ale jesteśmy zadowoleni. Z analizy budów znajomych i ich projektów wyszlismy najlepiej. Oczywiście dobra ekipa może poprwić projekt, ale my pracowaliśmy sami.
Współpraca z biurem bardzo dobra.

Agnieszka1
22-09-2004, 09:35
My kupilismy Tercje :P
Po adaptacji projektu wszystko ok. Projektanci nie skarzyli sie na bledy.
Pozdrawiam

lusia
17-10-2004, 16:32
my mamy zbudowany stan surowy echo2 z mtm :)

sylwia i rafał
25-12-2004, 23:51
Zaczęłam ten wątek, gdy miałam tylko projekt. Teraz mam stan surowy otwarty. Budujemy SZYPER z kominkiem i jak mam być szczera żadnych poważnych błędów nie zauważyłam, oprócz może tego, że czasami brak jest opisów jakiś szczegółów. Wydaje mi się, że jest to jednak typowe przy projektach gotowych. W projekcie nie robiliśmy żadnych zmian. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z wyboru.
HARY CZY JUŻ MIESZKASZ SOBIE SZCZĘŚLIWIE W SZYPERZE? MY WŁAŚNIE JESTESMY O KROK OD PODJĘCIA DECYZJI O KUPNIE SZYPER-7,NIE WIESZ ILE MTM BIERZE ZA EWENTUALNE ZMIANY?JAK CI SIE PODOBA 7-KA?MUSIMY JĄ ZAADOPTOWAĆ NA JEDNORODZINNY

Marcin Czyczerski
10-02-2005, 08:48
ZAkończyłem Fiestę! Mieszka się super!

mbmaxi
15-11-2005, 20:28
HARY CZY JUŻ MIESZKASZ SOBIE SZCZĘŚLIWIE W SZYPERZE? MY WŁAŚNIE JESTESMY O KROK OD PODJĘCIA DECYZJI O KUPNIE SZYPER-7,NIE WIESZ ILE MTM BIERZE ZA EWENTUALNE ZMIANY?JAK CI SIE PODOBA 7-KA?MUSIMY JĄ ZAADOPTOWAĆ NA JEDNORODZINNY[/quote]



Ja się zastanawiam nad projektem SZYPER 3 + poddasze.

Foton
05-06-2006, 11:15
Minšł już kawał czasu, i cišgle nikt nie odpowiada na temat Maciejki...
Też mnie zainteresował ten projekt, a właœciwie jego mutacja.
Chodzi o nieduży, niemały, zwarty, podpiwniczony dom. Podoba mi się wzór macjejki 3 ale bez garażu obok, za to z piwnicš i garażem w piwnicy.
Oczywiœcie musi być wykusz i balkon na piętrze - jak w Maciejce 3.
Podniósł bym też dach o jakieœ 3-4 warstwy pustaków, czyli 75/100cm, żeby skosy nie zaczynały się zbyt nisko. To z kolei pozwoliłoby na dodanie po jednym œrednim oknie w pokojach na piętrze (strona z balkonem będzie u mnie od południowego zachodu).

Ciekawy jestem jakiejœ relacji z budowy, albo fotografie wnętrz. Ma ktoœ coœ takiego ? Można by tutaj, albo na maila. Mogę cišgnšć całymi Megabajtami :)

delf
16-07-2006, 21:08
Dom ładny nie oznacza domu ze skomplikowanym dachem.
Pracownia MTM Styl rezerwuje jednak dach dwuspadowy dla
domków letniskowych (a przyznam że projekty dom.let. Pana
Sobieszczuka są godne uwagi). Projektowanie dachu w taki
sposób by epoka baroku wpadła w kompleksy ze względu na
ilość detali jest z pewnością pomysłem na drenaż kieszeni
inwestora. Na tym forum nikt temu nie przyklaśnie (przepraszam
że piszę w imieniu wszystkich). Klasyczne piękno cechuje
prostota a my kochamy klasyczne piękno.

Jestem żywym przykładem, że tak nie jest :D
Polecam Opal-a z MTM Stylu - wprawdzie zmieniliśmy projekt dodając dach nad płaskim garażem, ale zachowaliśmy, nawet w elewacji, ideę tego pięknego projektu.

zielonooka
16-07-2006, 21:50
MTM Styl jak kazda pracownia - ma dobre projekty , srednie projekty i ...nietrafione projekty :D . Jak kazda !:D
I tez jak wiekszosc ma takie proste w budowie i takie bardziej fantazyjne.

