PDA

Zobacz pełną wersję : Teksty wygłoszone na Spotkaniu 2006



EDZIA
09-03-2006, 10:48
Dokumentację fotograficzną III Spotkania mamy bardzo bogatą.
Żeby relacja była pełniejsza pozwolę sobie umieścić tu niektóre teksty wygłoszone na Spotkaniu.
Uczestnikom Spotkania dla przypomnienia, tym którzy nie byli do wiadomości .
Przy okazji chciałabym w tym miejscu serdecznie podziękować Jerzysio, który choć był nieobecny ciałem, jego duch był z nami a jego teksty uświetniły nasze spotkanie. :D

EDZIA
09-03-2006, 10:51
Oto tekst, który z ogromnym kunsztem aktorskim zaprezentował Tomek 1950 /


Witam serdecznie wszystkich uczestników tegorocznego spotkania :
„FORUM MURATORUM”

W imieniu Tajnej i Niezawisłej Rady Uczestników Forum ( jest tak tajna, że sam nawet nie wiem, kto do niej należy ) ................ po stronniczych, burzliwych i utajnionych obradach przyznajemy następujące nagrody.
I tak :

1. W kategorii :
................ zaraz, zaraz przecież to jest zeszłoroczny tekst, kto podmienił kartki ???

.... pewnie jakaś Grupa Trzymająca Wadze .......

......jest !!!

taaaaaa ...a zatem w wyniku tajnych i nader stronniczych wyborów przedstawiam nominacje do najciekawszego temat powstałego na stronie internetowej forum.

1. „Czym przepędzić kreta” autorstwa - ciku
za zjadanie własnego ogonka i kopanie dołków pod innymi.

2. „Rekord wpisów......” autorstwa xrrr82 ( chyba jakiś tajny agent !? )
za to, że autorowi chodziło o cosik inszego, a wyszło coś zupełnie innego.

3. „RATUNKU !!!!!! POMOCY !!!!!” praca zbiorowa
powstaje z częstotliwością 2 postów dziennie

4. „Najlepsi doradcy na tym forum – kandydatury” Redakcja
za przedni, ale nie przemyślany do końca pomysł uhonorowania forumowiczów.

5. „Komentarz do dziennika Kroyeny herbu Kroje” autorstwa – Ivonesca
za wywołanie wulkanu staropolskiej mowy w najlepszym wykonaniu

6. „Wszystko co do tej pory było o oknach na forum” napisał GOŚĆ
ttttttttaaaaaa......no rzeczywiście GOŚĆ ma poczucie humoru.......

7. „Kawiarnia klubowa” autor - Loniu
za bardzo przytulne wnętrze w którym znajdziecie ciepło i zrozumienie i nie tylko.

8. „Gotowanie na szybko” - rrmi
Szybko !?? ....... a zatem to za przepisy na mięsko pieczone przez 6 godzin.

9. „Ropa kontra węgiel, gaz kontra prąd” napisał KvM
...myśli, że zapłaci mniejsze rachunki pisząc co tańsze ....

10. ....jakieś 12 tys. postów które pozostały bez odpowiedzi – praca baaaaaaaaaaaaaardzo zbiorowa.

11. „dlaczego moje ogorki sa kuliste i maja twarde skorke? Help”
autor – ................................ godzilla ......................

12. „Zwrot podatku vat – definitywne rozstrzygniecie” autor - pokerzysta
............................... optymista ................

13. „A może grupa olsztyńska” autorstwa - irebur
za to że grupa składa się głównie z napływowych i emigrantów, ale za to jest w niej KOMTUR MAZURSKI !!!!

Wybór zwycięzcy nastąpi w wyniku powszechnego głosowania, które potrwa tak długo jak chcecie
( maksymalnie 25 lat i ani dnia dłużej !!! ) i wyłoni laureata którego zweryfikuje ja i mój brat.
Otrzyma ona/on nagrodę główną :
Białego Misia z podgrzewaczem gazowym wraz z darmowym tygodniem w Arktyce
( z własnym dojazdem i wyżywieniem )
W imieniu Tajnej i Niezawisłej Rady Uczestników Forum

Jerzysio

EDZIA
09-03-2006, 10:54
REFLEKSJA

Miesiąc temu na forum „pyknęło” milion postów, dokładnie 04 lutego - gratulacje dla Tomika_B za podanie trafnej daty – Redakcjo, nagrody dostarczone ???

Nawet jak krzykną że tak - to :

- Nie słyszę – oj, przyjdzie komisja Forumowa i wezwie na dywanik !

Ale do rzeczy :
Czy jesteśmy dzięki temu milionowi mądrzejsi ?

Nie koniecznie.....

