PDA

Zobacz pełną wersję : Zdun pilnie poszukiwany!



beannshi
09-02-2006, 09:27
Witam,

Wlasnie zaszalalam (jestem pewna ze to szalenstwo, a wszyscy wokolo mnie w tym utwierdzaja) i kupilam mieszkanie w stuletniej kamienicy w centrum Wroclawia. Jednym z fajniejszych elemnetow tego przybytku sa dwa piece kaflowe, niestety nie zabytkowe a jedynie lekko podstarzale. Bardzo chcialabym je uratowac. Poszukuje wiec rozpaczliwie zduna. Szukam i szukam i nic znalezc nie moge. Czyzby wszyscy zamkneli dzialalnosc?

Pomocy, jesli ktos z was ma namiar na takiego fachowca we Wrocławiu bardzo prosze o info.

A moze ktos z was rowniez podjal sie takiego wyzwania jak ja? jakiekolwiek rady i informacje beda dla mnie bezcenne.

Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Maja24_Mj
02-04-2006, 21:25
Witam mam ten sam problem...mieszkam niedaleko Wrocławia i również chcialabym uratowac 3 podstarzałe piece...z tego co sie dowiedziałam wynika, ze piece praktycznie aby "odnowić" trzeba rozebrać i odnowa zbudować z nowymi kaflami. POdobno o Zduna trzeba się pytać w izbie rzemieślniczej. Ja chciałbym w piecach wymienic fugi , odnowić kafle. itp. Może orientuje się Pani czy istnieja w ogóle jakieś farby do kafli, które zniosłby wysoka temperaturę? Poniżej podam linka na fajna stronę, dzwoniłam do tego pana, i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy (może i Pani w czymś pomoże). Wiem też,ze ma zaufanego fachowca w rejonie DOlnego Śląska!
POzdrawiam i życzę powodzenia!

Zdun Darek B
08-04-2006, 18:21
Od lat wykonujemy prace zduńskie [ budujemy kuchnie ,kominki, piece ... ] niestety Wrocław to daleko. Z farbami do renowacji kafli możemy doradzić . Znam pewnego zduna z okolic Wrocławia jesli jeszcze jest temat renowacji aktualany proponuje kontakt telefoniczny . www.kafle-kominki.pl tel 0224998586

Maja24_Mj
08-04-2006, 21:00
Dziękuję serdecznie za odpowiedź niestety temat jest już nieaktualny, nie zdecydowaliśmy się na zakup tego mieszkania!

Diro
13-06-2006, 16:50
W świdnicy tj. 60km od Wroclawia jest rozchwytywany zdun jak ktoś będzie zainteresowany to poprosz o informację a sprawdzę jego nr telefonu.

bzdunek
28-06-2006, 15:30
W świdnicy tj. 60km od Wroclawia jest rozchwytywany zdun jak ktoś będzie zainteresowany to poprosz o informację a sprawdzę jego nr telefonu.
Witam. Prowadzę zakład zduński od 20 lat. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt. Pozdrawiam. Mieszkam 80 km od Wrocławia, Wałbrzycha i Opola. Tel 504 536 962 mail [email protected]

Zdunar
02-12-2016, 15:10
Ostatnio jeden z moich klientów powiedział, że bardzo długo szukał odpowiedniego zduna i natrafił również na to forum, lecz nie udało mu się znaleźć nikogo odpowiedniego.
Aby zaoszczędzić czas innym postanowiłem napisać tutaj o nas:

Zdunar.pl
Świadczymy usługi zduńskie, w tym budowe pieców kaflowych i kuchni kaflowych, na terenie Wrocławia i wojewódzctwa dolnośląskiego. Czyszczenie i renowacja pieców. Warto zapoznać się z nasza ofertą.
Zdunar.pl Budowa Piec kaflowy Kuchnia kaflowa Kominek Cennik Zdun Wrocław (http://zdunar.pl)

Dodatkowo na naszej stronie możecie państwo znaleźć artykuły opisujące tematyke zdunską osobom, które chciałby dowiedzieć się czegoś więcej.