PDA

Zobacz pełną wersję : Premia gwarancyjna z książeczki mieszkaniowej



assad
07-03-2006, 10:07
Mam książeczkę mieszkaniową założoną w 82 roku, wpłacone 360 złotych, ostatnia wpłata w 97 roku. Jestem w trakcie budowy domu i chciałabym uzyskać premię gwarancyjną. Zastanawiam się ile pieniążków uda mi się uzyskać. Wiem, wiem powinnam zgłosić się do PKO o wyliczenie premii, ale może ktoś z Was pomógłby mi już teraz wyliczyć orientacyjną kwotę jaką uzyskam. Proszę POMÓŻCIE. Z góry dziękuję.

andrzejka
07-03-2006, 10:13
Myśłę że tak na oko nikt ci nie pomoże :-?
Do takich wyliczęń stosuje się różne przeliczniki ceny metra mieszkania i takie tam rózne :roll: :-?
Jeśli nie brałaś zaświadczenia do tej pory to pierwsze jest bezpłatne i do tygodnia powinni ci wyliczyć 8)

assad
07-03-2006, 10:17
Wiem,że to nie jest proste do wyliczenia przez zwykłego śmiertelnika, ale może ktoś kto miał podobny wkład zlikwidował niedawno książeczkę???

qrt69
07-03-2006, 12:36
Najlepiej idź do oddziału banku i poproś o wyliczenie - kosztowało to około 20 PLN(dwa lata temu). Nie pamiętam jaką kwotę ja miałem wpłaconą ale książęczkę też założoną w latach 80-tych (pierwsza połowa) i wyliczyli mi całość (premia+odsetki) na około 6 tysięcy.

Ew-ka
07-03-2006, 14:32
Mam książeczkę mieszkaniową założoną w 82 roku, wpłacone 360 złotych, ostatnia wpłata w 97 roku. Jestem w trakcie budowy domu i chciałabym uzyskać premię gwarancyjną. Zastanawiam się ile pieniążków uda mi się uzyskać. Wiem, wiem powinnam zgłosić się do PKO o wyliczenie premii, ale może ktoś z Was pomógłby mi już teraz wyliczyć orientacyjną kwotę jaką uzyskam. Proszę POMÓŻCIE. Z góry dziękuję.
najlepiej sie zgłoś do oddziału PKO.....ja miałam 2 książeczki ( 83 i 86 rok) zaprzestałam wpłat ......ale ok.roku temu zaczęłam regularnie znowu je opłacać ( po 50zł) i zlikwidowałam po 12 miesiącach wpłat -wyciagnęłam coś ok.10 tyś....... :D