PDA

Zobacz pełną wersję : Wroclaw - rolety zewnetrzne.. ktos zakladal?



przemekk74
06-03-2006, 16:43
Witam
szukam firmy sprawdzonej co zalozy rolety zewnetrzne wzmocnione i cieple
Widzialem rolety u sasiada ktore jednym kopniakiem rozwalam... jedyne ograniczenie to halas przy ich rozwalaniu ale czas wlamania zmiescilby sie w 15 sekundach... TAKICH NIE CHCE
Nie musza miec certyfikatow itp.. musza wymagac od zlodzieja kupe pracy przy ich pokonaniu, maja pozwalac 'ocieplic' okno po zaslonieciu
Rolety na paski, montowane gdy juz tynki zewnetrzene/ocieplenie jest
Ktos moze polecic jakas firme/system? Moze www?
Przemek

pokar
06-03-2006, 21:47
Przemo!
Zapomnij.
sorry - ale takie są realia. Nie ma rolet antywłamaniowych. Są ewentualnie "zabezpieczające przed włamaniem bez przygotowania". Tzn.: gówniarze do kiosku albo pijaczek do monopolki na kacu.
Wiem, co piszę, sam sprzedawałem rolety i okna.
Jeśli chcesz mieć dobre zabezpieczenie, kup porządne okna dobrego producenta, na dobrym profilu, z wiodącymi na rynku okuciami antywłam i odpowiednio dobranymi szybami. O sorry - teraz doczyałem, że okienka już masz.
Przykrość, ale roleta da Ci tylko nieco ciszy na codzień, zacienienie, może pełnić funkcję moskitiery ( przy lekkim rozsunięciu ), trochę hałasu przy wywarzaniu, kilka minut czasu ekipie interwencyjnej ( dobrej ).
To wszystko, czego może wymagać rozsądny człowiek od rolety okiennej.

przemekk74
07-03-2006, 07:43
Przykrość, ale roleta da Ci tylko nieco ciszy na codzień, zacienienie, może pełnić funkcję moskitiery ( przy lekkim rozsunięciu ), trochę hałasu przy wywarzaniu, kilka minut czasu ekipie interwencyjnej ( dobrej ).
To wszystko, czego może wymagać rozsądny człowiek od rolety okiennej.
To znaczy ze sasiad nie musial wcale na knoty trafic?
Nie ma takich przy ktorych trzeba powalczyc z minimum z 15 minut robiac przy tym kupe halasu?

holusio
07-03-2006, 11:04
fantazje to tu niektorzy maja :o

zapraszam do mnie i dam wszystkie rolety na dom jesli ktos wejdzie w 15 minut do srodka i wcale nie beda antywlamaniowe tylko zabezpieczajace

a rolety antywlamaniowe sa ale tez kosztuja i maja certyfikat

jesli ktos rozwala w 15 sekund rolete to..... :roll:

areq
08-03-2006, 10:55
Heh miałem kolegę (nie wiem czy żyje jeszcze:)) który jakiegokolwiek malucha otwierał i zapalał w 20 sek.Lepsze bryki do minuty. Co tam dla "fachowca" taka roleta.Ważne by znać zasady jak to działa.Dla wprawnego złodzieja rolety nie są ŻADNYM zabezpieczeniem,nawet te "antywłamaniowe".Nie wiem czy zajmie to 15 sek,ale nie sądze,że trwałoby to dłużej niż pół minuty.
:Holusio szkoda ,że wcześniej nie przeczytałem twojego reposta...ile masz tych rolet,bo znajomy potrzebuje:):):):) Te 15minut to na otwarcie wszystkich rolet razem z oknami -gwarantuje....

holusio
09-03-2006, 10:15
pomijam specjalistow jak zlodziej bedzie bardzo chcial to sie przygotuje

ja wchodze w 5 minut mimo ze wiem co zrobic :wink:


ale jest system ktory ogranicza wejscie bardzo mocno-kwestia dobrego montazu i spasowania calosci(elewacja itd) :o