PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki konkursu na najlepsze dzienniki, edycja 2006



maksiu
09-03-2006, 09:06
1. Najradośniejszy. Jagna

2. Najpraktyczniejszy. Whisper

3. Napisany w najlepszym stylu. Whisper

4. Najlepiej ilustrowany:
a) najlepsza dokumentacja budowy Kze

b) najlepsze fotki (dokumentujące wszystko ogólnie) Żaba_gonia

5. Najbardziej motywujący. Kodi

6. "Wiatr w oczy" czyli opisujący największe 'przeboje' budowlane. Martka

7. Najzabawniejszy i zaskakujący tytuł dziennika. Yemiołka

8. Najbardziej niebudowlany dziennik budowy: Willie

9. Najbardziej oczekiwany dziennik 2005 roku. Tomek1950

10. Najlepszy debiut 2005 roku. Martka

Maluszek
09-03-2006, 09:14
Gratulacje dla wyróżnionych :D

Heath
09-03-2006, 13:58
Gratulacje dla wszystkich.

Co do wygranej zaby_goni to pewnie zaważyło zdjęcie przy stemplach - aż strach pomyśleć co będzie w przyszłorocznej edycjii :lol: :lol: :lol:

Jagna
09-03-2006, 16:51
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za to wyróżnienie! :P

Nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy....

maksiu
09-03-2006, 17:00
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za to wyróżnienie! :P

Nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy....

ja również dziękuje wszystkim za to wyróżnienie dla Jagny, przynajmniej przy ogłaszaniu i wręczaniu dyplomów mogłem wycałować Jagnę :oops: :oops:
m.

AgnesK
09-03-2006, 17:07
A z tego MOMENTU też jest zdjęcie? :D

I ja dołączam się do gratulacji dla wyróżnionych. :D

Maksiu, ja tam nie chcę nic mówić, ale swojego czasu pisałeś coś o prezentach dla głosujących... Czy mogę poprosić o kilka worków tynku? :wink:

Jagna
09-03-2006, 17:11
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za to wyróżnienie! :P

Nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy....

ja również dziękuje wszystkim za to wyróżnienie dla Jagny, przynajmniej przy ogłaszaniu i wręczaniu dyplomów mogłem wycałować Jagnę :oops: :oops:
m.

Maksiu, postaram się czymś wyróżniać na wszystkie następne spotkania. Będę szła jak burza!
Bo ja dzięki temu mogłam wycałować naszego Maksia! http://manu.dogomania.pl/emot/jupi3.gif

maksiu
09-03-2006, 17:12
A z tego MOMENTU też jest zdjęcie? :D

I ja dołączam się do gratulacji dla wyróżnionych. :D

Maksiu, ja tam nie chcę nic mówić, ale swojego czasu pisałeś coś o prezentach dla głosujących... Czy mogę poprosić o kilka worków tynku? :wink:

Ależ oczywiście ze pamiętam, Nikola wylosowała dla czterech sposód osob ktore brały udział w glosowaniu muratorowe kubki, mam nadzieje ze Redakcja pamięta o tych nagrodach.
pozdrawiamm.

maksiu
09-03-2006, 17:15
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za to wyróżnienie! :P

Nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy....

ja również dziękuje wszystkim za to wyróżnienie dla Jagny, przynajmniej przy ogłaszaniu i wręczaniu dyplomów mogłem wycałować Jagnę :oops: :oops:
m.

Maksiu, postaram się czymś wyróżniać na wszystkie następne spotkania. Będę szła jak burza!
Bo ja dzięki temu mogłam wycałować naszego Maksia! http://manu.dogomania.pl/emot/jupi3.gif

Zawsze mogę wymyślić jakąs specjalną nagrodę dla Ciebie i będzie pretekst do świętowania :D ,tym razem jednak na wyróżnienie uczciwie zasłużyłaś, bo Twój dziennik był najlepszy w kategorii: najradośniejszy.
A ja przy okazji skorzystałem :oops:

Whisper
10-03-2006, 00:43
ja również dziękuje wszystkim za to wyróżnienie dla Jagny, przynajmniej przy ogłaszaniu i wręczaniu dyplomów mogłem wycałować Jagnę :oops: :oops:
m.

