PDA

Zobacz pełną wersję : Avatgarde 9000 z Dobroplastu



piotras
20-02-2006, 15:59
Witam. czy ktoś z was miał okazje współpracować z Firmą Dobroplast z okolic Białystoka albo zakupił okna Avantgarde 9000. Jam mam zamiar kupić takie okna ale chciałbym wiedzięć waszej opini o tych oknach. Mam jeszcze pytanko czy znacie firmę INTUR z Poznania przedstawiciela Dobroplastu.
Pozdrawiam

tomeczek
20-02-2006, 19:13
Jest o nowy profil, który firma Dobroplast robi sama. Profil sam w sobie ładny opodobny do Aluplast Roundline 4000 i innych licowanych 5 komorówek. Jednak jedno czego możesz się obawiać to jakość wykonania całego okna - szyby są bez opisów na ramkach międzyszybowych, okucie ROTO NT - bardzo ubogie. Osobiście nie kupiłbym tych okien dla siebie - poszukaj wśród bardzie znanych profili okiennych i bardziej uznanych producentów okien.

areq
20-02-2006, 19:46
Ja zamówiłem te okna do siebie.Właśnie 9000 Avantgarde 5 komór z okleina zewnętrzną.Montaż w marcu. Zobaczymy jak się będą sprawować,jak nie będą napewno dam znać...
:jareko gdzieś tam się wypowiadal na temat stolarki tej firmy... nie odniosłem wrażenia by był nimi zachwycony a On tu guru. No cóż będę beta-testerem:):):)

Charlie
20-02-2006, 20:09
Ja zamówiłem te okna do siebie.Właśnie 9000 Roundline 5 komór z okleina zewnętrzną.Montaż w marcu. Zobaczymy jak się będą sprawować,jak nie będą napewno dam znać...
:jareko gdzieś tam się wypowiadal na temat stolarki tej firmy... nie odniosłem wrażenia by był nimi zachwycony a On tu guru. No cóż będę beta-testerem:):):)

Niezapomnij poinormować nas jak skończą montować okna !!!

areq
20-02-2006, 20:33
Ja zamówiłem te okna do siebie.Właśnie 9000 Roundline 5 komór z okleina zewnętrzną.Montaż w marcu. Zobaczymy jak się będą sprawować,jak nie będą napewno dam znać...
:jareko gdzieś tam się wypowiadal na temat stolarki tej firmy... nie odniosłem wrażenia by był nimi zachwycony a On tu guru. No cóż będę beta-testerem:):):)

Niezapomnij poinormować nas jak skończą montować okna !!!

Jeśli tylko zechcesz to wrzucę zdjęcia z montażu step by step :):):)

stasiupomorze
20-02-2006, 20:35
"szyby są bez opisów na ramkach międzyszybowych",
napisał Tomeczek
Tomeczku popatrz dobrze na moich oknach są wyrazne opisy informujące o producencie szkła, rodzaju szyby, dacie produkcji itp informacje.
Okna są adekwatne do ceny. Jeśli chcesz otrzymać produkt
najwyszej klasy to dorzuc 50% gotówki i go dostaniesz.

tomeczek
21-02-2006, 07:23
"szyby są bez opisów na ramkach międzyszybowych",
napisał Tomeczek
Tomeczku popatrz dobrze na moich oknach są wyrazne opisy informujące o producencie szkła, rodzaju szyby, dacie produkcji itp informacje.
Okna są adekwatne do ceny. Jeśli chcesz otrzymać produkt
najwyszej klasy to dorzuc 50% gotówki i go dostaniesz.


Tak jak napisałem szyby robią sami i często zdarza im się nie wydrukować opisu. Nie wiem nawet czy mają papiery na to szkło. Poza tym ktoś napisał że nawet "guru" jareko nie jest zachwycony tą firmą. Moja wiedza o oknach opiera się na 7 letnim doświadczeniu w produkcji i handlu więc widziałem wiele rzeczy i wiele okien - Dobroplastu nie polecam. Jeśli budujesz dom to dorzuć te parę złotych do wyższej półki.

_Beti_
06-03-2006, 11:31
Avantgarde:
5kom: 5236zł netto (6388zł brutto Vat 22%) - 6390zł brutto z montażem
"Domex" Stolarka Budowlana
Siłakowski Stanisław
cena jest bardzo atrakcyjna i nie produkuje firma Dobroplast tylko Domex czy to cos zminia

areq
08-03-2006, 11:14
Avantgarde:
5kom: 5236zł netto (6388zł brutto Vat 22%) - 6390zł brutto z montażem
"Domex" Stolarka Budowlana
Siłakowski Stanisław
cena jest bardzo atrakcyjna i nie produkuje firma Dobroplast tylko Domex czy to cos zminia

A na pewno firma "Domex" jest producentem okien? Może tylko je montuje? :)

_Beti_
08-03-2006, 13:52
OJ TEGO TO NIEWIEM ALE MOŻE MASZ RACJE :oops:

jareko
08-03-2006, 14:01
tomeczek sie juz wypowiedzial jakby wyreczajac mnie od odpowiedzi wprost
mimo wszystko proponowalbym poszukac innych dostawcow