PDA

Zobacz pełną wersję : Kupię działkę okolice Wiązowny



robox
17-02-2006, 09:22
Witam,

Szukam działki budowlanej o pow. 1200 - 1500 m2.Najlepiej ze wszystkimi mediami i ewentualnie pozwoleniem na budowę.Okolice Wiązowna, Góraszka.

Pozdrawiam
0605 633 995
[email protected]

myszkaxs
17-02-2006, 14:54
pojeździj sobie autem po wsi Izabela tam sa ogłoszenia o sprzedazy działek - ja tak własnie tam kupiłam z woda i prądem a teraz tez z sąsiadami podciagamy gaz ziemny.

robox
19-02-2006, 12:26
up

aaalicja
03-03-2006, 16:04
Słyszałam, że przez Izabelę lub tuż obok będzie przebiegać obwodnica warszawska, która przetnie trasę na Terespol na wysokości wsi Konik Nowy. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Pytam, bo te koncepcje stale się zmieniają...

myszkaxs
03-03-2006, 16:22
no nie przez wies, trasa ma isc jakis kilometr od głownej nitki wsi na południe miedzy Izabelą a Boryszewem, na razie plany sa takie,ze łaczyć sie bedzie z droga na Mińsk na wysokości Halinów Cisie za Konikiem Starym. Ale nie ma jeszcze wytyczonych tras, trasa jest tylko wytyczona do węzła Majdan, ale tam tez jest jakis protest bo przechodzi przez torfowiska. Przez samą Izabelę nie moze iść bo musiałaby iść na estakadzie a takich kosztów nikt nie poniesie:)

aaalicja
03-03-2006, 16:28
Myszkax, jeśli to nie tajemnica, jakie ceny za m2 gruntu są w tej Izabeli?

myszkaxs
03-03-2006, 16:35
to na pewno niejest tajemnica
ale ile teraz to nie wiem, my 2 lata temu placilismy 13 dolców/m2

yorik
03-04-2006, 17:36
sporo działek jest we wsi Duchnów (pomiędzy Wiązowną (4 km) a trasą terespolską). po lewej stronie od Wiązownej - raczej niskie (teraz stoi woda), ale po prawej - OK.
kupiliśmy i jesteśmy z okolicyt bardzo zadowoleni.
PZDR

elmani
30-08-2006, 13:15
temat podupadł a mnie teraz interesuje. Szukam działki 3 miesiąc, skacze od halinowa do gminy Wiązowna. Już nawet Gliniankę oglądałem. Niestety trochę tam pusto, znaczy nowych domów dużo, ale drzew mało. Mam pytanie znalazłeś działke Robox? Ja mam na oku coś w Pęclinie i okolicach. Duchnów jeśli ten przy głównej drodze to jakoś średnio mi przypadł, ale jak mogę poproszę o dokładniejsze namiary, gdzie mogą by ć działeczki jeszcze.

I ostatnia sprawa, znalazłem kilka działek tanio za metr ale dużych. Nie ma kogoś kto chciałby na spółkę kupić grunt i od razu podział przeprowadzić (oczywiście tylko pod warunkiem, że nie będzie żadnych problemów). Ja chce na ziemie wydać do 90 tys. W gminie wiązowna ciągle można za tą cenę sporo kupić. Jesli są chętni to dawajcie znać proszę, zależy mi na czasie.

konrad82
05-09-2006, 16:22
planuje sprzedac swoje 900m2 w Dziechcińcu to jest dzialka rekraacyjna z prawem do zabudowy letniskowej nie jest ogrodzona i brak jest mediow, trzba by je podprowadzic ale ponoc sa zaraz obok (nie bylem na tej dzialce juz ladnych pare lat i nawet nie wiem jak to tam teraz dokladnie wszystko wyglada w tym miejscu). sprawa wyglada tak, ze szczerze nawet nie wiem ile krzyczec za ta dzialke. W gminie ponoc wyceniaja ziemie w tych okolicach na jakies 30 - 35zl za metr ale nie mam pojecia jaka by byla rozsadna cena, zeby nie bujac sie z tym nie wiadomo ile czasu ale tez nie byc stratnym. wdzieczny bym byl gdyby ktos mi szczerze podpowiedzial troche na ten temat....
pozdrawiam