Mnie nie chciał całować.... Ciekawe dlaczego :-? ?

maksiu
10-03-2006, 06:36
ja również dziękuje wszystkim za to wyróżnienie dla Jagny, przynajmniej przy ogłaszaniu i wręczaniu dyplomów mogłem wycałować Jagnę :oops: :oops:
m.

Mnie nie chciał całować.... Ciekawe dlaczego :-? ?

byłeś nieogolony, mógłbyś porysować moją nieskazitelną cerę :D :D :D
m.

ewusia
10-03-2006, 06:57
Gratulacje dla zwycięzców :D

zaba_gonia
10-03-2006, 15:17
Gratulacje dla wszystkich.

Co do wygranej zaby_goni to pewnie zaważyło zdjęcie przy stemplach - aż strach pomyśleć co będzie w przyszłorocznej edycjii :lol: :lol: :lol:

:oops: :oops: :oops:
Zrobię wszystko, żeby wygrać w następnej edycji.....jeszcze Was zaskoczę!!!!! :lol: :lol: :lol:

Jest mi bardzo miło, że mój dziennik został wyróżniony!
DZIĘKUJE!!!!
Bardzo załuję , że nie mogłam odebrać dyplomu osobiście...
ps. były tam jakies stemple???? :wink:

Jagna
10-03-2006, 15:41
Bardzo załuję , że nie mogłam odebrać dyplomu osobiście...

Ja też bardzo żałuję, że nie odebrałaś swojego dyplomu osobiście. Ciebie też bym chętnie wycałowała!!! http://manu.dogomania.pl/emot/Calus1.gif

zaba_gonia
10-03-2006, 15:44
Bardzo załuję , że nie mogłam odebrać dyplomu osobiście...

Ja też bardzo żałuję, że nie odebrałaś swojego dyplomu osobiście. Ciebie też bym chętnie wycałowała!!! http://manu.dogomania.pl/emot/Calus1.gif

Bardzo chciałabym poznac Cię Jagna osobiście...juz nie raz pisałam co do Ciebie czuję.... :oops: :wink:

Jagna
10-03-2006, 15:52
Bardzo chciałabym poznac Cię Jagna osobiście...juz nie raz pisałam co do Ciebie czuję.... :oops: :wink:
Jakoś nie pamiętam... :wink: Mogłabyś napisać jeszcze raz...? http://manu.dogomania.pl/emot/Szczerbaty.gif

rafałek
13-03-2006, 09:05
Gratulacje dla wszystkich :D

A tak na marginesie zastanawiam się co się stanie po wycałowaniu Żaby? Przecież lepiej już być chyba nie może? 8)

zaba_gonia
13-03-2006, 14:00
Bardzo chciałabym poznac Cię Jagna osobiście...juz nie raz pisałam co do Ciebie czuję.... :oops: :wink:
Jakoś nie pamiętam... :wink: Mogłabyś napisać jeszcze raz...? http://manu.dogomania.pl/emot/Szczerbaty.gif

A pamietasz to?????

Ty Jagna, Ty nawet nie próbuj nie pisać!!!!!!

.JAGNA TY MUSISZ PISAĆ.....bo bardzo lubię Cię czytać!!!! Nawet jak juz będziesz miała te drzwi i wszystko, to pisz.....niekoniecznie o budowie

Pozdrawiam...Twoja wielbicielka

zaba_gonia
13-03-2006, 14:01
Gratulacje dla wszystkich :D

A tak na marginesie zastanawiam się co się stanie po wycałowaniu Żaby? Przecież lepiej już być chyba nie może? 8)

Pisałam Ci juz , że Cię lubię, rafałku???? :D :oops: 8)

maksiu
13-03-2006, 14:06
Gratulacje dla wszystkich :D

A tak na marginesie zastanawiam się co się stanie po wycałowaniu Żaby? Przecież lepiej już być chyba nie może? 8)

Az strach pomyśleć co mogło by sie stać? ale trzeba to będzie sprawdzić :D :D :D

zaba_gonia
13-03-2006, 14:10
Gratulacje dla wszystkich :D

A tak na marginesie zastanawiam się co się stanie po wycałowaniu Żaby? Przecież lepiej już być chyba nie może? 8)

Az strach pomyśleć co mogło by sie stać? ale trzeba to będzie sprawdzić :D :D :D
Nie ma się czego bać..... 8) :oops:

maksiu
13-03-2006, 14:13
Gratulacje dla wszystkich :D

A tak na marginesie zastanawiam się co się stanie po wycałowaniu Żaby? Przecież lepiej już być chyba nie może? 8)

