PDA

Zobacz pełną wersję : Z?O?LIWY ANONYMOUS



Kasiorek
30-01-2003, 22:52
Pojawił się na stronach FORUM złośliwy anonymous.Nie wiem czy działa sam, czy jest z kimś w zmowie.Ważne że wpada na wątek robiąc złośliwe uwagi,doprowadzając do niepotrzebnych dyskusji.Mam propozycję aby ignorować jego złośliwe posty.Odbiera nam radość korzystania z Forum
pozdrawiam :smile:

30-01-2003, 22:59
Jak się niektórzy zorientowali,POWRÓCIŁ.I znowu zaczyna swoje pseudointelektualne wywody.
Cierpi na kliniczną postać POROFOBII.Pała nieracjonalną nienawiścią do porothermu,a budujących z niego wyzywa -na ogół od idiotów, ciemniaków.(ma kilku ulubieńców i dla tych są zastrzeżone bardziej pikantne określenia)
Nie znosi sprzeciwu i tego,gdy dyskusja wymyka się spod jego tezy.Wtedy pluje,szarpie,wścieka się.
Charczy z nienawiści wobec wydawnictwa Murator-synonimu zgniłego kapitalizmu.
Ostatnio zaczyna opluwać również inne technologie-być może dla niepoznaki.
Lubi rozmawiać o promieniowaniu,feng-shui, i szkodliwości wszystkiego co nas otacza oraz życiu zgodnie z naturą (najlepiej w ręcznie wykopanych ziemiankach ogrzewanych własnym ciałem).Niedowiarkom życzy śmierci.
Uważa,że ma złotą receptę na wszystko.
Nie dotrzymuje słowa-miał już tu nie wracać.
Nienawidzi tego głupiego forum-ale ma wewnętrzny przymus,aby przyjść,bo musi być w centrum zainteresowania,uwagi.Bez tego cierpi.

Kasiorek
30-01-2003, 23:25
biedny anonymous

kodi_gdynia
31-01-2003, 08:26
Czyżby to był Plumin, który tak ładnie się z nami pożegnał?

Bartt
03-02-2003, 11:03
Mam wrażenie, że jest to kilka równie ciekawych anonimowych osobowości, każda z inną charakteropatią (laik nazwał by to poprostu zboczeniem :smile:)
Ignorować, jak najbardziej jestem za

paj^
03-02-2003, 11:49
najczesciej sa to typy niedocenione w pracy, w domu wszyscy pohukuja, dzieci nie sluchaja ..........., zona krzyczy, tesciowa wyzywa ....

Wowka
03-02-2003, 12:28
A może to ktoś z kim wymieniamy i inne przyjazne posty taki Dr Jekly i Mr Hyde ?

Teska
03-02-2003, 13:00
Jestem za ignorowaniem Anonimowych:smile:

03-02-2003, 15:37
Zarówno ZLOSLIWY jak i złośliwy to osobnicy (osobnik?) zalogowani. Więc stwierdzenie 'złośliwy anonymous' mija się z prawdą.

12-02-2003, 15:24
Denerwowanie ludzi to moja specjalność :wink:
Ten plumin czy jak mu tam to nieżle wam zalazł a skóre (znowu ktoś mnie z nim myli).
Tak naprawdę to jest nas kilku a część to niezalogowani, zalogowani tylko,że boją się ujawnić a chcą coś dowalić.
Miło mi słyszeć takie komplementy.
Pozdrawiam Szanownych Forumowiczów i zjadam ich ze smakiem.

Psychol

Majka
12-02-2003, 16:21
Bardzo nieładnie podszywać się pod kogoś. Fe.
Wybierz sobie innego nicka.

