PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam sprawdzonej ekipy budowlanej



magdallena
15-02-2006, 18:52
Witajcie! Będę bardzo wdzięczna za namiary na sprawdzoną ekipę budowlaną tzn: rzetelną i tanią ( wiem marzenie ściętej głowy :( ) Lokalizacja inwestycji: Skawiny koło Krakowa! Z góry dziękuję za wszelkie dane !
:)

darials
18-02-2006, 13:40
ja też!!
ale z zielonej góry lub okolic!

Wienia
20-02-2006, 14:35
Ja również szukam sprawdzonej i rzetelnej ekipy budowlanej-budowa w Krakowie. :)

magdallena
23-02-2006, 12:24
Cześc Wienia !!
Jak znajdę kogoś rzetelnego to podpowiem adres :) A kiedy planujecie rozpocząć budowe?

Wienia
27-02-2006, 08:03
Witaj Magdalleno!

Myślę, że gdzieś na początku maja nasza budowa będzie mogła ruszyć ale póki co poszukiwania ekipy mnie załamują. :( Pozdrawiam pa pa

magdallena
02-03-2006, 18:10
Cześć Wiena !
Ja licze na ekipę z polecenia, wtedy sa w jakims stopniu sprawdzeni, a tak to loteria! Niestety widocznie nie ma tu ludzi zadowolonych z budowlańców skoro nikt nam nikogo nie poleca :( Mam nadzieję że to się zmieni !!!!! <y tez planujemy w maju, ale jeszcze wiele do zrobienia: przyłącz wody jest największym problemem, bo trzeba przepychac pod droga powiatową.... Każdy ma swój mały zawrót głowy z budową ! No nie ?

Mieczys
05-03-2006, 19:18
Witam
Widzę że potrzebna ekipa budowlana z Krakowa, jeśli mogę pomóc to proszę uściślić w jakim zakresie.

kontakt, www.techrem.pl