PDA

Zobacz pełną wersję : Do Redakcji



Trini
04-03-2006, 18:02
Dziękuję bardzo za mile spędzone popołudnie. To było moje pierwsze spotkanie z forumowiczami Muratora. Wspaniała atmosfera, pyszne żarełko, świetna muzyka.
Dziękuję też także za koszulkę (rewelka) i niespodziankę na sam koniec - reklamówkę z prezentami :)
No co ja się będę rozpisywać - dzięki Wielkie, było wspaniale :)
No i dziękuje także reszcie forumowiczów za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery :)


Pozdrowienia:

Trini i Luki1975

Żelka
04-03-2006, 20:07
Ja się tez pod tym podpisuje......Było bardzo ładnie i wszystko super zorganizowane....Dzięki wielkie i pozdrowienia dla wszystkich. Milo bylo Was poznać... :P

maksiu
04-03-2006, 20:09
ja rowniez dziekuje wszystkim za spotkanie, bylo super, zdjecia beda w poniedzialek
pozdrawiam
m.

Jajcek
04-03-2006, 20:10
I Ja Ja tez sie podpisuje :lol: tylko ze z koszulkami cos nie wyszlo bo mimo ze fotke wyslalem 27.03 to koszulki dlas mnie nie bylo, no chyba ze ktos se zgarnal przed moim przybyciem tylko po co komu koszulka z moim paskudnym wizerunkiem ? :-?

zielonooka
04-03-2006, 20:10
ja tez dziekuje
tyle ze bardzo krotko bylo
:(
za krótko
nie moge sobie darowac ze Zelijki nie dorwalam ... widzialam tylko na scenie a potem mi zniknela:(


baaardzo milo by milo poznac szczegolnie: długiego , maluszka, ivonesce , rydza, agacke, tole, jareko (dzieki za podwiezienie;)) starego, jagne, komtura, wilcza i jego "moją" :wink: i no... i Nefer oczywiscie (zaluje ze tak szybko zniknelas) :wink:

Nefer
04-03-2006, 20:30
ja tez dziekuje
tyle ze bardzo krotko bylo
:(
za krótko
nie moge sobie darowac ze Zelijki nie dorwalam ... widzialam tylko na scenie a potem mi zniknela:(


baaardzo milo by milo poznac szczegolnie: długiego , maluszka, ivonesce , rydza, agacke, tole, jareko (dzieki za podwiezienie;)) starego, jagne, komtura, wilcza i jego "moją" :wink: i no... i Nefer oczywiscie (zaluje ze tak szybko zniknelas) :wink:


Ja się podpisuję również :):)

Zielonooka - wciąż jestem niedaleko :):) Wiedziałam, że jesteś ładną kobietą, ale nie wiedziałam, żę aż tak.

Pozdrawiam również wszystkich Forumowiczów - wszystkich nie wymienię, więc się nie obraźcie :) :oops: Szczególnie: Sylvia, Kze, Jajcek z żoną (Joasia) Joasia i Janusz i Kwiatuszek czyszczący Dzieci, Zelijkę ( którą tylko przytuliłam) i Trini z Lukim( z którą przegadałam mnóstwo czasu) i all the rest :)

Pomysł racjonalizatorski na zlot 2007 :

1. Część oficjalna i zabawowa - powtórka jak w 2006
2. Dalsza część wieczoru w jakiejś fajnej knajpie - oczywiście forumowicze płacą za siebie :) i OGNIA !!!!!

Kasiorek
04-03-2006, 20:54
Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie.Miło było zobaczyć starych znajomych i poznać nowe przemiłe osoby :D Za szybko minął nam czas,proszę następnym razem o więcej

Ew-ka
04-03-2006, 21:19
Dobry Wieczór ! My też szczęśliwie dotarliśmy do domu .....Dziekujemy za mile spędzone popołudnie .....fajnie było spotkać znajomych z Forum ,poznać nowe twarze -pośmiać się i porozmawiać ....Jeszcze raz serdecznie dziękuję :D

