PDA

Zobacz pełną wersję : Lustrzane odbicia



AAgnieszk@
09-02-2006, 13:37
Czy sa probelmy przy realizacji projektu w lustrzanym odbiciu firmy archon+ podobno odbijają tylko architektonicznie...

anka176
09-02-2006, 20:05
Napewno odbijają tylko architektonicznie. Zresztą wyraźnie piszą o tym na swojej stronie

stastny
10-02-2006, 07:42
Witam
Nie wydaje mi się aby realizacja projektu (jakiegokolwiek) w lustrzanym odbiciu była problemem. Odbicie architektury ułatwia sprawę wydatnie. natomiast jesli chodzi o bramnże instalacyjne.... tak na dobrą sprawę rzadko się z nich korzysta na budowie. po pierwsze dlatego, że ogrzewanie rzadko w dzisiejszych czasach bywa gazowe, po drugie przeważnie wraz z wykonawcami branż, przychodzą projekty, w praktyce wygląda to tak, że w średniej wielkości domku stosuje się rozwiązania "standardowe" i fachofcy nawet nie patrzą na to co jest w projekcie tylko ustalają z inwestorem, gdzie ma "wisiec: oświetlenie, kaloryfer, jakipiec dobrac itp.
Pozatym Każdy inwestor wprowadza jakies zmiany w projekcie, które w mniejszy lub większy sposób burzą projekty branżowe.
Nie wymagajmy na siłę czegoś co później będzie nie przydatne.
Takie jest moje zdanie... w sporej części wypływające z jakiegos tam doświadczenia
Pozdrawiam

aha26
10-02-2006, 15:40
ja tez mam projekt z archonu w lustrzanym odbiciu i faktycznie przysyłają tylko tą część architektoniczną,ale to chyba nie jest zaden problem :wink: