PDA

Zobacz pełną wersję : budowa domu



marek1000
10-02-2003, 00:10
Mam serdeczną prośbę do kogoś, kto budował dom AP 41 z pracowni architektonicznej Archi-Projekt z Lublina. Niech się ujawni i podzieli swymi doświadczeniami.

gesio
20-02-2003, 22:55
ja niedawno kupilem projekt ap41, budowe rozpoczynam na wiosne, przed kupnem rozejrzalem sie troche i bylem w tym domku, a ze byl on w stanie surowym to moglem swobodnie pobuszować, musze przyznac ze po ogledzinach tylko utwierdzilem sie w przekonaniu ze to jest to, jak chcesz to napisz mi maila [email protected] a przysle ci zdjecia tego domku w stanie surowym, pozdrawiam.

Grzegorz63
21-02-2003, 08:22
Ładny jest, ale w środku niezbyt funkcjonalny. Kuchnia powinna być od strony ulicy (jak będziecie oczekiwać gości to pozostaje wam widok przez okno kotłowni albo małego gabinetu). Powinna też być od strony północnej albo wschodniej, wtedy jeśli zapomnicie schować masło to wam się nie roztopi a chleb nie wyschnie. Na poddaszu- kto to widział, aby wchodzić na strych z pokoju? Zupełnie nie praktyczne. Pranie z łazienki, przez pokój na strych?

gesio
20-07-2003, 12:49
na strych przez zaden pokoj sie nie przechodzi, pralke bede mial w kotlowni bo nie lubie halasow w domu a polozenie domu i to czy bedzie sie widziec wjazd czy nie to zalezy od jego ustawienia na dzialce, nie zebym usilnie bronil ale mimo tego ze mam dopiero strop nad parterem to jestem na dzien dzisiajszy bardzo zadowolony z projektu.