Joanna i Janusz
04-03-2006, 21:41
Było to przemiłe i sympatyczne spotkanie. Dziękujemy :lol:

fizyk
04-03-2006, 23:31
Było super.
Pozdrawiam wszystkich obecnych ciałem lub duchem :D :wink:

Mały
05-03-2006, 01:20
I dojechałem.Jednego "diabła"(jak skomentowała Kasia)z suszarką w Sopocie minąłem już tylko na wyczucie.
Ja również się przyłączam. Dzieki wielkie wszystkim i dla wszystkich serdeczne pozdrowienia. Przykro żeeśmy sie ze wszystkimi nie zgadali...ale cóż takie życie...ale co się odwlecze to nie uciecze!
Zielonooka - sorki żeśmy Zeljke porwali do nas.
Pozdrowienia. Krasnoludek...(zwłaszcza przy Długim):-D.
I specjalne podziękowania dla Janussza (kiedyś tam...w '39 ;-)) za tłumaczenie zawiłości techniki grzewczej jako takiej co spowodowało moje skromne zaistnienie w tej dziedzinie jednocześnie mając nadzieję, że moje wypociny na coś komuś się zdały.

Jagna
05-03-2006, 08:39
Bardzo się cieszę, że mogłam wreszcie dotrzeć na Spotkanie. Dziękuję wszystkim za wspaniałe popołudnie i bardzo mi przykro, że trwało dla mnie tak krótko... :(

Ula i Sławek
05-03-2006, 10:06
My też dziękujemy. Za wodę po goleniu tym bardziej. Redakcja ma u nas dużego plusa. Za rok bierzemy udział w konkursie z wiedzy o forum muratora!

Bełatka
05-03-2006, 10:36
Dziękuję Redakcji , za przygotowanie tej wspaniałej imprezy. Mnie najbardziej ucieszył kubek muratora i "zestaw śniadaniowy" na przyszłą kawę na tarasie. :D :D :D Szkoda tylko, że sama jak ten rodzynek reprezentowałam liczną grupę krakowską i musiałam osamotniona wracać ostatnim IC do Krakowa już 20.05.
Aaaaa prawie jak rodzynek , bo była jeszcze Agacka ( zmotoryzowana ).
Pozdrawiam wszystkich cieplutko. :D

tola
05-03-2006, 11:19
Dziękuję Redakcji za przesympatyczne spotkanie.
Wszystkich Forumowiczów których uściskałam i tych, których nie zdążyłam serdecznie pozdrawiam.
Za krótka impreza, stanowczo za krótka :wink:
Może przed rozpoczęciem wakacji powtórka?...na świeżym powietrzu :roll: :)

Maxtorka
05-03-2006, 11:58
Strasznie Wam zazdrościłam , że możecie być razem .
Tola , widziałam Cię :D

Pomysł z powtórką przed wakacjami jest super :D

tola
05-03-2006, 12:03
Maxtorka ale ja Ciebie nie widziałam, jak mogłaś mi to zrobić :cry:

Mały
05-03-2006, 12:19
Maxtorka ale ja Ciebie nie widziałam, jak mogłaś mi to zrobić :cry:
Nie doszła bo się o te majteczki wyrżnęła...;-) :lol: :lol: :lol:

chopinetka
05-03-2006, 12:22
Dziękujemy za mile spędzone popołudnie, ale stanowczo podzielam uwagi poprzedników, że za krótki to był czas.

Maxtorka
05-03-2006, 12:54
Maxtorka ale ja Ciebie nie widziałam, jak mogłaś mi to zrobić :cry:
Nie doszła bo się o te majteczki wyrżnęła...;-) :lol: :lol: :lol:

No właśnie , zanim się podniosłam i oprzytomniałam było już po ptakach :wink: :wink: :wink:

Nic to , może za rok się uda :D

Mały
05-03-2006, 12:56
Maxtorka ale ja Ciebie nie widziałam, jak mogłaś mi to zrobić :cry:
Nie doszła bo się o te majteczki wyrżnęła...;-) :lol: :lol: :lol:

No właśnie , zanim się podniosłam i oprzytomniałam było już po ptakach :wink: :wink: :wink:

Nic to , może za rok się uda :D
Cza było mówić podleciałbym i podniósł, a na forum zaniósł...:-D

