PDA

Zobacz pełną wersję : kredyt na budowe



gregory28
07-03-2006, 15:15
Chciałbym sie dowiedzieć czy jakiś bank udziela kredytu na budowe przed uzyskaniem pozwolenia.

pawelurb
07-03-2006, 15:27
ciężko powiedzieć , a na jakim etapie załatwiania spraw jesteś ? ja musialem przedstawić pozwolenie i dziennik budowy , bo chyba ciężko będzie przekonać bank żeby dał kredyt na budowę na którą nie ma pozwolenia , a później się okarze że z jakiegoś powodu takie pozwolenie nie będzie mogło być wydane i co wtedy ?...chyba bank na to nie pójdzie.....mój bank wymagał tez np. ubezpieczenia inwestycji ,a do tego też trzeba było pozwolenie, - wymóg firmy ubezpieczeniowej z kolei

Marynia
07-03-2006, 16:05
bez pozwolenia na budowę,kosztorysów itp. ani rusz.A ubezpieczenie mój bank dopiero życzył sobie zrealizować jak kredyt był pozytywnie zaopiniowany.No chyba,że będzie to bank ,który wogóle nie potrzebuje żadnych formalności/Nie polecam/
No niestety to są procedury przez które każdy musi przebrnąc.
Zyczę powodzenia. Ja brałam w Multibanku i jestem zadowolona. :wink:

marcin_u
07-03-2006, 16:18
Interesuje mnie takie cos czy bank da mi kredyt na dokonczenie budowy domu jezeli nie mam stalych udokumentowanych dochodow? jaki bank mi da taki kredyt?
chcialem wybudowac stan surowy zamkniety..i podejzewam ze dalej moze byc krucho z kasa..i w tym momencie chcailbym wziasc kredyt na dokonczenie budowy (dom 100m2) .kredyt chcialbym wziasc pod hipoteke ziemi i tego domu co jest w trakcie budowy.Czy to jest mozliwe dostac kredyt na takich warunkach przy teoretycznym braku dochodow.czy w banku ktorym posiadam konto widzac wplywy na konto moga to wzisac pod uwage?

SOBOTKOWA
09-03-2006, 18:43
Może i jakiś da ale na jakich warunkach...na pewno nieopłacalnych dla Ciebie :o

AgaiPiotr
09-03-2006, 18:56
Bez udekumentowanych dochodów będzie raczej ciężko uzyskac kredyt. Bank z reguły wymaga przedstawienia PITó w z kilku lat wstecz.