PDA

Zobacz pełną wersję : Wymarzony Dom 3.0 PL



smartcat
08-02-2006, 11:33
z opisu na okładce programu.
"• WYMARZONY DOM przeznaczony jest dla planujących budowę własnego domu, zakup nowych mebli, urządzenie łazienki lub kuchni czy też zaaranżowanie własnego otoczenia.
• Dzięki możliwości spaceru po modelu w czasie rzeczywistym, realistycznemu oświetleniu (pozycja słońca zależna od czasu, pory roku, strefy geograficznej), dzięki fotograficznej jakości prezentacji i animacji można dokonać pełnej analizy zamierzeń jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji."

Czy ktoś korzystał z tego programu lub innych służących do tych samych celów i ma jakieś uwagi a może nawet porównywał różne programy i może się wypowiedzić w tej kwesti.

Heath
08-02-2006, 12:23
Było już kilka wątków na ten temat, np. tutaj:

http://forum.muratordom.pl/search.php?search_id=390700237&start=0

ja bawiłem się z PRO100 - wg mnie najlepszy - na podstawie jego było kiedyś w muratorze demo programu do projektowania kuchni i łazienek
jest też Archi Cad, Kitchen Draw, Ładny Dom...

bladyy78
08-02-2006, 14:31
Ja korzystalem z programu Wymarzony Dom i bardzo ten program mi sie przydał. Dzieki temu programowi wprowadzilem kilka zmian w swoim projekcie budynku.

fripp
08-02-2006, 14:33
Korzystałem ze starszych wersji - najpierw przy urzšdzaniu mieszkania, w którym teraz jesteœmy, póŸniej przy "składaniu projektu" domu. Intuicyjna obsługa, duży wybór elementów wyposażenia. Polecam. Warto.