PDA

Zobacz pełną wersję : Place zabaw dla dzieci



Karos
22-02-2006, 21:20
Jesteśmy firmą produkującą place zabaw dla dzieci.
Wykonujemy je z drewna impregnowanego ciśnieniowo, dodatkowo kolorowanego impregnatem zewnętrznym.
Produkty nasze są zgodne z polskimi i europejskimi normami , dodatkowo posiadamy atesty bezpieczeństwa.

Firma mieści się w Gdańsku.
Tel. kontaktowy: 0 696 44-09-08
e-mail: [email protected]

iwona_b
23-02-2006, 09:45
gdzie można zobaczyć waszą pracę. I jakaś oferta cenowa by się przydała.

Pozdrawiam,

Iwona

Joanna i Janusz
23-02-2006, 10:01
a może jakaś stronka

Karos
23-02-2006, 18:35
Na razie robimy przymiarkę do stronki. Postaram się do soboty coś stworzyć na poczekaniu. Do tej pory dla osób prywatnych nie wykonywaliśmy placów, katalog też mamy dla instytucji, ponieważ dostosowujemy urzadzenia zabawowe do intensywnego użytkowania, zgodnie z obowiązującymi w tym wypadku normami i procedurami, ale myślimy o czymś delikatniejszym i tańszym zarazem z przeznaczeniem do przydomowych ogródków.

Pozdrawiam

iwona_b
24-02-2006, 07:41
to jak będzieciejuz coś mieli w formie elektronicznej to dajcie znać. Ja to chciałabym mieć - tzn. moja córeczka - drewniany domek w ogródku - taki do zabawy dla dzieci i może jakś huśtawka + zjeżdżalnia. Jeśli chodzi o domek to planowałam "wykorzystać" w tym względzie męża - a co tam, niech potem mówi że własnymi rękami dom zbudował. W każdym razie gdyby wasza oferta była atrakcyjna - przede wszystkim cenowo - to kto wie może się skuszę.. :)

Pozdrawiam,

Iwona

Joanna i Janusz
24-02-2006, 16:11
my też chcielibyśmy coszamieścić w ogródku dla dzieci w różnym wieku- obecnie 2-12, ale może i my coś wykorzystalibyśmy dla siebie...