PDA

Zobacz pełną wersję : Zbieramy podczas spotkania programy i gry dla Nikoli



maksiu
21-02-2006, 06:31
Witajcie

w połowie poprzedniego roku zrobiliśmy na forum zbiórkę pieniędzy na komputer dla Nikoli link (http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=87), padła wówczas propozycja że może skoro jest już komputer to może jeszcze postaramy się o gry i programy dla Nikoli.
Pomyslałem, że warto do tego wrócić, Nikola z rodzicami będzie specjalnym gościem III spotkania forum Muratora.
Dlatego zwracam się do wszystkich z apelem, jeśli macie niepotrzebne gry i programy edukacyjne, które możecie przekazać Nikoli, to zabierzcie ze sobą do Warszawy. Prosimy tylko, aby były to kompletne zestawy (nośnik plus instrukcja - jeśli takowa była w zestawie), no i oczywiście mówimy tylko i wyłącznie o ORYGINALNYCH grach i programach, nie popieramy przecież piractwa.

Jeśli ktoś będzie chciał zadeklarować że dostarczy jakiś program czy gre proszę o wpis w tym wątku o tym co przywiezie, aby nie dublować się.

Na samym spotkaniu prosze o kontakt ze mną w tej sprawie.
Osóby które nie wiedzą kim jest Nikola, zapraszam do zapoznania się z wątkami w poniższym linku (http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=87)

pozdrawiam
maksiu

Redakcja
21-02-2006, 10:10
Bardzo dobry pomysł!

Annato
21-02-2006, 19:29
Ja mam do oddania kasety magnetofonowe z bajkami dla dzieci.
Przydadzą się Nikoli?

maksiu
23-02-2006, 12:13
Ja mam do oddania kasety magnetofonowe z bajkami dla dzieci.
Przydadzą się Nikoli?

dziękuje za kasety, ale mimo wszystko wolelibysmy sie skupić na programach komputerowych
pozdrawiam
maksiu

maksiu
25-02-2006, 11:47
Ja przywiozę że sobą dla Nikoli cztery programy:
Encylopedia ptaków, Encyklopedia przyrody, Encyklopedia wszechświata oraz Jak to działa. Wszystko to produkty Optimus Pascal.
pozdrawiam
m.

Mały
25-02-2006, 11:54
"Multimedialny Świat Jana Brzechwy" , "Koziołek Matołek idzie do szkoły" , "Pszczółka Maja - urodzinowa niespodzianka" , "Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii".
To tyle na razie

sylvia1
01-03-2006, 18:50
przywioze Pszółka Maja - wielka burza... io mapeciątka gra edukacyjna.. tylko prosze o info czy nie bedą zbyt niepoważne dla niej

Nefer
01-03-2006, 19:05
NIe wiem czy nie będzie zbyt mało poważne - czy czasem sie Nikola nie obrazi :) bo mam "Mój pierwszy elementarz"..Przygotowuje do pierwszych lat szkolnych. Testy, zabawy logiczne, kolorowanki, ćwiczenie pamięci, 300 animacji, piosenki, 60 minut dźwięku, bajkowa grafika.

Są też 2 gry:

- "Kurka Wodna - zemsta Pana Franka"
- "Croc 2" o zielonym krokodylku szukającym przygód.

Pytałam o zdanie moich dzieci (15 i 13 lat) twierdzą, że "luzik" dla takiej mniejszej panienki :) NIe wiem czy do końca im ufać.... Ja juz "wyrosłam" z tego wieku.

maksiu
01-03-2006, 19:07
Nefer, sylwia1: wszystko w porządku, czekamy na te programy i gry o których piszecie
z góry dziękuje
pozdrawiam
maksiu

Maluszek
01-03-2006, 19:24
Ja też przyniosę jakieś tylko nie pamiętam tytułów.

maksiu
01-03-2006, 19:35
Ja też przyniosę jakieś tylko nie pamiętam tytułów.

Dziękujemy
pozdrawiam
m.

Nefer
03-03-2006, 14:24
Mam pytanie a propos drukarki. Mam jedną do oddania - nie jest to top model - ma ładnych kilka lat - atramentówka. W zeszłym miesiącu kupiłam nową, więc mam tę na zbyciu...Jak wrócę do domu podam model. Czy może się przydać Nikoli ?

Redakcja
03-03-2006, 14:48
Dziękujemy, drukarkę już ma.

Nefer
03-03-2006, 14:49
Dziękujemy, drukarkę już ma.

Oki - dzięki :)

Nefer
03-03-2006, 17:05
No to jeszcze wygrzebałam :

- Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
-"Claw" Gra bez Przemocy
-Dźwiekowe malowanie myszką po ekranie czyli Mały Picasso, nauka angielskiego
-Croc 1 - czyli przygody krokodylka część pierwsza (do kompletu z cz.2 powyżej)

Do zobaczenia :)

mmmad
04-03-2006, 10:26
"Złoto Azteków" - logiczno-zrecznosciowa