PDA

Zobacz pełną wersję : okna z firmy OknoPlus



baczek
22-02-2006, 19:02
szukam informacji na temat jakosci okien z firmy OknoPlus.
zastanawiam sie nad kupnem okien i chciałbym zasięgnąć jakiejś informacji od osób posiadających te okna.
Pozdrawiam

tomeczek
23-02-2006, 11:42
Oknoplusów jest kilka w Polsce, podaj z jakiego miasta jest ta firma ....

baczek
23-02-2006, 20:41
Firma Oknaplus z krakowa filia w Warszawie
pozdrawiam

tomeczek
24-02-2006, 20:51
z tego co się orientuję produkują na Brugmanie. Profil jest ok. ma tylko jedną wadę nie można odróznić 3 komorówki od 5 komorówki, więc można przepłacić za ilość komór. Ilość komór to oczywiście w dużej mierze chwyt marketingowy ....

Carlos1
24-02-2006, 21:42
Z tego co wiem OknoPlus jest w porządku. Jest to firma blizniacza do Oknoplastu. (Obydwie powstały po podziale firmy matki) . Są to firmy których wyroby można smiało polecić.
Ja jednak kupiłem okna (i drzwi garażowe) w firmie Dako (Nowy Sącz), która z tego co wiem ma punkty sprzedaży w całym kraju. Jakością nie ustepuje a ceny ma nizsze (nie wydaje tyle na reklamę)
Na dwanaście kupionych u nich okien, jedno miało drobniutką, prawie niezauważalną usterkę którą serwis usunął po trzech dniach od zgłoszenia.
Naprawde warto porównać ceny i nie przepłacać.

Pozdrowienia.;)

toomas
25-02-2006, 16:57
Tez się zastanawiam nad Dako. Oni na profilach Veka robią? Jak sie sprawują ch okna?

RYDZU
25-02-2006, 20:04
Wymieniłem e mieszkani w bloku okna 7 lat temu własnie na wyroby krakowskiego OknoPlusa.
Ponieważ spisywały się znakomicie - teraz w domu takze mam ich okna. Część mam 5 komorówki
w złotym dębie dwustronnie , część 3 komorowe - jednostronnie złoty dąb.
Cóż więcej napisać - jestem bardzo zadowolony :) i nie żałuję wyboru.

Pozdrawiam

Chagata
25-02-2006, 20:46
W naszym budowanym właœnie domu też mamy okna z krakowskiego Oknoplusa. Jestem z nich zadowolony. Sprawujš się bez problemu.
Zakup negocjowałem bezpoœrednio u producenta w Libertowie pod Krakowem gdzie majš siedzibę. Ceny dostałem bardzo dobre.
Zdecydowałem się na nie po gruntownej lekturze tego forum jak i po obejrzeniu wielu okien różnych producentów.

Carlos1
25-02-2006, 21:50
Tez się zastanawiam nad Dako. Oni na profilach Veka robią? Jak sie sprawują ch okna?
Co prawda mam je (tak samo drzwi balkonowe, o bramie garażowej nie wspomnę) dopiero od pół roku, ale złego słowa nie moge powiedzieć.
Robia na profilach Veka.
Po zamontowaniu (samodzielnie) nie było potrzeby najmniejszej regulacji. Otwierają i zamykają się bezproblemowo.
Pozdrowienia.;)

toomas
25-02-2006, 21:54
Oprócz Dako ogladałem jeszcze okna z MkOkno z Pleśnej k/Tarnowa. Robią na profilach Brugmana, okucia Winkhaus i szyby Glaspol. I bądz tu mądry co wybrac tyle tego na rynku :))

Carlos1
28-02-2006, 08:14
Lepiej kupować w duzej firmie. Lepszy serwis, no i nadzieja że jutro firma jeszcze bedzie istniała :D

Pozdrowienia.;)

Lew2
21-05-2007, 16:45
szukam informacji na temat jakosci okien z firmy OknoPlus.
zastanawiam sie nad kupnem okien i chciałbym zasięgnąć jakiejś informacji od osób posiadających te okna.

Czy ktoś ma jakieś najświeższe opinie o oknach firmy OknoPlus+ (http://www.oknoplus.com.pl/) ?