Ale ;
- na pewno znaleźliśmy wielu przyjaciół, z którymi lubimy „pierepisywatsia”
- z niecierpliwością czekamy na informacje.
- szukamy, co tam nowego na forum ?
- wściekamy się, że łącze nam padło i nie możemy wliźć na forum ...
- czasami padają nieparlamentarne słowa między nami ...

ale to jest NASZE FORUM i raz zdobytej Wadzy nie oddamy !!!

... bo Forum to taka nasza wspólna mądrość, doświadczenie, wiedza ( częstokroć
bardziej profesjonalna niż wiedza ludzi z branży ).
Oczywiście ( oczywiście ) pośród ponad 22 tys. uczestników ( część wirtualna, część już dawno się wybudowała i nie ma potrzeby odwiedzania forum, części odcięli łącza za niezapłacone rachunki, rekordziści mają po 20 nicków – ja sam po bananie, miałem przez tydzień rezerwowego – pozdrowienia dla Admina )
- naprawdę aktywnych jest 20 – 25 %.
Pomyślcie jakaż, to olbrzymia intelektualna siła ...... prosto POTĘGA !!!
...
Krzewmy zatem wśród naszego otoczenia, naszych przyjaciół i znajomych wiedzę
nt. porządnego budowania, bez kantów i fuszerek,
może dzięki temu następni zdesperowani inwestorzy nie będą ciągać fachowców za źle zamontowaną wa(ser)wanne
.......
Jerzysio

Redakcja
09-03-2006, 11:05
Mowa administratora:

Drodzy forumowicze!
Przez rok od ostatniego spotkania nasza społeczność powiększyła się o 8400 internautów budujących, a to znaczy że każdego dnia witaliśmy 23 nowych użytkowników. Przez ostatni rok napisaliście pól miliona wypowiedzi, to znaczy każdego dnia powstaje 1370 postów. Warto też powiedzieć, że dnia 2 lutego 2006 osiągnęliśmy milionową wypowiedź na forum. Głos można zabrać w jednym z 62 300 tematów. Coraz bardziej aktualne staje się hasło: „Nim zapytasz – poszukaj odpowiedzi”. Może dlatego coraz więcej tematów o życiu, rodzinie, własnych radościach i problemach – i bardzo dobrze, bo dom to budowa, ale i życie w domu.
Najwięcej, użytkowników w jednej chwili korzystających z forum –260 osób. I tu ciekawostka: coraz więcej osób korzysta z forum po południu, wieczorem, w weekend – internet trafił do domów.
Przez ten rok przybyli nam moderatorzy – forum tak się rozrosło, że potrzebna stała się pomoc osób cieszących się powszechnym zaufaniem forumowiczów. Edzia, maksiu, pitbull, ponury63 – świetnie wywiązują się ze swoich zadań, za co bardzo jesteśmy im wdzięczni.
Przez ten rok na forum przyznaliśmy kilkunastu osobom tytuł „Najlepszy doradca na forum!!!” To zaszczytny tytuł, bo nominacje pochodzą od samych forumowiczów. Są też tytuły indywidualne, każdy taki tytuł jest jakimś dowodem zaufania i wyróżnienia ze strony forumowiczów i redakcji. Może poza Żółtą kartką – czyli okresowym upomnieniem, którego jeszcze nie mieliśmy okazji nikomu przyznać.
Rozwija się też piśmiennictwo na forum – wielkim powodzeniem cieszą się dzienniki. Rekordzistę, „z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów – otwierano ponad 28 tys. razy.
Pojawił się też na forum nowy dział „Wykonawca doskonały i... mniej”. To nasz wkład w promowanie najlepszych wykonawców i piętnowanie tych niesolidnych a często nieuczciwych. Mamy nadzieję, że dzięki forum łatwiej budować a i w ogóle jest ciekawiej. I oto nam chodzi. Warto też z uznaniem powiedzieć, że forumowicze trzymają poziom wysoko. Na forum pojawiły się tematy i polityczne, i na temat sytuacji w kraju – jak wiadomo sprawy zapalne, czasami jest ciężko, ale wciąż jesteśmy o 10 pięter wyżej od typowego forum portali.
Dzisiaj życzymy Wam dobrej zabawy. Dla bywalców to kolejne spotkanie poza ekranem monitora. Dla wielu – pierwsze niewirtualne pokazanie się jak i poznanie innych forumowiczów.
A teraz uwaga. Dzisiaj, na tym spotkaniu proponujemy Wam wybory „Najpożyteczniejszego Forumowicza”. Trudno określić tę kategorię – to przechodni tytuł za wszystko. Będzie to zaszczytny tytuł niczym korona – na rok 2006. Za rok kolejne wybory.
A dzisiaj mamy III Spotkanie. Kilkadziesiąt osób więcej zgłosiło się w tym roku. Sala jest ciągle w remoncie, ale po wysokości sceny sądząc jesteśmy dobrej myśli – będzie tu jak w Sali Kongresowej.