Kasiorek
12-02-2003, 17:19
To już przestaje być zabawne,mam nadzieję że Redakcja jakoś zareaguje

Maco
12-02-2003, 21:52
Chyba ignorowanie Anonimowego tak mu dokuczyło, że wymyślił kolejny plan... Jak dziecko... :sad:

Chyba przyjdzie nam ignorować nie tylko Anonimowych... Ale przez to nam się czujność wyostrzy... :smile:

miła
13-02-2003, 08:28
odnoszę wrażenie, że ANONYMOUS to ubogi duchem, nieszczęśliwy stworek, który tak naprawdę (wstydząc się własnych wywodów) chce zaistnieć wśród forumowej braci. Ma kompleksy.
Życzę mu aby szybko dorósł i intelektualnie dojrzał do tego aby nie być "anonimem", ale rozumiem, że są przypadki, kiedy jest to niemożliwe.
Żal mi takiego niedojrzałego stworka.
Pozdrawiam wszystkich, którzy mają odwagę wypowiadać swoje opinie, bronić ich, a czasem i zmieniać - bo to wymaga prawdziwej odwagi, która anonimom jest obca.
pozdrawiam.

franekF
13-02-2003, 08:52
Takie są zalety i wady sieci, że wypowiada się każdy niealeznie od tego, czy ma coś mądrego do powiedzenia czy nie! Dopóki wypowiedzi Anonimowych złośliwców będą wywoływać reakcję na Forum, dopóty Anonimowy będzie jątrzył.
Choć zawsze to jakieś urozmaicenie na Forum :smile:
Pozdrawiam wszystkich, również Anonimowych...

Kasiorek
13-02-2003, 18:16
Cieszę się że Redakcja zareagowała i usunęła pewną wiadomość.

20-02-2003, 13:14
Przypuszczam ze wielu jest anonimowych takich jak ja ktorzy patrzac na to co tu sie dzieje sa tu jednorazowo - forum mimo wszystko przyciaga ludzi pragnacych wyjasnic swoje watpliwosci. Analizujac wiele zamieszczonych wypowiedzi stwierdzam nie wyjasnia
Z gory zapewniam ze ja jako ja nie bede tu gosciem (zdecydowanie) a na pewno nie na stronach forum

dobrzykowice
20-02-2003, 13:28
a co tutaj takiego się dzieje ?! Jeżeli jest postawione jakieś konkretne pytanie lub przedstawiony jakiś problem to z reguly nie zostaje ono bez odpowiedzi, niezależnie czy autorem jest zarejestrowana osoba czy też anonim.
Kiedyś powiedzialem sobie, ze bedę teksty anonimów ignorowal ale teraz uważam ze takie postępowanie za bledne i nie mozna wszystkich anonimów wrzucać do jednego worka, faktem jest jednak że wielu anonimów pisze dla samego pisania a nie dla wymiany doświadczeń i dlatego czasami normalne anonimy są traktowane na równi z tymi "nienormalymi" co jest oczywiście niesprawiedliwe i krzywdzące...

pik33
20-02-2003, 16:12
Jest na to prosta rada: zablokować anonimowe pisanie. Chcesz pisać, zaloguj się - i tyle.
Jestem obecny na kilku forach fachowych z innych dziedzin i tam obąwiązują jeszcze ostrzejsze zasady. Rejestrujesz się, podajesz @, wysyłają ci na ten adres hasło - i dopiero możesz pisać... hasło oczywiście później trzeba zmienić.

Wowka
21-02-2003, 11:54
On 2003-02-20 14:14, Anonymous wrote:
Przypuszczam ze wielu jest anonimowych takich jak ja ktorzy patrzac na to co tu sie dzieje sa tu jednorazowo


Ja z kolei przypuszczam, że wielu anonimowych, to stali bywalcy czy wręcz elita forum. Wystarczy wejść na temat "Zwycięzczyni tańczy walca o 4 nad ranem" czy coś koło tego, by się przekonać ile zawiści jest w ludziach którzy w innych (podpisanych) codziennych postach grają rolę życzliwych "kumpli" służących zawsze swą radą. :sad:

21-02-2003, 12:39
Wowka,
każdy ma prawo do swoich przypuszczeń.
Chciałam Ci jednak zwrócić uwagę,że używając słowa elita (podkreślonego dodatkowo)odnosisz się do plakietek nadawanych po wystukanie odp. ilości postów.Takich plakietek ma na forum określona grupa osób.Jest ich około 6.Mówiąc w ten sposób wskazujesz,że któraś z tych osób pisze te anonimy.A jest to dość mała grupa osób i w ten sposób wskazujesz palcem i oskarżasz o coś czego nie jesteś pewny konkretne osoby.To jest nadużycie.

Do wszystkich,którzy pałają niechęcią do elity - i Ty zostaniesz wkrótce elitą!!:smile:
Elita kojarzy się z grupą,która dąży od odrębności.Na tym forum jest to tylko określenie osób,które wcześniej się zalogowały i napisały więcej postów.Poza tym nie mają żadnych związków ze sobą a także żadnego wpływu na sygnaturkę.

Ja też widzę jakąś bezintereswną zawiść.
Pozdrawiam :smile:

Wowka
21-02-2003, 14:21
Nigdy by nie przyszło mi do głowy liczyć ile osób zostało zakwalifikowane do którejś tam grupy forumowiczów. Jeśli twierdzisz, że 6 to tak widocznie jest. Sam także nie mam żadnych aspiracji do awansu w drabinkach forumowych bo i co z tego. Żadnego kubka jak dotąd nie otrzymałem a i na czole wypisanego tytułu do chwały z tego powodu nie mam. Jeśli mam problem z budową to piszę zapytanie, jeśli mogę w czymś pomóc to też staram się być pomocny. Jest jakiś luźniejszy wątek to i ja pożartuję. Napisałem - i tu cytat – ' to stali bywalcy czy wręcz elita Podkreślenie wypowiedzi boldem miało na celu wskazanie nie konkretnych osób ale faktu, że nie są to nowicjusze forumowi . Jeśli ktoś odczytał tę wiadomość inaczej i poczuł się niezasłużenie pomówiony to przepraszam Nie wskazywałem nikogo konkretnego bo dowodu na to nie mam, tylko przypuszczenia (masz rację - mogą być one oczywiście mylne), Zauważ, że napisałem też - stali bywalcy. A to już grupa o wiele większa (czy policzyłaś ilu jest stałych bywalców?).
Ponadto zawsze mam odwagę podpisać się pod tym co napisałem.

Pozdrawiam


<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Wowka dnia 2003-02-21 15:23 ]</font>

21-02-2003, 14:25
On 2003-02-20 14:28, dobrzykowice wrote:
...i nie mozna wszystkich anonimów wrzucać do jednego worka, faktem jest jednak że wielu anonimów pisze dla samego pisania a nie dla wymiany doświadczeń i dlatego czasami normalne anonimy są traktowane na równi z tymi "nienormalymi" co jest oczywiście niesprawiedliwe i krzywdzące...

To są bardzo mądre słowa ! Nie ważne KTO pisze tylko CO pisze. A wypowiedzi nie na temat należy ignorować (i te anonimowe i te 'zalogowane').

21-02-2003, 14:35
Nie wiem czy jest 6 , bo nie liczyłam. :grin:
Takie miałam wrażenie,że nie było złych intencji w tym podkreśleniu.
Pozdrawiam
:smile:

Wowka
21-02-2003, 14:45
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

Teska
21-02-2003, 15:48
po prostu nie powinno sie moc pisac jako anonimowy:smile:

Hipcio
23-02-2003, 20:27
On 2003-02-03 12:49, paj^ wrote:
najczesciej sa to typy niedocenione w pracy, w domu wszyscy pohukuja, dzieci nie sluchaja ..........., zona krzyczy, tesciowa wyzywa ....


Tak, a nocami, płacząc, biją bezsilnie w poduszkę, znam takich.

franekF
24-02-2003, 15:01
On 2003-02-21 16:48, Teska wrote:
po prostu nie powinno sie moc pisac jako anonimowy:smile:

A co to pomoże? Nic, mogę się zalogowac jako Kowalski i siać ferment równie dobrze jak niezalogowany anonimowy.
Ktoś to już wyżej powiedział - głupie dopowiedzi anonimowych (i zarejestrowanych) najlepiej zignorować - ot i cała filozofia :smile:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: franekF dnia 2003-02-24 16:02 ]</font>