PDA

Zobacz pełną wersję : MAŁOPOLSKA - biała i czarna lista wykonawców.



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

dorkaS
13-06-2023, 17:17
A co chcesz naprawiać iniekcją ?

Uszczelnić ściany w piwnicy.

Nervil18
14-06-2023, 14:23
Uszczelnić ściany w piwnicy.

w nowym domku czy w starym ?

dorkaS
18-06-2023, 10:56
w nowym domku czy w starym ?

W mniej więcej 12-letnim. Masz kogoś do polecenia?
Jak chcesz więcej szczegółów, to zapraszam na priv lub do komentarzy, bo inaczej zaśmiecamy wątek.

corey10
25-06-2023, 21:17
Witam,

Poszukuję ludzi od wykończeniówki:
- malarz
- fliziarz
- biały montaż
- lampy, kontakty, gniazdka itd.

Proszę o polecenie fachowców.

Magdalena89999
26-06-2023, 18:53
Witam,

Poszukuję ludzi od wykończeniówki:
- malarz
- fliziarz
- biały montaż
- lampy, kontakty, gniazdka itd.

Proszę o polecenie fachowców.

Witam,
Polecam firmę wykończeniową LM DESIGN.
Panowie wykończyli mój dom pod Krakowem. Rzetelna firma. Panowie pomagają kompleksowo i na bieżąco poznają nowe metody używania materiałów. Oprócz wiedzy cechuje uch wysoka kultura osobista. Po pracy teren był również uprzątnięty. Polecam Pana Michała Braś i firmę LM DESIGN z całego serca i z pełną odpowiedzialnością.
Magdalena Zink

corey10
26-06-2023, 23:46
Witam,
na bieżąco poznają nowe metody używania materiałów.

Proszę o rozwinięcie tego stwierdzenia. Jak to wyglądało w Pani przypadku? Przyszedł Pan Michał i oświadczył Pani że właśnie nauczył się czegoś nowego i to u Pani zastosuje? Zastanawia mnie duża ilość poleceń akurat tej firmy tutaj na forum z kont które mają po 1-5 postów.

Magdalena89999
27-06-2023, 12:08
Proszę o rozwinięcie tego stwierdzenia. Jak to wyglądało w Pani przypadku? Przyszedł Pan Michał i oświadczył Pani że właśnie nauczył się czegoś nowego i to u Pani zastosuje? Zastanawia mnie duża ilość poleceń akurat tej firmy tutaj na forum z kont które mają po 1-5 postów.



U siebie w domu mamy np panele podłogowe zastosowane na ścianie czy suficie.
Kiedy kończyliśmy dom parę lat wstecz to raczej rzadkością było, żeby ktoś tak stosowal ten materiał.
Pozdrawiam

ART-KRAKUS
03-07-2023, 22:04
Witam,

Też zostałem oszukany przez Jerzego Skowrońskiego. Szukam kontaktu z innymi osobami pokrzywdzonymi, aby zgłosić to na policję.


QUOTE=lech71;7697114]Witam

CZARNA LISTA
Przestrzegam przed znakomitym oszustem- firma SKOWBUD - Jerzy Skowroński
Z Krakowa ul Celarowska 18/111
potrafi kłamać w żywe oczy- i jest przy tym b miły.
żądał kolejnych wpłat zgodnie z umową- twierdząć że prace sie posuwają. Miał skończyć 4 tygodnie temu. A tymczasem na poczatku troche pokului ściany i tyle ich widziałem- okłamywali nas regularnie. czy ktos jeszcze został przez nich nabrany?[/QUOTE]

Inka96
01-11-2023, 11:21
Czy miałby ktoś do polecenia ekipę od "małej architektury" ?
Mamy budowę na ukończeniu i chcielibyśmy w przyszłym roku zagospodarować teren wokół- bez fajerwerków- trzeba rozplantować ziemie, zrobić opaskę z kostki wokół domu i kawałek tarasu, postawić mini zadaszenie nad śmietnikami.
Bardzo proszę o polecenie solidnej firmy.

b2211
21-11-2023, 15:14
Szukam w rejonie Chrzanowa sprawdzonej ekipy remontowej. Całościowy remont mieszkania.

gembski1
06-12-2023, 12:54
Dzień dobry,
szukam polecenia solidnego wykonawcy do wykonania SSO w technologii tradycyjnej.
Lokalizacja inwestycji, tj 33-100 Tarnów.
Dom z poddaszem użytkowym ~150m2.
Pozdrawiam