********************
Po głosowaniu zaszczczytny tytuł NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ ROKU 2006 zdobył MAKSIU

Gratulujemy zaufania i uznania forumowiczów.

Jerzysio
09-03-2006, 12:07
..ja tak nieśmiało, końcówki tekstu "REFLEKSJA" zabrakło :

taaaa (hmm, hmm )
.......
co to ja chciałem ?
.....
aaa prawda :

- Każdemu, kto choć raz majznął cosik na forum PRZYZNAJE :

wirtualne odznaczenie „Forumowicz Muratora” !

..... i nie byłbym sobą gdybym nie zarządził natychmiast konkursu na graficzny wzór odznaczenia FM !

J

P.S.
...nagrody dla najlepszych prac funduje REDAKCJA ! - Jak zwykle !


J

EDZIA
09-03-2006, 12:10
Jerzysio, jako ze konkursu nie było to zakończenie pozwoliłam sobie pominąć :oops: :oops: :oops:

Jerzysio
09-03-2006, 12:12
...ale swoją drogą taki znaczek graficzny przyklejony np. na szybie ałtka byłby miłym widokiem na ulicy ( drodze ) :roll: :D
J

maksiu
09-03-2006, 12:29
Po głosowaniu zaszczczytny tytuł NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ ROKU 2006 zdobył MAKSIU

Gratulujemy zaufania i uznania forumowiczów.

Zupelnie nie wiem czym sobie zasłużyłem, znam wiele osob na forum ktore o wiele bardziej zasługują na taki tytuł, tym niemniej dziękuje wszystkim którzy na mnie zagłosowali.
pozdrawiam
maksiu

Redakcja
09-03-2006, 12:39
...ale swoją drogą taki znaczek graficzny przyklejony np. na szybie ałtka byłby miłym widokiem na ulicy ( drodze ) :roll: :D
J


Po znaczku na szybie poznamy się na drodze... - ciekawy pomysł.

maksiu
09-03-2006, 12:45
...ale swoją drogą taki znaczek graficzny przyklejony np. na szybie ałtka byłby miłym widokiem na ulicy ( drodze ) :roll: :D
J


Po znaczku na szybie poznamy się na drodze... - ciekawy pomysł.

Może zatem oglosić konkurs na wykonanie projektu takiego znaczka, oczywiście uwzględniając możliwości późniejszego jego wykonania, ilośc kolorów, rozmiary itd..?????

Mały
09-03-2006, 12:49
Proponuję Maksia avatar...

Redakcja
09-03-2006, 13:01
Konkurs na znak graficzny forum - że też wcześniej na to nie wpadliśmy. Rzecz jednak wymaga przemyślenia organizacyjnego.

Grzesiek13
09-03-2006, 13:21
To znaczy, że konkurt na znak graficzny rusza od teraz :roll:

Redakcja
09-03-2006, 15:48
Murat o Muratorze
Konkurs red. Radka Murata na temat wiedzy o "Muratorze" (z odpowiedziami)

Część 1. MURATOR W LICZBACH
1. Od kiedy ukazuje się "Murator"? Pomylić się można o 3 lata...
(1983)

2. Ile osób jest zatrudnionych w redakcji? Pomylić się można o 3 osoby...
(27)

3. Ilu redaktorów naczelnych miał "Murator", zanim stanowisko to objęła Anna Kamińska? Można się pomylić o 1...
(3)

4. Ilu mężczyzn pracuje w redakcji? Można się pomylić o 1...
(6)

5. Ile kosztuje "Murator"? Można się pomylić o 10 gr...
(9.900)

CZĘŚĆ 2. MURATOR W FAKTACH
1. Od zeszłego roku "Murator" wydawany jest w nowej szacie graficznej. Każdy dział ma przypisany swój kolor. Jaki kolor przypadł działowi "Wokół Domu"
(niebieski)

2. Oprócz tytułu głównego, "Murator" ma też podtytuł, jak on brzmi?
(Budowa i remont krok po kroku)

3. Czy w "Muratorze" jest krzyżówka?
(nie)

4. Ile razy na okładce pojawia się słowo "Murator"?
(2 na okładce i 2 na grzbiecie)

5. Jaki kolor ma tytuł muratora?
(czerwony lub pomarańczowy)

CZĘŚĆ 3. REDAKCJA TO LUDZIE
1. Proszę wymienić chociaż jednego rysownika, który ilustruje nasze
artykuły...
(Julian Bohdanowicz, Agnieszka i Marek Sterniccy)

2. Mamy w redakcji samych utalentowanych, wszechstronnie wykształconych ludzi. Za chwilę wymienię trzy zawody lub specjalizacje i proszę zgadnąć, która z nich nie ma reprezentanta w naszym zespole. Czy w "Muratorze" nie pracuje:
- Filozof
- Kucharz
- Oceanograf
(kucharz)

3. Nasz redakcyjny kolega Andrzej Papliński, twórca forum, napisał książkę. Jaki tytuł ona nosi:
"Rozerwana chmura"
"Rozerwane pióra"
"Rozespany góral"
"Tradycje uzdrowiskowe Zawiercia"
("Rozerwane pióra")

4. Nasza koleżanka, Małgosia Majkowska, oprócz tego, że jest specjalistką odbudownictwa i nie tylko, ma zamiłowanie do muzyki i tańca. W jakim zespole pieśni i tańca występowała
- w Gawędzie
- w Warszawiance
- w zespole baletowym Sabat
(Warszawianka)

5.Które miejsce zajęła załoga "Muratora" w dorocznych dziennikarskich
zawodach żeglarskich?
(żadne)

CZĘŚĆ 4. REDAKCJA TO MIEJSCE
1. Z redakcją jakiego innego pisma sąsiadujemy przez ścianę?
(Dobre Wnętrze)

2. Czy mamy w redakcji maszynę do pisanie?
(tak)

3. Czy mamy na miejscu bufet?
(nie)

4. Czy możemy dojechać do redakcji windą?
(tak, ale towarową :)

5. Proszę podać adres mailowy do redakcji
([email protected])

Jerzysio
10-03-2006, 11:54
Naklejeczka na wewnętrzną szybę 10 x 10 lub fi 10 cm jako załącznik
do Muratora byłaby miłym prezentem :P

Proste literki FM ( Forumowicz Muratora ) z elementem związanym z murowaniem ( cegiełka, kielnia, betoniareczka, waser......waga, etc. )
Pozdro
J

ania
11-03-2006, 12:47
...ale swoją drogą taki znaczek graficzny przyklejony np. na szybie ałtka byłby miłym widokiem na ulicy ( drodze ) :roll: :D
J

Wspaniały pomysł!
Bardzo, bardzo popieram!

tomek1950
12-03-2006, 01:39
...ale swoją drogą taki znaczek graficzny przyklejony np. na szybie ałtka byłby miłym widokiem na ulicy ( drodze ) :roll: :D
J
Redakcjo, jestem za. Jerzysiu proponuje tuyko namówić Redakcję na dwie naklejki. Na przednią i tylną szybę :D Jak bedę jechał za Tobą i zobaczę naklejkę, to zamrugam światłami. Jak naklejka będzie na przedniej szybie to zauważy ją tylko "biały misio z suszarką" :(

tomek1950
12-03-2006, 01:41
Na naklejce winien widnieć napis: Forumowicz MURATORA i ew. miejsce na wpisanie swojego nicka.

Jerzysio
12-03-2006, 13:07
...oooooo to, to.... :roll: :D
miejsce na wpisanie nicka !!!
J

fizyk
15-03-2006, 11:57
Murat o Muratorze
Konkurs red. Radka Murata na temat wiedzy o "Muratorze" (z odpowiedziami)



Sam się sobie dziwię, że wygrałem :o :lol: :wink:

Jestem za znaczkiem!!!!!

Aga J.G
18-03-2006, 21:30
Popieram znaczek :)

Jerzysio
20-03-2006, 11:16
Czy Redakcja przemyślała organizacyjną stronę konkursu ?
Czy może sama chce to zrobić ?
J

Baru
29-03-2006, 11:07
Ło matko!
To już trzecią se naklejkę na szybę będę "musiała" walnąć? No bo bliźniaki (www.blizniaki.net), czarny terier rosyjski (www.ctromania.net - też się szykują) no i kielnię z betoniarą.
Piknie będzie wyglądał mój espasik od tylca, piknie.... :D

Jerzysio
30-03-2006, 08:58
.. przymusa ni ma :wink:
J

Baru
30-03-2006, 18:26
Jerzysio!
...ciężar ze serca mnie zdjoneś :) - myślałam, że to mus :P

tomek1950
30-03-2006, 20:35
Jerzysio!
...ciężar ze serca mnie zdjoneś :) - myślałam, że to mus :P
Ale będą nalepki sprawdzane przy przeglądach rejestracyjnych i brak nalepki będzie powodował banowanie z forum :D :wink:

Baru
30-03-2006, 21:29
No nie, panowie, no nie!! Dlaczego mnie stresujecie??
Jeden mówi, że nie przymus, drugi, że zbanują...
Jak tak można niewiastę zwodzić?? :P

tomek1950
30-03-2006, 21:47
:D :D :D :D
A co wstydzić się będziesz forumowej nalepki? Jak Cię będę mógł poznać jadąc przez podkarpacie? Zatrzymywać każde Espace i pytać czy Ty to Ty, czy Ty to nie Ty :wink: :D

fizyk
31-03-2006, 08:53
No nie, panowie, no nie!! Dlaczego mnie stresujecie??
Jeden mówi, że nie przymus, drugi, że zbanują...
Jak tak można niewiastę zwodzić?? :P
Baru - niby nie przymus, a jednak zbanują :lol:

Jerzysio
31-03-2006, 09:00
... nie to będzie banan na ochotnika, taki dobrowolny na tydzień :roll:
J

Baru
31-03-2006, 13:33
Tomek!
Jak tak se będę te nalepki nalepiać to przez tylną szybkę nic nie zobaczę :P. A czasem by się przydało kukunąć w tamtą stronę :D. A wybierasz się w moje strony aby?? Czy tylko straszysz? :roll:
Fizyk!
Jak tam: czarnuch dalej w planach??

fizyk
31-03-2006, 15:52
Baru - u mnie w planach jest cały czas. Ale Fizula się łamie :( Że pracochłonny, że delikatny (czarnulka znajomych dostała skrętu żołądka i niestety odeszła z tego padołu ziemskiego).
Druga strona medalu to koszty. Są spore, a przy wykańczaniu chałupki każdy tysiąc zł jest potrzebny. Na razie wstrzymujemy się wogóle z zakupem pieska. Poczekamy trochę. Ale ja jestem cały czas za! Mam nadzieję, że przekonam żoneczkę. Swoją drogą, możesz nad nią popracować na własciwym wątku :wink: .

tomek1950
31-03-2006, 16:50
Tomek!
Jak tak se będę te nalepki nalepiać to przez tylną szybkę nic nie zobaczę :P. A czasem by się przydało kukunąć w tamtą stronę :D. A wybierasz się w moje strony aby?? Czy tylko straszysz? :roll:

Raczej się nie wybieram, ostatni raz byłem jakieś 15 lat temu. Wakacyjnie od jakiegoś czasu wyłącznie Mazury :wink: , ale nigdy nic nie wiadomo. :D

Baru
31-03-2006, 18:28
Rrrranyy!
Ty wiesz, że ja w życiu na Mazurach nie byłam?? :oops: Wstyd mi...

tomek1950
31-03-2006, 20:40
Wstyd nie dym, w oczy nie gryzie :D musisz szybko naprawić ten błąd.
:D

Jerzysio
31-03-2006, 20:52
Baru

..... niniejszym jako prezio dajem Ciiiiiiiiii yelllow kartkie z wyrokiem wykonawczym do 31.07 A.D. 2006 !!!!

Sónd
J

PS

... a zatem - masz troszki czasu na poprawę :roll: 8) :wink: :P

tomek1950
31-03-2006, 21:39
:D :D :D
Baru nie masz wyjścia.

Baru
02-04-2006, 11:52
Szanowny Panie Prezesie!
A czymże ja zasłużyłam sobie na ww "yellow kartkie"?? Tym, że na Mazurach nie byłam?! :o
Jeżeli jesteście takie mundre to poperoszę uprzejmnie o namiary na wypad wakacyjny! I wtedy porozmawiamy o kartkach.
A w namiarach poproszę o uwzględnienie, że mam 4 dzieci, więc woda musi być płytka dosyć daleko od brzegu :D - jeszcze dalej ma być głęboka, żebyśmy se z małżem mogli popływać :lol: :lol: . A na dodatek proszę przewidzieć Nadię czyli naszego 8,5 miesięcznego szczeniaczka (prawie 70cm w kłębie i 37kg żywej wagi) - czarnego futrzaka prześlicznej urody (zdjęcia we wewontku :wink: nasz domek). I to by było na tyle :P 8)
Jeżeli Jaśnie Wielmożni Panowie zaproponują cosik rozsądnego to z miłą chęcią naprawię swój błąd.
Pozdrawiam słonecznie i niedzielnie z podkarpacia

Jerzysio
03-04-2006, 08:49
...na początek proponuje Giżycko i okolice... most obrotowy, twierdza Boyen ( atrakcja dla dzieciaków ) rejs Osjanem ( łódź motorowa do wynajęcia z możliwością noclegu ), lot największym w Polsce balonem na ciepłe powietrze ( areoklub Białystok ), no i obowiązkowo wizyta na polach grunwaldzkich kole 14 lipca( kulminacja w sobotę, ale można zacząć od piątku, tylko lokum trza wcześniej załatwić bo będzie ze 30 tys. ludzi ), tak by podziwiać inscenizację bitwy z 1410 roku ( podobno wreszcie wygrają Krzyżacy ), gdzie dzieciaki oszaleją z zachwytu.
To na początek...

..a w odwodzie:
Olsztyn i 20 ..... któreś spotkania Śpiewajmy Poezję
Frombork gdzie niejaki Kopernik swą pracą świat odmienił,
Kętrzyn z Wilczym Szańcem, Święta Lipka perełka architektury.....
no i onowiąkowo do Barcian do JAASa trza by się wybrać...
Pozdro
J

tomek1950
03-04-2006, 20:47
A do komturii to nie? :o Od Giżycka kamieniem rzucił :D

Jerzysio
04-04-2006, 10:19
...skoro Komtur prosi to wizytować obowiązek ...
J

Baru
04-04-2006, 11:28
Dzięki Panowie za propozycje, ale moje dzieciaki jeszcze za małe takie atrakcje. Raczej wątpię żeby 3-letnie bliźniaczki szalały z zachwytu oglądając iscenizację Grunwaldu :-?.
Myślę, że na takim etapie, na którym my jesteśmy raczej prosiłabym o namiary na spokojne (i w miarę tanie oczywiście :lol:, bo sami wiecie jak to z budującymi jest) miejsce - czyli domek, niedaleko jeziorko jakieś i ewentualnie jakiś mały wypadzik na jakieś krótkie zwiedzanko, bo dla dzieciaków to jeszcze nuuuudyyyyy. Noo, może za wyjątkiem tej twierdzy, o której pisze Jerzysio. Nawiasem mówiąc: na czym polega owa atrakcyjność?
I jeszcze jedno pytanie: ale mnie nie zlinczujcie!!! komturia to co to jest? Bo ja w końcu nie z Waszych stron :oops: :oops:

maksiu
04-04-2006, 11:51
I jeszcze jedno pytanie: ale mnie nie zlinczujcie!!! komturia to Malbork czy cóś innego :oops: :oops:

Nie wiem jak Tomek to przeżyje, taki nietakt :D :D :D

No dobrze... uświadomie koleżanke, Komturia to chałupka Tomka1950
pozdrawiam
m.

Baru
04-04-2006, 11:57
Łomatkozcórkąjedną!!!
Chyba se wyedytuję poprzedniego posta!! :lol: :P
Owszem - zrobię to na bank!!

Jerzysio
04-04-2006, 13:22
Maksiu przesadził ....
oczywiście - oczywiście ... :roll: 8)
J

PS
...fakt na noszenie nagich mieczy to "troszki" przymałe Twooje pociechy..

tomek1950
04-04-2006, 16:29
:D :D :D :D :D :D :D :D
Qurcze, ale się obśmiałem :D :D :D :D
Baru, widok mojej "komturii" obok. :D :D :D

tomek1950
04-04-2006, 16:34
Byłem rok temu na zamku w Barcianach. Dla mnie była to bardzo ciekawa wycieczka, zwłaszcza, że JAAS kapitalnie oprowadzał po remontowanym zamku i opowiadał niezwykle ciekawie. Ale dla mojego 5 letniego wnuka wiało nudą. Jedyne co go zainteresowało to echo w jednej z sal.

Jerzysio
07-04-2006, 18:46
...z maluchami to trochę kłopotu, lepiej jakiś przyjemny grajdołek nad jeziorem wyczaić..
J

Baru
08-04-2006, 16:20
...z maluchami to trochę kłopotu, lepiej jakiś przyjemny grajdołek nad jeziorem wyczaić..
J
No taż właśnie o tym cały czas pisałam!!
Ehhh... panowie...

Jerzysio
08-04-2006, 18:32
...troszki muuuuuuuuuuuuuuuusi potrwać zanim człek zajarzy .. 8) :wink:
J

tomek1950
09-04-2006, 23:47
Baru, w mojej wiosce jest gospodarstwo agroturystyczne. Podobno warunki niezłe. Mają nawet stronę internetową. Odszukam adres i Ci prześlę. Od chałupy do jeziora mniej niż 100 m. Do lasu też niedaleko.
Moja "komturia" 3 km za wsią.

Jerzysio
05-05-2006, 11:59
Redakcjooooooooooooooooo !!!!

Co z tymi naklejkamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ???

:-? J

Jerzysio
05-05-2006, 11:59
?

tomek1950
06-05-2006, 02:36
Właśnie, zaczął się sezon "przemieszczania" i mieć nalepkę było by fajnie :D

SławekD-żonka
06-05-2006, 10:02
Właśnie, zaczął się sezon "przemieszczania" i mieć nalepkę było by fajnie :D
:D 8)

Jerzysio
08-05-2006, 09:42
No to chórkiem w Redakcje :

...cooooooooooooooo z nalepeczką ?????
J

SławekD-żonka
08-05-2006, 09:47
No to chórkiem w Redakcje :

...cooooooooooooooo z nalepeczką ?????
J
Ja z moim głosem lepiej pomruczę
...cooooooooooooooo z nalepeczką ?????

:wink: :lol:

tomek1950
08-05-2006, 11:17
Dołączam się do mruczanki: CO Z NALEPECZKĄ? Dlatego dużymi literami bo głos mam donośny :D

Mały
08-05-2006, 20:28
Dołączam się do mruczanki: CO Z NALEPECZKĄ? Dlatego dużymi literami bo głos mam donośny :D
To trza zacząć inaczej... co z TĄ reklamą...? ;-)

tomek1950
08-05-2006, 23:28
To Redakcja będzie płacić za "manie" nalepki? od kilometra? :wink:

Jerzysio
09-05-2006, 09:44
Tomek

...ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, bo się wypłoszą ....
8) J

Jerzysio
07-06-2006, 12:41
.... ja do Redakcji ..


I co z tymi nalepeczkami ???

:-? J

tomek1950
07-06-2006, 13:31
Popieram Jerzysia. :D

tomek1950
07-06-2006, 19:54
Łubu dubu, łubu dubu,
A może Redakcji brakuje pomysłu na wzór nalepki forumowej?
To może jakiś konkurs na FORUM?
To byłem ja tomek1950
Komtur mazurski :D

Jerzysio
09-06-2006, 13:10
.... to jak, bencie tia najepecka ciii nieeee ???

:-? J

..bo ja nie wiem czy mam graaaaaać ?????

Mały
03-07-2006, 20:47
.... to jak, bencie tia najepecka ciii nieeee ???

:-? J

..bo ja nie wiem czy mam graaaaaać ?????
A graj Turecki graj...
A Szanowna Redakcyja co? Nic???
Przeca to jeno w ich gestii i na ichnie konto taka rzecz by "pracowała"...

tomek1950
06-07-2006, 18:58
Łubu dubu,
Łubu dubu...

To jak z tą nalepeczką będzie?
Zaraz po wakacjach?

SławekD-żonka
07-07-2006, 06:57
Zaraz po wakacjach?
Tak, tak będzie 8) Pytanie tylko po których wakacjach :wink: :lol:

Mały
07-07-2006, 16:09
Halllooo!!! Jest tu ktoœ...?
Zastałem Jolkę....?
Nie?
A Szanownš Redakcyję...?
Nie?
Wszyscy k...a zwiali za tš granicę! 8)

Mały
08-07-2006, 09:57
http://forumrowerowe.jgc.pl/bliskie-spotkania-1-go-2-go-i-3-go-stopnia-t12788.html
Tu sobie poradzili...

Jerzysio
11-07-2006, 11:06
..... a niektórzy ostrzegali przed cyklistami ..... :roll: :wink:
J

......proszę już się zoorganizowali, a Redakcja udaje Niemca :-?

pedzelito
25-07-2006, 15:10
Oferuję swoją pomoc zarówno przy projektowaniu jak i produkcji tych naklejeczek. Pracuję w sitodruku więc nie będzie to problemem.
Czy forum ma juz jakieś logo, grafikę? Jaki tekst ma się znależć na naklejce? Tylko adres internetowy? Może będę pierwszym który wklei projekcik? :)

Jerzysio
26-07-2006, 08:20
Witam kolegę !

... wskazań nie ma, ma być miejsce na wpisanie swojego nicka
a reszta ..............
wedle życzenia
Pozdro
J

Zatem czekamy na propozycję .

pedzelito
26-07-2006, 10:55
Zatem czekamy na propozycję .

:D
OK, w poniedziałek przedstawię projekty.

tomek1950
26-07-2006, 11:22
Forumowicze zrobią Redakcji projekt forumowej nalepeczki :o :D :D :D :D

pedzelito
26-07-2006, 11:32
Forumowicze zrobią Redakcji projekt forumowej nalepeczki :o :D :D :D :D
A to będą naklejki TYLKO Redakcji :o czy TEŻ Redakcji - dla wszystkich chętnych Forumowiczów?

tomek1950
26-07-2006, 11:46
Pomysł nalepeczek był Redakcji, ale prawa autorskie chyba będą należały do autora projektu.

pedzelito
26-07-2006, 11:52
Pomysł nalepeczek był Redakcji, ale prawa autorskie chyba będą należały do autora projektu.
Nie chodzi mi o prawa autorskie ale wg mnie możliwość oklejenia np swojego auta taką naklejką powinien mieć każdy Forumowicz. Przecież to wpływa tylko i wyłącznie na korzyść forum a raczej jego popularyzacji.

Jerzysio
26-07-2006, 20:31
.....ooooooooooooooooooooooooooo NIE !!!

ja sobie wypraszam :evil:

pomysł nalepeczki był MÓJ

i proszę o tym pamiętać !

a co do strony graficznej to oczywiste prawa ma przyszły autor :D

J

pedzelito
26-07-2006, 21:13
.....ooooooooooooooooooooooooooo NIE !!!
ja sobie wypraszam :evil:
pomysł nalepeczki był MÓJ
i proszę o tym pamiętać !
a co do strony graficznej to oczywiste prawa ma przyszły autor :D
J

:o :o :o
Mam wrażenie że wylądowałem z madplanety i nie potrafię tego pojąć ale ok, nie wnikam. To co? Mam Ci zrobić JEDNĄ naklejkę???
Przepraszam ale śmieszne to dla mnie!
W takim razie wycofuję się z pomysłu (dla mnie chorego) i szukaj następnego chętnego!
POWODZENIA!!!
Myślałem że będzie to na zdrowych zasadach...
Pozdrawiam.

P.S.
Chyba że nie odczytuję żartu...

SławekD-żonka
27-07-2006, 07:52
Chyba że nie odczytuję żartu...
Znając Jerzysia [czy ja go znam? :o :wink: :lol: ] - nie odczytujesz żartu 8) :D

Jerzysio
27-07-2006, 08:20
.... taaaaaaaaaaaaaaaaaa :-?

....
Kolego Pedzelito

proponuje byś uważnie przeczytał wszystkie posty dotyczące owego pomysłu z nalepeczkami, a wszystko stanie się jasne .... :roll:
Pozdrawiam
:wink: J

pedzelito
27-07-2006, 10:11
.... taaaaaaaaaaaaaaaaaa :-?
....
Kolego Pedzelito
proponuje byś uważnie przeczytał wszystkie posty dotyczące owego pomysłu z nalepeczkami, a wszystko stanie się jasne .... :roll:
Pozdrawiam
:wink: J

No właśnie wczoraj poczytałem (choć nie wszystko) i niby auta RÓŻNE mają być oklejane ale nijak ma się to do tego co pisałeś w odpowiedzi na moje posty. Nie mam czasu czytać wszystkich i pewnie jest tam coś czego nie doczytałem a jest kluczowe w sprawie.
Projekty przygotuję i przedstawię w poniedziałek a Ty może mnie naprowadzisz gdzie tkwi szkopuł naszych niedomówień. 8)

Jerzysio
27-07-2006, 12:30
Cała sprawa ruszyła od mojej notki z 09.03 godz. 1:12
i dotyczy pomysłu na naklejkę, którą Murator wyda jako dodatek do magazynu ( 2 szt. ) a chętni moga sobie naklejić na ałtko .....
i tylko to miałem na myśli, pisząc, że to mój pomysł a nie Redakcji...
Nie jestem wrednym egoistą, tylko myślę o całej braci forumowej ....
zatem nie rozumiem twojego tekstu o jednej nalepce :o
Zgoda, że nie ma czasu na czytanie wszystkiego, ale w takiej sytuacji należy wstrzymywać się od określeń typu : "chory pomysł",
bo łon całkowicie zdrowym jest :wink:
.... i mam nadzieję, że teraz wszystko jasne
i czekamy na propozycje graficzne, do których autorstwa w żadnej mierze
pretensjyj wnosić w nijakim stopniu nie zamierzam :roll: :D :wink:
Pozdro
J

pedzelito
27-07-2006, 12:40
Zrozumiano! :wink:
Do poniedziałku!
Będzie 6 propozycji naklejeczki. Graficy mają pomysły "niczego sobie".
Pozdrawiam.

tomek1950
27-07-2006, 22:13
.....ooooooooooooooooooooooooooo NIE !!!

ja sobie wypraszam :evil:

pomysł nalepeczki był MÓJ

i proszę o tym pamiętać !

a co do strony graficznej to oczywiste prawa ma przyszły autor :D

J

Jerzysiu, zwracam honor i rumienię się od czubka łysej głowy po pięty. :oops: Na usprawiedliwienie mam tylko temperaturę i brak piwa pod ręką. Byłem w kawiarence internetowej i piwa nie dawali.
Jerzysiu, masz u mnie piwo jak się spotkamy. Może w "komturii"?
Pedzelito, przepraszam za wprowadzenie w błąd. Skleroza i upały. Czekamy na projekty nalepek.
A REDAKCJĘ prosimy o szybkie zrealizowanie społecznej, forumowej inicjatywy i po 2 nalepeczki do numeru.

Jerzysio
28-07-2006, 08:21
Tomek no przeca przez ten upał to nam wszystkim chłodzenie wysiada i trzeba regularnie wymieniać płyny w "chłodnicy" 8) :lol: :wink:
Czekamy, czekamy ..........
J

kze
31-07-2006, 14:04
Obowiązek obywatelski spełniony - głos oddany...

Jerzysio
01-08-2006, 10:32
...sorki, ale admin przeniósł resztę do nowego wątku i zajrzeć po nalepeczkę trzeba ttu :
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=76712&highlight=
J

fizyk
22-08-2006, 11:34
A tu pozostają nie nalepeczki ino naleweczki :lol:

Jerzysio
22-08-2006, 20:39
...no proszę kolega zna się na rzeczy ..... :D :D :D
J