PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuję dobrej ekipy budowlanej (Trzebinia)



bigrw
15-02-2006, 10:47
Zamierzam w drugiej połowie kwietnia zacząć budowę w Trzebinii (woj. Małopolskie) i szukam dobrej ekipy budowlanej która by wybudowała mi dom w stanie surowym otwartym (dom będzie podpiwniczony z uzytkowym poddaszem) , zależy mi na tym aby mieli własny sprzęt cięzki i (catepilar, szalunki, itp. jeśli możecie pomóżcie i dajcie jakieś namiary na taką firmę.
Pozdrawiam wszystkich ........

Bartek-Andromeda
26-03-2006, 07:50
Mojej nie mogę polecić, bo mają problemy z dotrzymaniem terminów, ale jak szukałem rok temu to niezły wydawał się być BUDEXIM. Telefonów nie podaję bo może to sprzecznę z ustawą o ochronie danych osobowych :wink: Szukaj w 'Przełomie'

Tomkiewicz73
30-09-2006, 17:17
Witam !

Też jestem z Trzebini i już teraz (w przyszłym roku adaptacja poddasza w starym domku) poszukuję rzetelnych fachowców do tego typu prac. Myślę, że szukanie w "Przełomie" niewiele da. Trzebinia to małe miasteczko pełne kanciarzy, spryciarzy i oszustów. Ja żądam od wykonawcy perfekcji i zaangażowania w pracę, kabym to był jego dom - inaczej "do widzenia". O ile znacie takich mistrzów, przyśłijcie mi proszę, namiary na nich.

z góry dziękuję !

Tomek