KolceNaPtaki.pl
12-12-2023, 09:46
Z czystym sumieniem mogę polecić Józka Pijanowskiego z okolic Gdowa- Łapanowa. Stawiał mi dom w Krakowie w 2022/2023, wcześniej budował dom sąsiada. Za niedługo też zaczyna budować dom kuzyna. tel. 508-124-861

Jeszcze nie zrobiłem podsumowania wykonawców ale niebawem to zrobię wiec podsumuję resztę ekip

Oszukana2022
15-01-2024, 11:58
# CZARNA LISTA ELEKTRYK DANIEL UL. ALEKSANDRY KRAKÓW

Przestrzegam przed nawiązaniem współpracy z elektrykiem P. Danielem Korne..., zamieszkałym w Krakowie przy ul. Aleksandry (nr tel. zaczynający sie od 734). Opis szczególny: niski, gruby, w okularach, wiek około 45 lat.

Pod koniec 2022 roku, Pan Daniel wycenił wymianę elektryki w mieszkaniu ~62m2 na 5500 złotych. Poniżej podsyłam kilka przykładów z wykonanej przez niego pracy:

* Zamiast umówionej lampy na suficie został pociągniety kabel na dodatkowy punkt (kinkiet) w ścianie wykonanej z regipsu. Pan Daniel zapewniał, że 2 kinkety wystarczą jako oświetlenie główne, gdzie tak naprawdę chodzilo mu o to żeby nie kuć 1.5m w suficie z płyty, które i tak trzeba było wykonać gdyż w pokoju było zbyt ciemno.

* Kable do kuchni oraz łazienki zamiast wkute do ściany zostały w większości poprowadzone przez pawlacze bez zabezpieczenia ich chociażby korytkiem gdyż Pan Daniel twierdził, że "on też tak ma w domu".

* W łazience nie został wymieniony wyłącznik do lampy, a gniazdo do pralki nie zostało podłączone na osobym obwodzie, tak jak to ustaliliśmy wcześniej. "Fachowiec" zostawił również 3m kabel do wkucia pod 3 gniazda bo jak twierdził zepsuła mu się wiertarka za 2500tys zł. Za niezrobione 3 punkty policzyl sobie jednk po 160zł każdy, prosząc swojego kolegę fliziarza żeby ten dokończył jego pracę...

* W kuchni nie została podprowadzona nowa instalacja do lampy oraz wyłącznika. Kable do oświetlenia led podszafkowego zostały zrobione za nisko, co wiązało się z dodatkowym kuciem ściany przez kolejnego fachowca.

* W przedpokoju nie została zrobiona lampa na suficie, a w jednym z pawlaczy zostawił przerwany kabel do oczka led. Nie działa mi również dzwonek do drzwi, gdzie po wyszpachlowaniu i wymalowaniu ściany niestety było już za późno żeby naprawić usterkę więc finalnie kupowałam dzwonek podłączany do gniazdka

* W pokojach mam niewymienioną instalację (10x gniazd, 2x wyłączniki, 2x lampy). 2x kable oświetlenia led pod karniszami zostały pociągniete ze starej instalacji znajdującej się w gniazdach.

*Oprócz tego w trakcie jego pracy, sama zabezpieczałam przez zniszczeniem parkiet or flizy folia/kartonem gdyż Pan Daniel twierdził, że on tego nie powinien robić...

Ogólnie zachowanie P. Daniela pozostawia wiele do życzenia, pomijając "fachowo" wykonaną przez niego pracę. Na moje propozycje zejścia z ceny za niezrobione punkty, Pan Daniel uparcie twierdził, że wymienił całą instalację grożąc, że jak nie zapłacę to zniszczy mi rozdzielnię i nie będę mieć w mieszkaniu prądu...

Po całej akcji facet widząc mnie w sklepie ucieka do WC������Przestrzegam, można znaleźć jego profil na Fixly.

opty-k
05-02-2024, 20:51
ponieważ powoli zbliżam się do końca wykańczania i przeprowadzka już na horyzoncie (wiadomo, na święta ;-) mogę dodać nastepną rekomendację dla ekipy https://lmdesign.com.pl/ polecanej już na tym forum, Panowie rzetelni, terminowi oraz potrafiący doradzić najlepsze rozwiązanie inwestorowi, ale chyba największą ich zaletą jest to że jeśli poprzednikom zdarzą się wpadki (u mnie nie popisali się tynkarze) to Panowie nie zostawiają tematu tylko robią co w ich mocy (z dobrym rezultatem) żeby efekt końcowy cieszył oko, zresztą nie tylko oko ale i ekipy które robiły coś po nich (np. szklarz) chwaliły robotę

klaudyna21
15-02-2024, 13:10
Jakie balustrady polecacie na balkony?