PDA

Zobacz pełną wersję : Cud wykonawca z Warszawy



madas
10-03-2006, 18:35
Chciałbym gorąco polecić firmę "Realizator", doskonała i fachowa brygada. Zajmują się naprawde wieloma rzeczami: układanie podłóg, malowanie, gipsy, całe mieszkania, domki drewniane i nie tylko, dosłownie wszystko a nawet więcej przy tym bardzo fachowo. Nie mam żadnych zastrzezeń co do tej firmy. Gorąco polecam, bliżej zainteresowanych prosze o wiadomość na maila. [email protected]

Yogi66
10-03-2006, 19:35
Chciałbym gorąco polecić firmę "Realizator", doskonała i fachowa brygada. Zajmują się naprawde wieloma rzeczami: układanie podłóg, malowanie, gipsy, całe mieszkania, domki drewniane i nie tylko, dosłownie wszystko a nawet więcej przy tym bardzo fachowo. Nie mam żadnych zastrzezeń co do tej firmy. Gorąco polecam, bliżej zainteresowanych prosze o wiadomość na maila. [email protected]

Trudno byś jako właściciel (a tak podejrzewam) miał do swojej firmy jakieś zastrzeżenia.

Nie taki sposób reklamy kolego.
Taka reklama wprost zniechęca.

Mały
10-03-2006, 20:47
Chciałbym gorąco polecić firmę "Realizator", doskonała i fachowa brygada. Zajmują się naprawde wieloma rzeczami: układanie podłóg, malowanie, gipsy, całe mieszkania, domki drewniane i nie tylko, dosłownie wszystko a nawet więcej przy tym bardzo fachowo. Nie mam żadnych zastrzezeń co do tej firmy. Gorąco polecam, bliżej zainteresowanych prosze o wiadomość na maila. [email protected]
...kucharz, kelner, akrobata, w wolnych chwilach szpieg-amator...

aśka(*)*(*)*
22-03-2006, 11:19
a skąd wy wiecie napewno że on sam siebie reklamuje????? bo ja mam takie podejrzenie ale nie mając pewności nie smiałabym tak napisać :-?

Majka
22-03-2006, 12:10
- nadał sobie nick - madas
- zainteresowanych prosi o wiadomośc na maila madas....@ .....

pewności nie mamy, ale jest to nadzwyczaj prawdopodobne, zresztą, jak widzisz post był jednorazowy - reklamowy :wink:

SyMa
05-05-2006, 13:55
Reklama firm "zaprzyjaźnionych" zaczyna być plagą na forum. Jestem na etapie poszukiwania ekip dekarzy i hydraulików, w związku z tym szperam we wszystkich możliwych miejscach na forum. Właśnie w kilku miejscach znalazłam silnie polecanę ekipę. Coś mnie podkusiło i wyszukała wszystkie posty osoby "reklamującej" i co się okazało. wszystkie "wpisy" to reklama jednego wykonawcy w róznych miejscach. No cóż nic dodać, nić ująć.
Pozdrawiam

piter1000
05-05-2006, 21:35
Reklama firm "zaprzyjaźnionych" zaczyna być plagą na forum. Jestem na etapie poszukiwania ekip dekarzy i hydraulików, w związku z tym szperam we wszystkich możliwych miejscach na forum. Właśnie w kilku miejscach znalazłam silnie polecanę ekipę. Coś mnie podkusiło i wyszukała wszystkie posty osoby "reklamującej" i co się okazało. wszystkie "wpisy" to reklama jednego wykonawcy w róznych miejscach. No cóż nic dodać, nić ująć.
Pozdrawiam

Można wiedzieć o kim mówisz?
dzięki
pozdrawiam

SyMa
08-05-2006, 08:24
Nie chcę wymieniać tej osoby. Po co, może rzeczywiście zarejestrowała się po wybudowaniu domu, żeby innym polecić swoją ekipę (choć wydaje mi się to mało wiarygodne).

Jeżeli chcesz uniknąć sytuacji w której skorzystasz z oferty osób samoreklamujących się, znajdź inne posty tej osoby i zobacz, czy dotyczyły one tylko reklamy ekipy czy też innych tematów.
Pozdrawiam
Syma

qdlaty
08-05-2006, 10:59
Można wiedzieć o kim mówisz?

Jest tego dużo,
np.
Jakub_Z
Selena202