PDA

Zobacz pełną wersję : Pianka montażowa na ciele !!!!!!!!!!!!!



gregtech
08-03-2006, 18:40
Witam!!! mam problem , pianka montażowa przykleiła mi się do rąk jak ją zmyć ??? proszę o porady

jag_24
08-03-2006, 19:06
miałem taki sam problem :) spadła mi na włosy-szampon+rozpuszczalnik apotem dużo, dużo odzywki do włosów. Co do rąk-to najlepszy pumeks niestety :-?

Pan Roman
08-03-2006, 19:09
Nie używaj klawiatury :) A poważ nie to jak zaschnie to da się ją wykruszyć... jeśli Ci się nie śpieszy...

Świerzak
08-03-2006, 19:16
jest taki zmywacz.. a raczej czyścik w sprayu do czyszczenia pistoletów na piane.firmy "soudal".. jest rewelacyjny... jeśli nie to aceton.. lub cos na jego bazie.. powodzenia...
p.s.
najlepiej zaraz po ubrudzeniu czegokolwiek skropić wodą izostawić do wyschnięcia.. nie ścierać na mokro!!

1950
08-03-2006, 20:41
jutro lub pojutrze sama zejdzie

Rezi
08-03-2006, 22:02
aceton a jak nie to samo zejdzie z czasem

Sp5es
08-03-2006, 23:10
Aceton,metylo etyo keton,lub octan etylu.
Każdy z nich mocno odtłuszcza też skórę.

pokar
10-03-2006, 18:00
Czyścik Tytan firmy Selena, czyścik Soudal do piany PU, praktycznie każda firma produkująca pianki PU, robi też czyściki.
UWAGA!
Mogą działać drażniąco na skórę. Niektóre ( SELENA ) można stosować na tkaniny. Ale zalecam ostrożność.
PS> Widziałem wnętrze nowego Audi A4 po wybuchu puszki z pianą, zostawionego na podszybiu w lecie. Serce moje zostało wystawione na wielką próbę :o
p.

sylvo
10-03-2006, 20:45
Czyszcząc ręce takimi świństwami jak aceton lub inne rozpuszczalniki trzeba mieć świadomość, że wnikają one głeboko w skórę i długo jeszcze krążą w organiźnie siejąc nie lada spustoszenie. Dlatego polecam długie moczenie (np z pożytkiem zmywając) a później pumeks.

piotr.o
10-03-2006, 21:55
Mam coś lepszego i polecam jak byłby problem mam to w sprzedaży. http://www.denbraven.pl/produkty.php?produkt=201
z Atestem PZH nie szkodliwe dla skóry.
Pozdrawiam Piotr

jareko
10-03-2006, 23:47
nie przesadzajmy :) to tylko piana ;)
poczekac az wyschnie i po prostu wyszorowac rece
miejsca gdzie piane "rozetrzelismy" na cienka powloke doczyscic pumexem lub zmywakiem do garow
pokar - jejku, wspolczuje. To cholerstwo z takniny jest wrecz nie do usuniecia :( Ile to jzu par spodni sobie tak zalatwilem. Nic tego nie bierze a tu Audi - wspolczuje

Świerzak
11-03-2006, 08:09
jareko.. i tu muszę zaoponować:.. kiedyś podczas montarzu okien pcv... napatoczył sie taki wredny kierownik innej ekipy.. i oparł się o ścianę... upieprzył cały swój piękny płaszczyk z pianki.. pomimo iż był wredny postanowiłem mu pomóc.. użyłem czyścika do pistoletów "soudal".. i sam sie zdziwiłem efektem:.. piana po prostu znikała!! wiadomo że w przyrodzie nic nie ginie i gdzies musiała wsiąknąć :) nie mniej jednak.. po pianie nie został najmniejszy ślad...

jareko
11-03-2006, 10:39
nie wierze :) i nie uwierze
Ani sudal ani tytan - pozostaje pozniej plama - niestety
to ze od razu zniknela "kupa" piany na ciuchu to jedno a to co pozniej pozostaje to dtugie - niestety
na to cholerstwo trzeba po prostu uwazac bedac oczywiscie ubranym - na golasa klopotu nie ma :lol: - zetrze sie zawsze :) z wlosami tez :(

Rezi
11-03-2006, 10:47
jareko.. i tu muszę zaoponować:.. kiedyś podczas montarzu okien pcv... napatoczył sie taki wredny kierownik innej ekipy.. i oparł się o ścianę... upieprzył cały swój piękny płaszczyk z pianki.. pomimo iż był wredny postanowiłem mu pomóc.. użyłem czyścika do pistoletów "soudal".. i sam sie zdziwiłem efektem:.. piana po prostu znikała!! wiadomo że w przyrodzie nic nie ginie i gdzies musiała wsiąknąć :) nie mniej jednak.. po pianie nie został najmniejszy ślad...

plamy zostają niestety
w taki sposób pozbyłem się kurki zamszowej .... a była taka ładna ... żona nie odzywała się przez tydzień

jareko
11-03-2006, 10:49
masz tolerancyjna zone Rezi :)
Moja sie rowiodla ;) ze mna :(

