PDA

Zobacz pełną wersję : Mix kaukaza - szuka domu



Gafinka
07-02-2006, 09:21
Choć zajmuje się adopcjami psów od dawna nie mam zwyczaju wklejania setek ogłoszeń na fora nie związane bezpośrednio z adopcjami, ale ta sunia mnie strasznie ujęła. Ja dopiero zaczynam budowę wieć wzięcie jej jest niemozliwe, ale może u kogoś z was znajdzie przystań.
Suka jest w odzysku - wiem, ze wielu z was się tego obawia, ale jednocześnie przebywa w domu tymczasowym - gdzie istnieje możliwość doskonałej obserwacji reakcji psa. To powoduje, ze nie jest to już "kot w worku". Może może kogoś z Was zainteresuje. Z relacji tymczasowych opiekunów wynika, ze suka jest łagodna a tylko wygląda ma taki odstraszający intruzów. Dużo jej zdjęć i opowieści o jej zachowaniu znajdziecie w wątku :
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20111

tyberian
07-02-2006, 15:22
Witaj Gafinka, być może masz dużo większe doświadczenie niż my ale znaleźliśmy parę domów dla psiaków wertując ogłoszenia w działach: przyjmę psa, jest tego w necie trochę z tym, że my podjeliśmy się dowozu psa do właściciela na miejsce a to ułatwia sprawę. Czasem ludzie chcą wziąć psa ale nie chcą po niego jechać więc jeśli można im zawieźć to super. Psinka jest wspaniała, warto znaleźć dla niej dobry dom, my też spóbujemy może się coś uda. Pozdrawiam

Gafinka
07-02-2006, 17:27
Podróż na bank można zorganizować - nawet sama ją mogę zorganizować.
A z doświadczeniem to jest tak - ja mam duże ( tzn. od kilku lat zajmowałam się psiakami ze schronisk) ale to wiąże się z minusem - wszystkim znajomym już psiaki dobrałam odpowiednie i znajomi mi się nie zapsieni pokończyli - dlatego osoby z nieco mniejszym doświadczeniem - bardzo bardzo potrzebne
:) bo może mają jeszcze jakiegoś znajomego co marzy o psiaku a go jeszcze nie ma.

tyberian
07-02-2006, 17:39
Napisz może do Pabla z Forum i wyślij zdjęcia, on pisał pytająco czy ktoś ma kundelka więc wysłaliśmy post o tej cudnej psince, może ją weźmie. Pogadajcie może się uda, napisz że zorganizujesz dowóz, to ważne. Pozdrawiam

tyberian
08-02-2006, 16:23
Co z psiakiem ? Napisz

tyberian
08-02-2006, 21:36
Gafinka, czy pisałaś do Pabla 1979? Czy ktoś się odezwał w sprawie psinki? Napisz, martwię się, to taki wspaniały pies.