Maxtorka
05-03-2006, 13:09
Maxtorka ale ja Ciebie nie widziałam, jak mogłaś mi to zrobić :cry:
Nie doszła bo się o te majteczki wyrżnęła...;-) :lol: :lol: :lol:

No właśnie , zanim się podniosłam i oprzytomniałam było już po ptakach :wink: :wink: :wink:

Nic to , może za rok się uda :D
Cza było mówić podleciałbym i podniósł, a na forum zaniósł...:-D

Z tego wszystkiego to mi mowę odjęło , bo wyrżnęłam się zdrowo , a jak w końcu przemówiłam , to mi tylko wiatr odpowiedział :wink:
Chyba zmienię te gatki na inne :wink:

Mały
05-03-2006, 16:27
E tam - zdejmij całkiem i cześć! :-D

Maxtorka
05-03-2006, 17:46
E tam - zdejmij całkiem i cześć! :-D

Masz rację , nie będą mnie byle majtki ograniczać :wink:

Mały
05-03-2006, 18:41
E tam - zdejmij całkiem i cześć! :-D

Masz rację , nie będą mnie byle majtki ograniczać :wink:
Oooo właśnie - nareszcie konkretna rozmowa! 8)

zielonooka
05-03-2006, 19:00
A jeszcze chciałam coś...
nie wiem czy zwróciliscie uwage jaka ładna oprawa muzyczna była?
bardzo podobał mi sie pomysl spiewania na "zywo" zwlaszcza jak Pani zaczela nucic Shade "smooth..." :wink:

Jagna
05-03-2006, 20:53
A jeszcze chciałam coś...
nie wiem czy zwróciliscie uwage jaka ładna oprawa muzyczna była?
bardzo podobał mi sie pomysl spiewania na "zywo" zwlaszcza jak Pani zaczela nucic Shade "smooth..." :wink:
....operator"... A że to impreza Muratora, to oczywiście chodziło o operatora koparki!

EDZIA
05-03-2006, 21:35
Już w domu... :D
Przyłączam się do pochwał ...
Miło mi było poznać nowych sympatycznych forumowiczów, spotkać starych znajomych.
Wszystko było bardzo perfekcyjnie przygotowane, muzyczka tradycyjnie super, jedzenie pyszne, wystrój orginalny...ciekawe czym jeszcze Redakcja zaskoczy nas za rok.
Boję się, że po remoncie redakcyjne podziemia stracą swój klimacik :D
Dziękuję :D

pozdrawiam

wszystkich

Edzia

Cpt_Q
06-03-2006, 02:18
Właściwie to wystarczyłoby, aby po prostu skopiować cały poprzedni post Edzi. Obuma rękamy i nogamy się podpisuję.

Piwnicę remontować? po co? - tak właśnie ma być ;) - tylko ta akustyka...
Mam nadzieję, że oprócz fotek Forumowiczów ktoś pstryknął widok stołu z poczęstunkiem - re-we-la-cja.
Bo oprawa muzyczna została ładnie ujęta...

I ta niespodzianka na koniec - kubek przeszedł test w pociągu do Gdyni - działa! :D

podobnież pozdrawiam wszystkich,

mało_aktywny_Forumowicz-Cpt_Q

SławekD-żonka
06-03-2006, 05:49
Przyłączę się do piesni pochwalno - dziękczynnej 8) :P :P :P

Kasia, SławekD i wrzaskun zwany Dorotką :wink:

Maluszek
06-03-2006, 07:01
Bardzo dziękuję za wspaniały wieczór. Było bardzo miło spotkać starych znajomych :D jaki i poznać nowych forumowiczów :D

Mały
06-03-2006, 07:27
Bardzo dziękuję za wspaniały wieczór. Było bardzo miło spotkać starych znajomych :D jaki i poznać nowych forumowiczów :D
W sumie żałuję, że nie mamy wspólnego zdjęcia Małuszek z Małym...