Rezi
11-03-2006, 10:56
Jareko .... przez piankę ??

czasami musi być gorzej aby później mogło byc lepiej

jareko
11-03-2006, 10:57
jasne ze nie przez zale jakos sie to zbieglo w czasie z tym jak niszczylem na inwestycjach ciuchy co tydzien
ale co tam - realnie dlatego ze "to zla kobieta byla"
Jednak Linda wypowiedzial genialne slowa :) choc zapewne nei jego - o az taki polot go nie posadzam ;)

Rezi
11-03-2006, 10:59
http://rezulak.pl/gify/pocieszacz.gif

jareko
11-03-2006, 11:04
terazniejsze taz nie lepsza :(
Cos w tych slowach musi byc i jakby nie odnosi sie do danego egzemplarza :lol: tylko do calego gatunku ;) :lol:

Rezi
11-03-2006, 11:11
......nie odnosi sie do danego egzemplarza tylko do calego gatunkupopieram w całej rościagliwości przedstawioną tezę i ......będę jej bronił do mejego końca lub ich :lol:

selimm
11-03-2006, 11:12
Jareko uderzyłes w sedno - są złe kobiety ( z poczatku są fajne ) i biedni męzczyzni :wink:

jareko
11-03-2006, 11:29
czy ktoras z Waszych "slubnych" pamietala o dniu faceta?
O kochanki nie pytam - one zawsze pamietaja :)

Selimku - kobitka fajna sprawa na tydzien, dwa maks miesiac ;) pozniej to juz nie kobieta - to zona ;)

pchelek
11-03-2006, 14:36
do piany - pumex i cierpliwosc
dla jareko - nowa kobitka [patrz III spotkanie forumowe - jakie tam laski chadzają!!!!!!!!!!!!!!!]
miałbym dla Ciebie drobniutką robote - jedno okno [tylko jedno]

jareko
11-03-2006, 17:50
oj Pchelku - moja faworytka byla (ciekawe czy wiesz o kim mowie?) i jeszcze kilka innych - same ladne kobiety - tu uklon w strone Pan :) - ale wiesz - ladne, madre, ponetne, pelne sexapilu ale..... czy podobnie beda odbierane po latach kilku wspolnego zywota? ;)
Dawaj to jedno okienko :)

Cypek
11-03-2006, 19:41
Jakby tak na tyłeczku ładnej, młodej dziewczyny była, to bym jej osobiście umył, nawet językiem (szorpatym) - hihihihihi.

jag_24
13-03-2006, 13:04
czy ktoras z Waszych "slubnych" pamietala o dniu faceta?
O kochanki nie pytam - one zawsze pamietaja :)


:x ja na przykład a co?????????????

jareko
13-03-2006, 15:42
jag - spoko :) to taka niepowazne byc moze pytanie przy okazji powaznych :) tematow na Forum :)

jag_24
13-03-2006, 16:11
jag - spoko :) to taka niepowazne byc moze pytanie przy okazji powaznych :) tematow na Forum :)

no przeciez ja nic nie mówię :wink:

jareko
13-03-2006, 16:42
rzuc palenie w tam mlodym wieku :lol:
Jasne ze nic a ten wyraz twarzy? Ta zlosc ryzujaca sie na Twym obliczu to co? ;)

romka
13-03-2006, 16:55
ależ uderzacie w ponure tony!!!
ja pamietałam o dniu chłopca,ale jeśli myslicie że moi mężczyzni dostali kwiatki -co to to nie.przewaznie dostają coś extra słodkiego/bo są słodcy i kochani/,i na pewno nie ja jedna o tym pamiętam,aż sie dziwię że zadna kobitka się jeszcze nie odezwała/własciwie to ja jestem druga/
pozdro
i muszę dodać że denerwują mnie uwagi np.pchełka:jakie laski chadzają..
brrrr :evil:

jag_24
13-03-2006, 17:02
rzuc palenie w tam mlodym wieku :lol:
Jasne ze nic a ten wyraz twarzy? Ta zlosc ryzujaca sie na Twym obliczu to co? ;)


to nie złość , to : bunt, bunt, bunt...:wink: :roll:

jareko
13-03-2006, 17:07
romka - spoko :) toz to juz zwyczajowe :lol: okreslenie plci pieknej - posluchaj mlodziezy :) A my chemy sie odmlodzic ;)

romka
13-03-2006, 17:35
można się odmładzać z klasą :wink:

jareko
13-03-2006, 23:12
Hmmm...... :)

romka
14-03-2006, 19:27
właśnie chciałam ci coś żartobliwie odpowiedzieć,ale właśnie słucham kurskiego w sejmie i już nie umiem wytrzymać.skręca mnie na jego widok i słowa.no trudno ,idę się kąpać ,mam nadzieję że woda wypłucze ze mnie słowa tego pana i jego samego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
narka -to po młodzieżowemu :wink:
pozdro