PDA

Zobacz pełną wersję : MONITORING



popi
08-02-2006, 10:28
czy jest sens robic w domu monitoring? Jesli tak to czy tylko zeby miec i cos podpatrywać przez kamery zewnętrzne czy lepiej z nagrywaniem??

Boowa
08-02-2006, 10:36
monitoring w domu to podłączenie powiadamiania o załączniu alarmu do firmy ochroniarskiej - w momencie uruchomienia alarmu dostają sygnał i wysyłają wóz interwencyjny..

kamery to pomyłka..

chyba źle coś zrozumiałeś chyba

popi
08-02-2006, 10:43
to z firmą ochroniarską to czaję. Ale chodzi mi o zamontowanie kamer na zewnątrz domu i obserwowanie lub rejestrowanie tego co sie dzieje. I tu pojawia się moje pytanie. Czy jest sens??

zielonooka
08-02-2006, 10:53
ja bym postawila na swietny alarm i zabezpieczenia a nie na kamery
przyjda ci w faceci w kominiarkach i co ci przyjdzie z tego ze ich sobie obejrzysz na zapisie i zarejestrujesz? :lol:

y_not
08-02-2006, 11:50
po sylwetce go pozna :lol:

katerhasser
08-02-2006, 12:06
niektórzy montują atrapy kamer celem zniechęcenia potencjalnych nieproszonych odwiedzających...
słychać też, jak niektórzy (w USA) zostawiają ukryte kamery w domu na babysitters, żeby podejrzeć jak się spisują i czy nie biją dzieci...
Możnaby taką ukrytą kamerę ustawić w newralgicznych 2 punktach na zewn. (np. elewacja z drzwiami balkonowymi i jakimś potencjalnie słabym oknem, którym ktoś może chcieć wejść) i 1-2 wewn. (salon, ciąg komunikacyjny).
I kręcić non-stop... tylko to chyba musi kosztować i trzeba to jakoś archiwizować, czasem podkusi, żeby podglądać co robili domownicy... i można zostać podglądaczem, i nabawić się obsesji, bo samemu też można być podglądanym - przecież inni domownicy też będą chcieli się tym pobawić... No i BIG BROTHER/Rok 1984 w wersji domowej :-?

popi
08-02-2006, 13:10
zawsze mozna nająć ochroniarza co bedzie siedział w domu za 1500zł/mies

Rezi
11-02-2006, 20:35
za te pieniądze to dozorca (z wyzym wyksztaceniem nawet :lol: ) a nie ochroniarz z prawdziwego zdarzenia