PDA

Zobacz pełną wersję : Szlichta



medalion4
15-02-2006, 07:03
Mam pytanie w sprawie wykonanaia szlichty. Mieszkam w domu 2 pietrowym góra jest jeszcze nie wykończona brak podłóg. Widać tylko szyny i trzeba było by je zalać aby wykonać podłoge.Ale nie wiem co mam zrobić ponieważ na dole jest wszystko ukończone mieszka się normalnie.Jak zastosuje beton to woda z niego zaleje mi dół słyszałem że można położyć na wylewke folie na to styropian i zrobić szlichte z tzw suchego betonu ale czy to jest praktyczne. Co mam zrobic ponieważ chce w tym roku zakończyć budowe pietra. Czekam na porady.

janzar
15-02-2006, 08:32
Mam pytanie w sprawie wykonanaia szlichty. Mieszkam w domu 2 pietrowym góra jest jeszcze nie wykończona brak podłóg. Widać tylko szyny i trzeba było by je zalać aby wykonać podłoge.Ale nie wiem co mam zrobić ponieważ na dole jest wszystko ukończone mieszka się normalnie.Jak zastosuje beton to woda z niego zaleje mi dół słyszałem że można położyć na wylewke folie na to styropian i zrobić szlichte z tzw suchego betonu ale czy to jest praktyczne. Co mam zrobic ponieważ chce w tym roku zakończyć budowe pietra. Czekam na porady.

witam
nazywamy to jastrych pływający z półsuchej zaprawy wykonanej z miksokreta czyli pompy do zapraw na warstwiw rozdzielajacej ze styropianu jako warstwa izolacji akustycznej i folii
nie ma obaw aby wilgoć przenikneła przez strop bo wilgoci w tym jest tylko tyle aby zaszła reakcja wiązania cementu z dodatkiem plastyfikatora i włókien przeciwskurczowych

można w wyszukiwarsc znależć słowo jastrych jest tego wiele na ten temat
życzę przyjemnej lektury Jan Z.