Jak mozna zarzucac pracowni ze sprzedaje skomplikowane projekty (pomijajac fakt ze to nie prawda - ze tylko takie) a nawet jesli bylaby to prawda - traktowac ten fakt jako cos zlego !?!?! :o
Widocznie sa chetni na takie domy! :wink:

MTM Styl nie utrzymuje sie z datkow i zbiorek pieniedzy wsrod ludności Polski , tylko ze sprzedazy projektow, drogi Lesiu! :D :lol:
Skoro dziala od paru lat i nie splajtowala to sa ludzie ktorym projety sie podobaja i je kupuja!
To ze w Twoim otoczeniu sa ludzie budujacy "male domki" (maly wcale nie rowna sie zawsze funkcjonalny i ładny , a srodowisko Forum Muratora to naprawde nie jedyni budujacy w naszym kraju :wink: ) :D to juz naprawde nie wina nikogo a najmniej MTMStylu :lol:

W Polsce na poczatku byl boom na wielkie i skomplikowane projekty , potem wszystko siadlo (z gospodarka na czele ) i ludzi nie bylo stac wiec zaczeli budowac male skromne i bardzo zwracali uwage na koszt budowy domu.
Teraz znow powoli sie to zmienia - oczywiscie ze gro osob nadal poszukuje malych tanich w budowie domow ( plus oczywiscie funkcjonalnych i ladnych) ale coraz wiecej decyduje sie na takie juz mniej ekonomiczne w budowie, po prostu .
I to jest wlasnie fajne - kazdy buduje taki dom na jaki go stac i w stylu jaki mu sie podoba

Lesio pisze :Dom ładny nie oznacza domu ze skomplikowanym dachem.

Owszem , ale tak samo dom ladny nie oznacza takiego z prostym
jest o wiele wiecej czynnikow decydujacych o "pieknie" domu, pomijajac to ze dla jednego projet A bedzie tym jedynym , a kogos innego od niego odrzuci ze wstretem na kilometr

Uwazam za totalne nieporozumienie narzucanie "jednynego slusznego wyboru" :D , takie rzeczy juz byly i mam nadzieje nie wroca
ktos chce zbudowac dom 5 na 6 m2 z dachem ala stodola- ma prawo, ktos 390 m2 z polamanym dachem, lukarnami i wolimi okami - i tez fajnie. :D
I zawsze beda tacy ktorym podoba sie prosty dwuspadowy dach i tacy ktorym do szczescia potrzebny jest wilelopolaciowy i duzy.
Stac ich w czym problem ?! :o


A wracajac do MTMStyl :wink:
Ja osobiscie te pracownie kojarze przedewszystkim z naprawde bardzo milego kontaktu :wink:
Pewne projekty uwazam za bardzo udane pod wzgledem etetycznym , funkcjonalnym i "kosztowym" Pewne - nie :wink: Tak samo jak ma to miejsce w pracowni X, Y i Z :wink: :D

I napewno szukajacy czegos prostego i niedrogiego w budowie - znajda cos w MTM .
A ja na kazdy nietrafiony projekt MTM jaki mi wskazesz palcem znajde ci rownie " niefajny" z dowolnie wybranej pracowni na naszym rynku :D

Jola_K
18-07-2006, 09:51
Witam
Zgadzam sie z zielonooka...
W KAZDEJ pracowni sa mniej i bardziej udane projekty, w KAZDEJ tansze i drozsze w wykonastwie.
Ja wlasnie mam projekt z MTM StYL ALLEGRO2
(postaram sie wkleic fotki, to moj debiut w tej kwestii :oops: )

Front:
http://www.domywstylu.pl/image.asp?file=/projects/visual/allegro_2_w1d.jpg&txt=%28c%29+MTM+STYL+%2D+www%2Edomywstylu%2Epl

Ogrod:
http://www.domywstylu.pl/image.asp?file=/projects/visual/allegro_2_w2d.jpg&txt=%28c%29+MTM+STYL+%2D+www%2Edomywstylu%2Epl

Dom duzy, dach wielospadowy dodatkowo powiekszony o podpiwniczenie pod garazem. Ktos powie po co?
Bo taki jest moj wybor!
Zakochalam sie w przestronnosci tego projektu, jest na wszystko miejsce z niczego nie musze rezygnowac.

Pozdrawiam.
Jola

martynka1
18-07-2006, 09:52
ale nie ma zdjęć ...... postaraj się jeszcze raz wkleić :roll:

Jola_K
18-07-2006, 09:55
no i nieudany debiut....... :cry:

musze sie doksztalcic......

a narazie:

www.domywstylu.pl/image.asp?file=/projects/visual/allegro_2_w1d.jpg&txt=%28c%29+MTM+STYL+%2D+www%2Edomywstylu%2Epl

www.domywstylu.pl/image.asp?file=/projects/visual/allegro_2_w2d.jpg&txt=%28c%29+MTM+STYL+%2D+www%2Edomywstylu%2Epl

Jola

martynka1
18-07-2006, 10:00
poczytaj http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=30921&start=0 :P

martynka1
18-07-2006, 10:01
bardzo ładny domek ile metrów ? :oops: