PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dobrej ekipy z okolic Warszawy (Halinów)



sailor
06-03-2006, 13:44
Witam

jak w temacie, poszukuję firmy budowlanej. Oczywiście solidnej i niedrogiej,
która postawi dom od fundamentów do stanu deweloperskiego. Budowa
zlokalizowana będzie w gminie halinów.Dom który mam zamiar postawić to
projekt muratora M05a
http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=337&IdKolekcji=

Pzdr.
Maciej
[email protected]

michal_m
08-03-2006, 08:34
Znam firmę z Halinowa, pracują dobrze, ale trzeba pilnować terminów. Nam postawili stan surowy. Jak chcesz, mogę podać namiary na priv.

qdlaty
09-03-2006, 08:33
Rowniez poprosze :)

Qdlaty

ejacz
05-04-2006, 07:37
Mogę polecic moja ekipę budowlaną, ale będą wolni dopiero od połowy czerwca. Solidni i niedrodzy.
Pozdrawiam
ejacz

Patras
06-04-2006, 14:21
Mogę polecic moja ekipę budowlaną, ale będą wolni dopiero od połowy czerwca. Solidni i niedrodzy.
Pozdrawiam
ejacz

Jak możesz to przeslij mi na priva namiary na ekipę.
Pozdrawiam

Essa
20-04-2006, 00:09
To ja tez bardzo poprosze namiary na obie.
U nas rozpoczecie prac bedzie najwczesniej za 6 tygodni.

aigel
20-04-2006, 07:52
Znam firmę z Halinowa, pracują dobrze, ale trzeba pilnować terminów. Nam postawili stan surowy. Jak chcesz, mogę podać namiary na priv.

poprosze o namiary na obie ekipy ??
dziękuję

aigel

Oliwka
20-04-2006, 10:36
:lol:
Poprosze o namiary, na te dwie ekipy :)

krzyss
20-04-2006, 11:43
Ja jestem bardzo zadowolony ze swojej ekipy. Mój e-mail poniżej.

remont-mark
20-04-2006, 15:15
Witam w skład naszej firmy wchodzą specjaliści ,których cechuje dokladność oraz precyzyjność i solidność...więcej informacji na www.remont-mark.prv.pl - szanujemy pieniądze naszych klientów

Jakub_Z
22-04-2006, 13:34
Ja kożystałem z usług firmy remont-mark...mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony, gdyż jest to solidna ekipa....oferująca swe usługi w przystępnych cenach....www.remont-mark.prv.pl polecam

qdlaty
22-04-2006, 16:12
Ja kożystałem z usług firmy remont-mark...mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony, gdyż jest to solidna ekipa....oferująca swe usługi w przystępnych cenach....wystawie im dobry komentarz na ich stronie www.remont-mark.prv.pl polecam

Taaaa,
i specjalnie po to zarejestrowałeś się na forum....

Essa
06-07-2006, 00:02
I jak sie sprawdzaja polecone ekipy??
Podeslijcie jakies namiary na priva, prosze.

Interesuje mnie tez informacja ile trzeba dni trzeba liczyc na postawienie stanu surowego domku 150 m2 z porotermu w sytuacji gdy plyta fundamentowa bedzie juz zrobiona przez inna firme?

W naszych okolicach poszukuje rowniez sprawdzonego kierbud'a
oraz inspektora nadzoru budowlanego.

Pozdrawiam wszystkich budujacych, wkrotce i my do Was dolaczymy ;-))

qdlaty
06-07-2006, 08:02
Ja żadnych namiarów nie podeślę.

Może ja zbyt wymagający jestem, ale gdybym miał czas, to sam zrobiłbym to 100 razy lepiej.

Q.

Essa
06-07-2006, 10:48
Tym bardziej podeslij - bede wiedziala kogo omijac szerokim lukiem.

Czy jest moze na forum muratora watek "co ekipa budowlana potrafi wymyslec na swoje wytlumaczenie, co potrafi schrzanic co nawet pieciolatek zrobilby dobrze"?

Takie doswiadczenia sa niezwykle cenne.

Pozdrawiam,

Esska

qdlaty
07-07-2006, 08:36
Tym bardziej podeslij - bede wiedziala kogo omijac szerokim lukiem.

Aż tak źle to nie jest :)

Generalnie nasz majster muruje dobrze, ma super porządek na budowie, nie pije, itp.
Ale wydaje mu się, że skoro buduje już 30 lat, to ma wszystko w jednym palcu i nie będzie słuchał od takiego gnojka jak ja co ma być zrobione inaczej.
Jak tylko się odezwę to "rzuca mięsem" i sie obraża jak małe dziecko.

Q.

Remik i Aga
07-07-2006, 10:57
Witamy !
Dołączamy się do prośby o namiary do dobrych ekip budowlanych.
Bardzo prosimy o przesłanie ich danych na maila : [email protected]
Z góry bardzo dziękujemy !!!

Jakub_Z
10-07-2006, 07:34
Ty kudłaty jesteś jakiś nie teges , nie było mnie dawno , ale na ich stronie jest mój dom ... i efekty ich pracy są na stronie tylko o ile się orientuje to coś tam zmieniają na niej. Sam sprawdź a nie się mądrzysz ....buahaha ....a tam tam ... www.remont-mark.prv.pl , przypomnę ci tę stronę.

qdlaty
10-07-2006, 08:46
ble ble

Kolego szanowny,
jeśli już smpamujesz, to włącz sprawdzanie pisowni.

I więcej nie wysyłaj do mnie obraźliwych wiadomości, bo Cię zgłoszę do admina.

Jakub_Z
12-07-2006, 05:39
Tobie też błędy się trafiają , ja nie "smpamuje" bo ja po prostu chcę polecić ekipę , która pracowała u mnie , solidnych ludzi jest coraz mniej , dlatego warto zwrócić na takich uwagę . Czyż nie?? Z resztą mogę ich nie reklamować. Ale myślałem że do tego służą te fora.

Jakub_Z
12-07-2006, 05:42
I jak chcesz zgłoś mnie do admina , mam i tak namiary niezbędne na nich. To forum już mi jest w sumie nie potrzebne , dlatego sądzę że twoja grźba adminem nie zrobiła na mnie wrażenia

POZDRAWIAM.

Essa
28-02-2007, 12:47
Szukam KIEROWNIKA BUDOWY GODNEGO POLECENIA - budujemy w Gorkach przy Debe Wielkie.

Podeslijcie jakies namiary prosze :-))