Wszyscy mówią naokoło tylko o OknoPlast (http://www.oknoplast.com.pl/), ale jeśli OknoPlus+ nie ustępuje jakością OknoPlastowi, to nie ma sensu przepłacać.

OknoPlast wydaje się być droższy, pytanie czy jest rzeczywiście lepszy?

bajsyl
22-05-2007, 09:00
okno plus z krakowa jest ok
mam zamontowane okna od 8 lat i jest ok
rok temu po 7 latach od wstawienia pękła 1 szyba , przypuszczam że wpływ na to miała fala mrozów -gwarancję miałem na 8 lat -przyjechali wymienili i o nic nie pytali
polecam

bwojtek
22-05-2007, 09:46
rok temu po 7 latach od wstawienia pękła 1 szyba , przypuszczam że wpływ na to miała fala mrozów -gwarancję miałem na 8 lat -przyjechali wymienili i o nic nie pytali
Bardzo dziwna sprawa. Pierwsze słyszę, żeby ktoś dawał tak długą gwarancję na mechaniczne uszkodzenie okien a takim niewątpliwie jest pęknięcie szyby. Tym bardziej, że producenci wkładów szybowych nie dają w ogóle gwarancji na mechaniczne uszkodzenie a jedynie 5 lat na szczelność wkładu.

agika
22-05-2007, 15:00
dostalam wycene od okno plus a takze okno plast, cena wyszla prawie taka sama, co w zwiazku z tym wybrac?

Lew2
09-08-2007, 12:49
Właśnie mam świeżo zamontowane okna z OknoPlusa z Libertowa. Natychmiast zgłosiłem reklamację, kilka profili (listew) ma pęknięcia lub wgniecenia, jeden zamek się nie domyka i 2 szyby mają wewnętrze zabrudzenia. Zobaczymy jak będzie obsłużona reklamacja.

merit
09-08-2007, 18:58
Mam zamontowane okna OknoPlusa z Libertowa .
Kolor orzech ,Aktiv Plus .
Wszystkie są idealne -sprawdzałam .
Montaż sprawny ,nic nie popaprali pianką .
Wszystko w terminie ,z rabatem 31 % +5 % za sąsiedztwo (mieszkam niedaleko ). :D

Sławek77
01-01-2013, 19:08
Witam

Nie chcę nikogo oczerniać bo zakup okien do nowo budowanego domu jest bardzo ważnym zakupem i długo się zastanawiałem przed wyborem okien i padło na firmę OKNOPLUS z Libertowa. Wszystko wyglądało wspaniale do momentu podpisania umowy. Przy odbiorze towaru zaczęły się problemy. Szyba w jednym oknie przyszła pęknięta po całej długości. Powiedziałem sobie no cóż nawet najlepszym się zdarza. I tak zaczęły się problemy z szybami TYPOWA MASÓWKA Z GLASPOLU szyby ze skazami , pobrudzone od środka, porysowane. Po reklamacjach przychdziły nowe pakiety szybowe z kolejnymi wadami. Okleina VERMONT odradzam wszystkim bo pięknie wygląda tylko na wystawie w sklepie. Efekt na jednej ramie 2 różne okleiny. Na końcu już reklamacje przestały być uwzględniane. Chłam i bubel. Pracownicy z Częstochowy montujący kolejne pakiety szybowe z reklamacji niszczyli je nieumiejętnym wbijaniem listew robiąć rysy. Nie stać mie na nadanie sprawy sądowego charakteru dlatego przestrzegam przed tą firmą. Oby was wymarzony dom nie wpędził was do grobu dzięki pseudofirmą i pseudofachowcą.

Małgorzata Opolanka
17-12-2016, 13:44
Ja mogę powiedzieć jedno o oknach firmy OKNOPLUS, żałuję, że je wybrałam.
Okna wyglądały ładnie i czysto, do momentu kiedy wyszło słońce.
Pakiet 3-szybowy i każda szyba w naszych oknach ma jakieś brudne smugi od środka. Już nie wspomnę, że widać na nich ślad jakby po podstawie kubka do kawy, montażysta okien stwierdził, że to po kubku, bo przyssawki mają ok. 10-12 cm
Porażka, na drugą stronę wybierzemy okna innej firmy, tej już podziękujemy:/

Niestety nie mam dobrego aparatu, żeby to uchwycić i uwierzytelnić ...