PDA

Zobacz pełną wersję : czat na muratorze?



agamon
31-01-2003, 09:41
a może zrobić czat na Muratorze?
niektórym się bardzo śpieszy z uzyskaniem odpowiedzi, mają palący problem, przydał by się cza- ale byłoby gorąco :smile:
co wy na to ?

31-01-2003, 10:15
Jak bardzo palący problem ... :wink:- czemu nie ?

Wowka
31-01-2003, 10:59
Jakoś nie widzę "Czata" na forum. Przerodzi się to jak sądzę w czat "towarzyski". A co do palącego problemu to nie zawsze się zdarza, że akurat ktoś, kto jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi na dany temat jest "w sieci". Ponadto udzielane odpowiedzi nie byłyby archiwizowane (chyba, że się mylę, ale nie sądzę) i z konstruktywnych odpowiedzi nie mógłby korzystać nikt inny w przyszłości.
Pozdrawiam

Ryszard1
31-01-2003, 16:19
Taki CHAT mozna by pewnie zrobic, zalozyc na istniejacych juz serwerach CHATowych - po prostu zalozyc taki temat/pokoj i juz.
Tylko trzebaby go rozleklamowac i zachecic FORUMowiczow.
A tu, na tej stronce dac tylko link, czyli ikonke. Wiele stron tematycznych tak ma,

kgadzina
03-02-2003, 10:10
Wydaje mi się, że forum jest formą alternatywną do czata w wyrażaniu swoich opinii i zdań. Jeżeli mamy forum i niektórzy mocno się przyzwyczaili do tej formy wypowiedzi, to niech tak już zostanie.
A jesli chodzi o czatowanie - dobrym pomysłem jest stworzenie go gdzieś indziej.

Teska
03-02-2003, 14:02
Wole tak jak jest, a z czatem to na innych stronach ewentualnie jakis pokoj do rozmow mozna by stworzyc na istniejacych stronach

marek200
06-02-2003, 23:51
Podzielam wasze opinie.
Forum powinno być tak jak jest a czat - można pomyśleć. Może akurat po letnim całym dniu na budowie, wieczorkiem ktoś będzie chciał się pochwalić na żywca innym budującym.
Pozdrawiam:smile:

20-02-2003, 14:19
Wlasnie przez caly dzien o to walcze- ale widze ze to dziecinada z mojej strony Na forum beda przeiwijac sie i"czatowe" i powazne wypowiedzi,ale laik tego nie rozrozni . Dlatego podwazam celowosc istnienia forum w takiej postaci albo proponuje udzial redakcji w dyskusji. Ale jak mi wytlumaczyl dobitnie jeden ze "stalych " za to sie placi" przypuszczam wiec ze nici z tego