PDA

Zobacz pełną wersję : I są kociołki na paliwo stałe...



Mały
15-02-2006, 07:11
Sprawa ucieszy Janussza ,ponieważ w końcu sa jakies konkrety na temat kociołków i jednocześnie sposobu zabezpieczania instalacji. Choć znajšc życie bardzo "ucieszy" naszego Bio opis kociołków "zgazowujšcych" drewno.
Choć jednoczeœnioe na stronie 170 jest piekne zdjęcie instalacji gazu wykonywanej przez BP, gdzie zamontowany jest trójnik ...ocynkowany(zdjęcie nr 18). Dobrze czy Ÿle? Pozostawiam ocenę Redakcji.

Grzesiek13
15-02-2006, 18:50
Nic nie pisz, bo będziesz podpadnięty :wink:

Janussz
17-02-2006, 21:42
Sprawa ucieszy Janussza ,ponieważ w końcu sa jakies konkrety na temat kociołków i jednocześnie sposobu zabezpieczania instalacji. Choć znajšc życie bardzo "ucieszy" naszego Bio opis kociołków "zgazowujšcych" drewno.
Choć jednoczeœnioe na stronie 170 jest piekne zdjęcie instalacji gazu wykonywanej przez BP, gdzie zamontowany jest trójnik ...ocynkowany(zdjęcie nr 18). Dobrze czy Ÿle? Pozostawiam ocenę Redakcji.
Przemilczę to godnie.
Jeden "instalator" montował taki nowoczesny, no i coś mu tam nie wyszło. Coś było z kominem. To powiedział klientowi: panie!, to drewno tak już długo schnie u pana, że cały gaz z niego wyszedł :lol:
W końcu jednak opanowali technikę spalania. Na palnik położyli kilka kawałków grubego koksu no i jakoś poszło podobno.
A wiem to stąd, gdyż miałem telefon od tego klienta. To mój kuzyn :lol:
Sam do siebie się śmieję jak pomyślę o tym gazie, który wyszedł z drewna :lol: :lol: :lol:

Janussz
20-02-2006, 12:58
Autor artykułu pisze o kotłach z górnym i dolnym spalaniem, i innych.
Zapomniał zrobić porównania kotłów nadmuchowych z pracującymi na wyciągu spalin.