PDA

Zobacz pełną wersję : Projekt kuchni



07-02-2003, 20:52
Mam pytanie ile kosztuje przyjazd projektanta i wykonanie przez Niego projektu mebli kuchennych na miejcu?

Benicio
10-02-2003, 07:33
Jeśli zdecydujesz się zamówić meble w firmie, której zlecałeś zrobienie projektu, to częstą praktyką jest rezygnacja z opłaty za sam projekt (można to też czytać: ukrycie ceny projektu w cenie mebli).
Pozdrowienia
B.

10-02-2003, 20:56
Dzięki,że ruszyłeś ten temat, myślałlem,że już nie ma nikogo. Problem jest trochę większy, w czasie budowy nastapiła pomyłka (nadbudowa domu)i wypadało iż w łazience nie będzie okna i tak się stało, że z pięknej prostokątnej kuchni powstało nieciekawe pomieszczenie. Dlatego chodzi mi by projektant przyjechał na miejsce i próbował mi naszkicować , bo moja wizja całkowicie nie pasuje do obecnego stanu. Przecież w kuchni występują ważne zależności. Dziękuję . Marek

Ryszard1
11-02-2003, 16:14
Jezeli zlecach zabudowe kuchni jakies firmie to projekt za ktory placisz kosztuje ok. 1 szafki. Pieniadze te zwracane sa po realizacji zlecenia. A warto zlecic projekt, bo samemu nie ma sie takiego szerokiego spojrzenia z uwzglednieniem m.in istniejacych na rynku urzadzen, materialow czy rozwiazan.
Oczywiscie trzeba wspoluczestniczyc w tym i sie samemu zaangazowac. Projektant powinien dopasowac projekt do twoich wymogow. Fajnie tez wprowadzic cos swojego, co nawet rzadko jest stosowane. U mnie np takim czyms byl duzy blat wykonany z granitu i stol w nietypowym ksztalcie wykorzystujacy skromne miejsce w kuchni,