PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DL02 ZŁOCISTY



kombi
29-08-2005, 21:25
witam . może w dziale projekty są budowniczowie którzy wybudowali lub budują dl o2,,złocisty,, tzw. szkieletor i jesli mogli by podzielić się uwagami na temat budowy i inne info z góry dzieki lub ewn. namiary na takie place budowy na terenie szczecina lub okolic w promieniu 100 km

kombi
24-02-2006, 22:53
mam pytanie czy ktos buduje lub budował ten projekt w szczecinie lub okolicy CO O NIM SADZICIE WASZE uwagi i spostrzezenia ew może jakieś namiary gdzie takiego gotowca zobaczyc i ew. namiary

hermit
13-06-2011, 15:05
Poszukuje kontaktu z firmą lub osobą, która zrealizowała ww projekt i budynek jest do obejrzenia na południu polski (śląsk, opolskie, małopolska). Chciałbym zobaczyć jak wygląda budynek w rzeczywistości.
Z góry dziękuję z wszelkie informacje.

hluys
21-01-2013, 16:37
Poszukuje kontaktu z firmą lub osobą, która zrealizowała ww projekt i budynek jest do obejrzenia na południu polski (śląsk, opolskie, małopolska). Chciałbym zobaczyć jak wygląda budynek w rzeczywistości.
Z góry dziękuję z wszelkie informacje.

Witam,
w listopadzie odebrałam klucze od domu wg projektu Złocisty. zmieniłam w projekcie tylko rozmiar tarasu - poszerzyłam do 3,5 m przez co teraz w efekcie końcowym jest imponujący. Mogę przesłać zdjęcia na maila jeżeli jest jeszcze taka potrzeba. mój adres mail'owy [email protected]
Dom stoi w Kikach woj. łódzkie.
Pzdrawiam
Katarzyna