Maluszek
06-03-2006, 07:34
Bardzo dziękuję za wspaniały wieczór. Było bardzo miło spotkać starych znajomych :D jaki i poznać nowych forumowiczów :D
W sumie żałuję, że nie mamy wspólnego zdjęcia Małuszek z Małym...

a no szkoda :( Mam nadzieję, że będziesz na następnym spotkaniu to prstrykniemy sobie fotkę :D

Agacka
06-03-2006, 08:11
Dołączam do podziękowań!
Wspaniale spędzony czas, wspaniali ludzie, doskonałe przygotowanie(ukłon wstronę REDAKCJI) a woda po goleniu....obiecuję ją jakoś spożytkować....kilka pomysłów urodziło sie na spotkaniu...(Kasia jak wystrój barka?)
I jak na błazna forumowego przystało :wink: obiecuję się dalej usmiechać!

Ivonesca
06-03-2006, 08:20
i jeszcze ja dziękuję :-) ale było wesolutko :wink:

mmmad
06-03-2006, 08:39
Dziekuje, ze moglem Was spotkac. Po spotkaniu czuje sie odmieniony (pozytywnie) i znow niecierpliwie czekam na budowlana wiosne.
Poza tym wiem, ze jeszcze za malo Was znam :)
Popieram w calej rozciaglosci wrazenia, dobra muza i zla akustyka, ten operejter tez mi utkwil w pamieci. Fajan piwnica, ja myslalem, ze to tak specjalnie urzadzone, a to podobno samo tak wyszlo. Kubek "Muratora" the best oraz kilka rzeczy tez jeszcze fajnych.
No i to dziwne uczucie, patrzec kazdej spotkanej kobiecie na biust i nie dostac za to po twarzy :lol:
Oczywiscie na identyfikator...

mariobros35
06-03-2006, 09:52
Nic dodać nic ująć popieram w całej rozciągłości wypowiedz poprzednika szkoda tylko że byłem sam jak ten palec z grupy Szczecińskiej

maksiu
06-03-2006, 09:56
Nic dodać nic ująć popieram w całej rozciągłości wypowiedz poprzednika szkoda tylko że byłem sam jak ten palec z grupy Szczecińskiej

grzeszysz przyjacielu taką wypowiedzią... jaki sam... a ja to co??

Whisper
06-03-2006, 10:02
Ja również Redakcji dziękuję i za wyróżnienia i za żarełko, i za picie i za wspaniałą atmosferę :D

Jezier
06-03-2006, 10:12
Mi też było miło spotkać starych jak i nowych znajomych. Ciekawe czy był ktoś starszy stażem forumowym ode mnie na spotkaniu. :wink:

Ivonesca
06-03-2006, 10:21
Mi też było miło spotkać starych jak i nowych znajomych. Ciekawe czy był ktoś starszy stażem forumowym ode mnie na spotkaniu. :wink:
ano właśnie - że też redaktor Papliński takiej informacji nie podał :wink:

EDZIA
06-03-2006, 10:24
Mi też było miło spotkać starych jak i nowych znajomych. Ciekawe czy był ktoś starszy stażem forumowym ode mnie na spotkaniu. :wink:
ano właśnie - że też redaktor Papliński takiej informacji nie podał :wink:

Na następne spotkanie trzeba na identyfikatorach oprócz nicka datę rejestracji umieścić...ja chyba byłam druga po Jezierze najstarsza stażem forumowym :wink:

Maluszek
06-03-2006, 10:28
Jeśli chodzi o staż to ja jestem przed Maksiem i Ivonescą

Jezier
06-03-2006, 10:28
Chyba, że Majka przyjedzie to wtedy nie mamy szans :wink:

Ivonesca
06-03-2006, 10:31
Jeśli chodzi o staż to ja jestem przed Maksiem i Ivonescą
ale tylko parę dzionków ;-)
owocny był ten 2002 :lol: :lol: :lol:

Majka
06-03-2006, 10:44
Chyba, że Majka przyjedzie to wtedy nie mamy szans :wink:
:lol:
to bardzo miłe, ale bylo jeszcze paru przedemną forumowiczów, paru nawet w 1970 roku 8)

Jezier
06-03-2006, 10:45
Było, ale gdzie są teraz? Na innych forach co najwyżej.

maksiu
06-03-2006, 10:50
Jeśli chodzi o staż to ja jestem przed Maksiem i Ivonescą
ale tylko parę dzionków ;-)
owocny był ten 2002 :lol: :lol: :lol:

to był poprostu dobry rocznik :D :D :D

Redakcja
06-03-2006, 10:50
I my dziękujemy. Bardzo nam miło Was gościć - mamy poczucie, że spotykamy się w gronie dobrych znajomych. Pozdrawiamy i do następnego spotkania.

