PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję dobrego glazurnika - okolice Warszawy (Wesoła)



kolka05
07-03-2006, 12:15
Witam po raz pierwszy na forum.

Szukam glazurnika, porządnego, godnego polecenia fachowca. Czy ktoś mógłby mi takiego polecić? A przy okazji pytanie: jaka jest stawka za ułożenie m2 glazury w Warszawie?

Pozdrawiam.
Sylwia

Marek30022
07-03-2006, 12:43
Co do cen to zależą one m.in od wielkości glazury i sposbu ułożenia (caro, wzory, dekory wałki, szlifowanie brzegów). W moim wypadku do celów negocjacyjnych przymowana była cena 35-40 zł. za m kw. Generalnie umawiałem się na komleksowe wykonanie np. łazienek, kuchni itp. Zwykle nie kwestionowałem w dużym zakresie ceny ale dokładałem dodatkową robotę np. pomalowanie sufitów, obsadzenie drzwi, przeniesienie gniazdek elektrycznych, wykonanie dodatkowej pólki.

Co do wykonawstwa to nie mam większych uwag ale czasami byli trochę nieświezi dlatego nie mogę ich polecić z czystm sumieniem. [/list]

kolka05
07-03-2006, 17:08
Czy w tej cenie zawarty był również koszt kleju, czy płaciłeś za niego osobno. i czy fachowcy zaopatrywali się sami w potrzebną ilość materiałów do pracy, czy musiałeś im dowozić za każdym razem brakujące rzeczy.

Pozdrawiam
Sylwia

Marek30022
08-03-2006, 07:02
Czy w tej cenie zawarty był również koszt kleju, czy płaciłeś za niego osobno. i czy fachowcy zaopatrywali się sami w potrzebną ilość materiałów do pracy, czy musiałeś im dowozić za każdym razem brakujące rzeczy.

Pozdrawiam
Sylwia
Wszystkie materiały po mojej stronie.
Wszystko kupowołem w jednej hurtowni. Dowozili na telefon. Oczywiście nic nie ma za darmo. Worek kleju, już po rabacie, był 3-4 zł droższy niż taki sam w castoramie.

BadIDea
08-03-2006, 20:30
Facet, ktory robil u mnie - takze kompleksowo( lutowanie hydrauliki/elektryka/wstawianie drzwi itp) Ma maszyne do ciecia kafli, ktora pieknie frezowal mi plyty na 45stopni. Sensowny gosc, bardzo dokladny, pelne zaufanie, bo hehe to akurat szwagier mojej kolezanki z pracy. Szczerze go polecam. Robil juz mieszkanie mojego kolegi, teraz moje i juz obecnie pomaga opanowac powazna awarie hydrauliki u kuzyna mojej dziewczyny.. tak, wiec ma wziecie i sprawdza sie w akcji.

janrenovate
09-03-2006, 05:44
Czy w tej cenie zawarty był również koszt kleju, czy płaciłeś za niego osobno. i czy fachowcy zaopatrywali się sami w potrzebną ilość materiałów do pracy, czy musiałeś im dowozić za każdym razem brakujące rzeczy.

Pozdrawiam
Sylwia
Jesli zabraknie,dowieziemy.
The work must go on:-)

anna_monika
11-03-2006, 09:11
Do BadIDea - czy możesz podać mi namiary na tego fachowca?
Pozdrawiam
Anna

annaz
11-03-2006, 19:58
BadIDea, ja rowniez poprosze o namiary :) z gory wielkie dzieki

yorik
11-03-2006, 22:01
poleciłem go i 2 kolegów było zadowolonych. Zakres prac - wszystkkie wykończeniówki (u mnie /mieszkanie/: podłogi (piękne, robi płytki - do drewna woła współpracę) poprawa prądu, biały montaż i końcówka hydrauliki, kuchnia, poprawianie ścian (płyta KG na Płytę ;) podwieszane sufity i malowanie. ceny - było ok. (zależy od płytek).

annaz
11-03-2006, 23:44
poleciłem go i 2 kolegów było zadowolonych. Zakres prac - wszystkkie wykończeniówki (u mnie /mieszkanie/: podłogi (piękne, robi płytki - do drewna woła współpracę) poprawa prądu, biały montaż i końcówka hydrauliki, kuchnia, poprawianie ścian (płyta KG na Płytę ;) podwieszane sufity i malowanie. ceny - było ok. (zależy od płytek).



Yorik, to daj namiary :)

Z gory dziekuje