PDA

Zobacz pełną wersję : ogrzewanie elektryczne



bendzamin
08-02-2006, 15:39
W jaki sposób grzejecie swoje domki i jakie ponosicie tego koszta? zastanawiamy sie nad wyborem ogrzewania elektrycznego ale nie wiem czy bedzie to bardziej oplacalne niz na paliwo stałe (pallety).
napiszcie czym sie grzejecie :D (domek ogrzewacie)

albert z drzazgowej
08-02-2006, 15:50
odpowiedzi na twoje pytanie znajdziesz w wielu miejscach na forum, wystarczy poszukać - także na temat ogrzewania elektrycznego (na które np. ja się zdecydowałem). Popatrz po tematach. Powodzenia

bendzamin
08-02-2006, 15:56
jesli sie zdecydowałes na te ogrzewanie napisz jakie koszta ponosisz czy warto było inwestowac w elektryke czy nie?
w jaki sposób podgrzewasz wodę?

albert z drzazgowej
08-02-2006, 18:47
Zdecydowałem się, ale jeszcze nie ogrzewam domu, bo go jeszcze nie zbudowałem :lol: Będę budował wiosną, a wprowadzę się latem. ALe są na forum ludzie, którzy ogrzewają prądem. Ja oparłem się na ich wypowiedziach, ale również na informacjach i wyliczeniach które zebrałem w internecie; wpisz w wyszukiwarkę "ogrzewanie elektryczne", a wiele rzeczy znajdziesz. Chociażby stronę www.domcieply.pl , czy www.rusztowania.irleh.pl . Wiesz, wszystko zależy od tego, jaki masz wybór, jaki dom. Ja mam wybór tylko między gazem płynnym a elektryką, i wybieram elektrykę. Ale to temat wielokrotnie omawiany na forum

bendzamin
10-02-2006, 20:55
czy ktokolwiek grzeje swój domek paliwem stałym, napiszcie jak to u Was wyglada ze strony finansowej.