Jezier
06-03-2006, 10:51
Ledwo się załapałem na 2002 :wink:

Jezier
06-03-2006, 10:53
Redakcja się w sumie najwcześniej zarejestrowała z obecnych na spotkaniu :lol:

Ivonesca
06-03-2006, 11:23
Redakcja się w sumie najwcześniej zarejestrowała z obecnych na spotkaniu :lol:
czyli jakby były nagrody to przyznali by sobie :lol: :lol: :lol:

Jagna
06-03-2006, 15:19
Jeśli chodzi o staż to ja jestem przed Maksiem i Ivonescą
ale tylko parę dzionków ;-)
owocny był ten 2002 :lol: :lol: :lol:

to był poprostu dobry rocznik :D :D :D
Eeeeech, tak, tak....dobry rocznik... http://manu.dogomania.pl/emot/narada2.gif

tomek1950
06-03-2006, 16:13
Było super fajnie i miło. Kiedy następne spotkanie? :wink:

Sebastiano
06-03-2006, 16:24
miło było poznać się osobiście z naszym Komturem i szanowną Żoną, Katją i Mariuszem, Edzią, SylwiąPsik, dzięki Whisper za zniesienie mojego "męczenia" o internecie 8) , Wilczą75 i Żonką, przy stoliku widziałem gdzieś też Kasiorka - z którą nie porozmawiałem ale również pozdrawiam i wszystkich z kim zamieniłem słówko i nie miałem okazji dłużej zagaić , Maksia, Tolę, CPTQ...

Aga J.G
06-03-2006, 16:38
I jak w końcu dotarła do domu i na Forum :wink: :)
Bardzo dziekuje za miłe spotkanie i opiekę w Warszawie :)
Potwierdzam było za krótko :-?

sylwiapsik
07-03-2006, 17:47
Aaalllllllllllleeeelllllllllluja !!!!!!!!!!!!!!
Super miło ! Z roku na rok pewnie co raz milej
- na spotkaniu usłyszałam takie zdanie .
..cyt." .. to FORUM ma w sobie jakąś magię ... i rodzinną atmosferę...".." po przerwie od uzależnienia .... jednak wróciłam - jak do domu......."

To świadczy o redakcji jak baaaardzo nam dobrze jest z Wami !!!!
DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE CAŁOROCZNE I PREZENTY ... :P

A może jak sugestje wcześniejsze ...... gdzieś na świeżym powietrzu spotkanie seniorów rodu i juniorów ... nawet za drobną opłatą na konto by nienadużywać Redakcji......I rodzina się zjedzie... :P

wilcza75
07-03-2006, 20:57
Niespodziankę nam Redakcja sprawiła że cho, cho...
Tylko jedna uwaga Kochani. Lubię takie niespodzianki, ale gdy mam pusty brzuch 8) . Przed spotkaniem najadłem się, tak na zapas, a tu stoły się uginały pod pysznościami różnymi.
Nie mogłem już zjeść drugiego obiadu i trzecich przekąsek(Wielki Post wszak mamy), dobrze chociaż że bez deseru byłem. Serniczek, torcik i sękacz (chyba łomżyński) były OK.
Za rok, .... jak nas zaproszą, przygotuję się godnie :wink: .

No i jeszcze kubek w prezencie (i nie tylko), z którego wypić objecuję, dopiero na parapetówie w Wielkim Lesie.

Dzięki więc stokrotne dla Czcigodnych Orgaznizatorów :D :D :D.
tomasz i Moja Moja

fripp
07-03-2006, 21:57
Nieœmiało i ja... po wawersku :wink: dzięki za miłe sptkanie i możliwoœć poznania osobistego wielu osób. Problem miałem ten sam, co wilcza75. Napchałem się w domu :cry: i tu tylko przekšsek parę pod koniec imprezy wchłonšłem. (poprawię się w przyszłoœci :wink: )
osobiœcie specjalne dzięki Zelijce za przygarnięcie:)))
Pozdrawiam

Żelka
07-03-2006, 22:24
Nie ma za co, widzialam, że tak sie rozgladasz dookola a wszedzie "nieznajomy'' Wiec, wyciagnelam reke...No i teraz mam nowego "znajomego" Pozdrowionka dla rodzinki na wakacjach... :P

Nefer
07-03-2006, 22:26
Zeljka - a ja się cieszę, że mogłam Cię chociaż na "wyjściu" uściskać... tyle razy miałam ochotę, ale przez internet nie da rady :):)

Do następnego zobaczenia :)

Żelka
07-03-2006, 22:31
Pewnie, ze tak, zobaczymy sie jeszcze...Bo ostatnio ucieklas mi na papierosa... :cry: Ale mam w rodzinie palaczy i wiem co to znaczy...,jak ciagnie do dymu... :P :wink:

tomek1950
07-03-2006, 22:34
Pewnie, ze tak, zobaczymy sie jeszcze...Bo ostatnio ucieklas mi na papierosa... :cry: Ale mam w rodzinie palaczy i wiem co to znaczy...,jak ciagnie do dymu... :P :wink:
Zeljko, dziękuje i ja za zrozumienie. (palacz) :)

zielonooka
07-03-2006, 23:02
no tak :(
sie nie rozgladalam to mnie Zelijka "nie przygarneła" :-?
next time :wink: :D

Maluszek
08-03-2006, 07:26
Pewnie, ze tak, zobaczymy sie jeszcze...Bo ostatnio ucieklas mi na papierosa... :cry: Ale mam w rodzinie palaczy i wiem co to znaczy...,jak ciagnie do dymu... :P :wink:
Zeljko, dziękuje i ja za zrozumienie. (palacz) :)

Tomku - Ty palisz :o :o :o

Annato
08-03-2006, 07:57
Było super -proszę częściej organizować takie spotkania :lol:

fripp
08-03-2006, 08:17
Może nie tak wszędzie nieznajomy, tylko właœnie parę osób mi zniknęło, no i wpatrywałem się w te nasze identyfikatory usilnie....
szkoda tylko, że z mojej okolicy tak mało bylo. Tylko Zuzza - serdeczne pozdrowienia, choć tu iloœć przeszła w jakoœć :wink: . Bardzo mi bylo milo Was poznać, szkoda, że nie jasteœcie bliżej, jak Bess, mlk, czy lawy. Choć może mimo to uda się kiedyœ na jakieœ piwo na powietrzu..
Fajnie bylo.
A rodzinka zaraz wraca, junior (5) nauczył się właœnie szusować i jesteœmy, tak, jak i on bardzo dumni z tego.
ps
a Zielonooka obrazek zmienila :-? :wink: :roll:

Jajcek
08-03-2006, 11:26
Nie ma za co, widzialam, że tak sie rozgladasz dookola a wszedzie "nieznajomy'' Wiec, wyciagnelam reke...No i teraz mam nowego "znajomego" Pozdrowionka dla rodzinki na wakacjach... :P
Nastepnym razem ja sie bede tak rozgladal :wink:

fizyk
08-03-2006, 11:33
Było fajnie. Super że spotkałem paru starych znajomych z virtuala w REALU !!!!
Wszystkich pozdrawiam. I tych z którymi udało mi się pogadać, powygłupiać, pośmiać itd ... oraz tych, z którymi nawet nie zdołałem porozmawiać. Ja troche nieśmiały jestem :oops: .

:wink:

Jajcek
08-03-2006, 11:39
Ja troche nieśmiały jestem :oops: .
:wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nurni
08-03-2006, 16:38
Bardzo żałuję, że nie udało mi się dotrzeć i tylko może mi to wynagrodzić i zrekompensować moja 4 dniowa córeczka - Zośka :D :D :D :D .
Może za rok, to i Muratorowiankę roczną uda mi się zabrać.

Redakcjo - z tego co czytam to zo roku na rok jest coraz fajniej.
Chyba zacznę nowy dom budować :D :wink: 8)

Pozdrawiamy
Nurni z rodzinką (kompletną :wink: )

Żelka
08-03-2006, 17:07
Nie ma za co, widzialam, że tak sie rozgladasz dookola a wszedzie "nieznajomy'' Wiec, wyciagnelam reke...No i teraz mam nowego "znajomego" Pozdrowionka dla rodzinki na wakacjach... :P
Nastepnym razem ja sie bede tak rozgladal :wink:
Nie rozgladac sie, tylko podejsc i zagadac... :wink:

Jajcek
08-03-2006, 17:51
Nie ma za co, widzialam, że tak sie rozgladasz dookola a wszedzie "nieznajomy'' Wiec, wyciagnelam reke...No i teraz mam nowego "znajomego" Pozdrowionka dla rodzinki na wakacjach... :P
Nastepnym razem ja sie bede tak rozgladal :wink:
Nie rozgladac sie, tylko podejsc i zagadac... :wink:
A ja... taki wstydliwy jestem :oops:

zielonooka
08-03-2006, 18:03
Może nie tak wszędzie nieznajomy, tylko właœnie parę osób mi zniknęło, no i wpatrywałem się w te nasze identyfikatory usilnie....
szkoda tylko, że z mojej okolicy tak mało bylo. Tylko Zuzza - serdeczne pozdrowienia, choć tu iloœć przeszła w jakoœć :wink: . Bardzo mi bylo milo Was poznać, szkoda, że nie jasteœcie bliżej, jak Bess, mlk, czy lawy. Choć może mimo to uda się kiedyœ na jakieœ piwo na powietrzu..
Fajnie bylo.
A rodzinka zaraz wraca, junior (5) nauczył się właœnie szusować i jesteœmy, tak, jak i on bardzo dumni z tego.
ps
a Zielonooka obrazek zmienila :-? :wink: :roll:


Fripp - jak z wawy no to ja tez z okolic Twoich :D , chyba ze mowisz o jakims konkretnym miejscu :wink:

ps. zmienila bo lubi zmiany :wink: a pozatym jak byles i widziales to wiesz ze zdj za ladne w stos do rzeczywistosci wiec juz nie sciemniam na forum :)

fripp
08-03-2006, 20:05
Zielonooka,
a pozatym jak byles i widziales to wiesz ze zdj za ladne w stos do rzeczywistosci wiec juz nie sciemniam na forum
O czym Ty do mnie rozmawiasz :wink: :o :lol: Bo ja nie rozumim :)
A piszšc o okolicach miałem na myœli konkretne miejsce, jam "ojciec założyciel" grupy wawerskiej jest i z niej tylko Zuzza ze swoim połowem (bo przecież nie połowš) była - zresztš, jedna z młodszych stażem moich grupowiczek. Aczkolwiek, jak pisałem bardzo mile towarzystwo mi się szykuje po drugiej stronie rzeki :wink:

zielonooka
08-03-2006, 20:51
aaa... to jak Wawer to moj kierunek tylko;)

tomek1950
08-03-2006, 21:16
A jaczasowo, w szuflandii na granicy Wawera :wink: :cry:

fizyk
09-03-2006, 08:37
:wink: a pozatym jak byles i widziales to wiesz ze zdj za ladne w stos do rzeczywistosci wiec juz nie sciemniam na forum :)

Zielonooka - ale Ty kokietka jesteś :D :lol: . Już nie przesadzaj z tą skromnością. Uważam że zdjęcie było fajne, ale w realu jest o wiele lepiej :D :wink: .

A tak przy okazji - to proszę, aby szanowne koleżanki przypinały sobie identyfikatory w miejscu innym niż na piersi, bo odczytując nicka, nie można sie skupić :wink: :D

kze
09-03-2006, 11:18
Z tego miejsca chciałbym podziekować Redakcji za zorganizowanie Forum. Było jak zwykle super! 8)

redrum
10-03-2006, 09:01
NO i ja - dziekuje.
pozdr ol