Az strach pomyśleć co mogło by sie stać? ale trzeba to będzie sprawdzić :D :D :D
Nie ma się czego bać..... 8) :oops:

sprawdzimy, ocenimy :D :D :D a swoja droga to nie ładnie z Twojej strony ze nie bylo Cię w tym roku w W-wie
pozdrawiam
m.

zaba_gonia
13-03-2006, 14:16
Gratulacje dla wszystkich :D

A tak na marginesie zastanawiam się co się stanie po wycałowaniu Żaby? Przecież lepiej już być chyba nie może? 8)

Az strach pomyśleć co mogło by sie stać? ale trzeba to będzie sprawdzić :D :D :D
Nie ma się czego bać..... 8) :oops:

sprawdzimy, ocenimy :D :D :D a swoja droga to nie ładnie z Twojej strony ze nie bylo Cię w tym roku w W-wie
pozdrawiam
m.
tak jakoś wyszło..... :-? Mam nadzieję, ze na następnym będę :D

maksiu
13-03-2006, 14:18
tak jakoś wyszło..... :-? Mam nadzieję, ze na następnym będę :D


OK, trzymam za slowo
pozdrawiam
m.

rafałek
13-03-2006, 16:42
Maksiu - może by trzeba zacząć robić zapisy na całowanie Żaby? Tylko co na to jej małż powie? :lol:

Aga J.G
13-03-2006, 21:28
Gratulki wyróżnionym :)

kasia64
14-03-2006, 09:13
GRATULACYJKI DLA WYRÓŻNIONYCH!!!!!!!!!!!!!!
Miło było poznać rodzinkę forumową a Ci którzy nie dotarli na zlot, mają czego żałować i niech planują przyjazd za rok.WARTO!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

magalena
15-03-2006, 14:05
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH nie tylko wyróżnionych ale dla Wszystkich wymienionych w głosowaniu.
TO JUŻ COŚ!

yemiołka
26-03-2006, 22:37
ooo, bardzo dziękuję za nowy order z buraka :wink:! jestem zaszczycona i zrozpaczona z powodu zmarnowanej okazji do całowania :wink:

maksiu
04-04-2006, 08:55
ooo, bardzo dziękuję za nowy order z buraka :wink:! jestem zaszczycona i zrozpaczona z powodu zmarnowanej okazji do całowania :wink:

przykro mi yemiołko, zwłaszcza z powodu zmarnowanej okazji :D, zwłaszcza ze dla mnie była to ostatnia taka okazja :D

selimm
04-04-2006, 10:04
Gratulacje dla wszystkich :D

A tak na marginesie zastanawiam się co się stanie po wycałowaniu Żaby? Przecież lepiej już być chyba nie może? 8)

istnieje ryzyko zamienienia sie w psa...
8)

Aga J.G
04-04-2006, 21:03
ooo, bardzo dziękuję za nowy order z buraka :wink:! jestem zaszczycona i zrozpaczona z powodu zmarnowanej okazji do całowania :wink:

przykro mi yemiołko, zwłaszcza z powodu zmarnowanej okazji :D, zwłaszcza ze dla mnie była to ostatnia taka okazja :D

Co toznaczy ostatnia ???? :o :roll:

maksiu
05-04-2006, 06:30
ooo, bardzo dziękuję za nowy order z buraka :wink:! jestem zaszczycona i zrozpaczona z powodu zmarnowanej okazji do całowania :wink:

przykro mi yemiołko, zwłaszcza z powodu zmarnowanej okazji :D, zwłaszcza ze dla mnie była to ostatnia taka okazja :D

Co toznaczy ostatnia ???? :o :roll:

to znaczy ze dla MNIE, była to ostatnia taka okazja :D, tylko tyle :D

kze
06-04-2006, 10:30
Chciałem podziekować wszystkim za oddane głosy na mój dziennik. Na prawdę super było odbierać dyplom na zjeździe forum Muratora.. 8)


PS
Ostatnio strasznie byłem zalatany i miałem mało czasu na nadrabianie zaległości. Po prostu dom buduję i wznowiłem działalnośc budowlaną...

kala67
28-09-2009, 18:57
no tak.....nagrode kze dostał i dziennik zaniedbuje teraz :lol: :lol: :lol: :lol: