PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję na VI/VII 2006! Instalacja wod-kan i c.o. W-WA!!!



Hubik_1975
10-03-2006, 09:08
Poszukuję porządnej i solidnej ekipy do wykonania instalacji wod-kan i c.o. - może być z materiałami (usługa 7% VAT) albo bez materiałów (ja kupuję). Inwestycja zlokalizowana w Nieporęcie, przewidywany termin wykonania czerwiec/lipiec br. Proszę wszystkich o namiary na sprawdzone ekipy z okolic Warszawy oraz o informacje od instalatorów. Drogą elektroniczną prześlę info niezbędne do wyceny prac i udzielę wszelkich informacji.
pozdrowienia,
H.

marcenka
11-03-2006, 10:09
Z czystym sumieniem polecę Ci hydraulika który naszym zdaniem jest rewelacyjny.
Zakładał u nas wszystko (grzejniki,podłogówka, kotłownia, biały montaż)

Artur Grochowski 0-606 352326

Naprawdę nie trzeba mu patrzeć na ręce , wręcz podpowiada co by dla Ciebie było lepszym rozwiązaniem podczas innych prac

pzdr

extrabud
12-03-2006, 14:49
:P Reprezentuję firmę instalacyjną z dużym doświadczeniem, która może zrealizować Państwa oczekiwania w zakresie instalacji sanitarnychi wentylacji (rekuperacji).W razie potrzeby mogę przesłoć referencje. Kontakt [email protected]

kasiaR
13-03-2006, 10:50
Poszukuję porządnej i solidnej ekipy do wykonania instalacji wod-kan i c.o. - może być z materiałami (usługa 7% VAT) albo bez materiałów (ja kupuję). Inwestycja zlokalizowana w Nieporęcie, przewidywany termin wykonania czerwiec/lipiec br. Proszę wszystkich o namiary na sprawdzone ekipy z okolic Warszawy oraz o informacje od instalatorów. Drogą elektroniczną prześlę info niezbędne do wyceny prac i udzielę wszelkich informacji.
pozdrowienia,
H.



Wita, u nas kończš œrodę, moge podac namiary, doœc dobra cena, szybkie i solidne wykonanie.

Pozdrawiam,
KasiaR
P.S. Nasi hydraulicy byli juz polecani na tym forum, dostalismy namiary z polecenia.

pontypendy
13-03-2006, 12:02
KasiaR,
to ja poproszę o namiary, bo właśnie kompletuje wykonawców.

kasiaR
13-03-2006, 12:43
KasiaR,
to ja poproszę o namiary, bo właśnie kompletuje wykonawców.


wysłałam na priva :wink: